Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Cibersql Web Report 2.0
Web-based SQL Server Reporting Tool. Raport Web Cibersql 2.0 to zaawansowany ale łatwy w użyciu internetowej aplikacji raportowania zbudowany specjalnie dla baz danych SQL Server i MSDE. Cibersql Web Report 2.0 to kompletne narzędzie, które
 
19

Do darmowego wypróbowania
Cube it Zero Personal 6.1
Buduje w pełni funkcjonalny modułów OLAP, bez potrzeby korzystania z hurtowni danych BI-Lite CUBE-it Zero Personal jest budowniczy Kostka OLAP, które przynosi budowania modułów w zasięgu ręki każdego, kto zna pytania MS Access.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Paradox2DB2 1.0
Corel Paradox do bazy danych DB2 Hxtt Eksport danych - Paradox2DB2 to program do importowania Corel Paradox (3.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Sybase2Text 1.0
Bazy danych Sybase do TXT (CSV, TSV, PSV) Hxtt Eksport danych - Sybase2Text to program do importu Sybase (12 lub wyższy) bazy danych do TXT (CSV, TSV, PSV).
 
19

Do darmowego wypróbowania
University Database Conjugation Verb 1.0
University Koniugacja angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, włoski .
 
19

Demo
AssetCAT 1.21
AssetCAT to potężny program bazy danych zapasów, które pomoże Ci w śledzenie swoich domowych przedmiotów, kosztowności i przedmioty kolekcjonerskie.
 
19

Do darmowego wypróbowania
EBay Analysis
Rywalizuj! - Analizować konkurenta sprzedaży i sprzedawać smarterIf jesteś sprzedawcą ebay, można mieć dużo konkurentów. Czy zauważyłeś, że wydają się wiedzieć, co sprzedaje się dobrze, jakich słów kluczowych użyć, kiedy sprzedać, a co cena sprzedaży
 
19

Do darmowego wypróbowania
CnvIbfs 2.0
Konwersja IBFS ( CnvIbfs ) konwertuje dane przydziałów pochodzących z Biura Międzynarodowej zbiór (IBFS) w relacyjnej programu instalacyjnego database.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware
MS Access Extract Records 1.0
MS Access Extract Records Oprogramowanie to niewielka aplikacja, która pozwala wyodrębnić rekordy według treści w bazie danych MS Access.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MultiScoreBoard 1.5
Program ten jest narzędziem, które, miejmy nadzieję, wypełnić pustkę w życiu sportowym szkoły i mniejszych klubów sportowych, dodając kolor i emocje do swoich imprez sportowych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
ALinq 2.6.2
ALinq jest baza danych klasy Enterprise dostawca LINQ, stabilny, wydajny i łatwy w użyciu.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Ref Scheduler 3.4
Ref Scheduler pomoże Ci zaplanować sędziów dla swoich potrzeb sportowych zawodów.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Audiofile 4.00
Czy kiedykolwiek kupił ten sam album dwukrotnie, bo zapomniałem Ci jej właścicielem Czy pożyczył album znajomemu ale zapomnij Który album lub które przyjaciel Chcesz wydrukować listę wszystkich albumów posiadasz ze względów ubezpieczeniowych.
 
19

Demo
BC Excel Server 2006 Ent Ed Client 6.4.1
Excel Server 2006 jest integralną platformy informacyjnej zbudowany na Excel, MS SQL Server i Windows OS.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Casual CE Database 1.0
CE Database tworzy foldery i. Rtf według daty. To podwyższa efektywność zarządzania danymi. Możesz wybrać datę poprzez calendar.It wykorzystuje standardowy format daty, aby wymienić wszystkie foldery i. Rtf files.It zawiera mechanizm ochrony. Nowy
 
19

Do darmowego wypróbowania
Chart Tamer 1.0
Żaden inny program zbliżony do programu Microsoft Excel w popularności do analizowania i prezentowania informacji ilościowych.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DBSync for Oracle & MS Access 1.1.3
DBSync dla Oracle i Access jest bazą danych, synchronizacja toolwhich wykonuje dwustronną konwersję i synchronizację z Oracledatabases dostęp i od dostępu do bazy danych Oracle.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Navicat for PostgreSQL 10.0.3
Navicat jest idealnym rozwiązaniem dla administracji PostgreSQL i rozwoju. Ten hotel all-inclusive przód PostgreSQL stanowi potężny interfejs graficzny do zarządzania bazami danych, rozwoju i utrzymania. Łatwa instalacja i intuicyjny interfejs
 
19

Do darmowego wypróbowania
OAXfer (for Office 97) 2.0.1
Pozwala na transfer danych programu Outlook do i-z Access. Obsługa wszystkich folderów programu Outlook, formy i pola, zarówno wbudowanych i niestandardowych. Obsługuje nawet wyspecjalizowane pola wielowartościowe programu Outlook, takich jak ważne
 
19

Demo
Toad for SQL-Server 3.2.0.325
Toad for SQL Server mostów funkcjonalność się różnic, które istnieją zarówno serwera zarządzania Microsoftu Studio SQL i Visual Studio i to wszystko w ramach jednego zestawu narzędzi.
 
19

Oprogramowanie typu Freeware