Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Obba 1.8.26
Obba stanowi pomost od arkuszy kalkulacyjnych do klas Javy. Z Obba , można łatwo zbudować GUI (Arkusz kalkulacyjny Excel lub OpenOffice) do kodu Java. Jego główne cechy to: Loading arbitralnej słoiku lub plików klas w czasie wykonywania za
 
20

Do darmowego wypróbowania
SourceLink 5.1
SourceLink 5.1 Standard Edition, który opiera się na wielokrotnie nagradzanej Gold Certified SourceLink 4,0, jest potężne i łatwe dokument uruchomienia programu do zarządzania, które daje możliwość łatwego złożenia, pobieranie i organizowanie
 
20

Demo
DbMouse 6.2.1
Nowoczesne narzędzie oparte wstążka manipulacja danych Microsoft SQL Server Główne cechy: Szybka przeglądarka bazy danych.
 
20

Do darmowego wypróbowania
ORTWIN 12.24
ORTWIN to program dla całej stan badań dotyczących stanowisk, kodów pocztowych i wybranych opcjach telefonicznych w Niemczech.
 
19

Do darmowego wypróbowania
StoneNotes 1.2.22
Wszystkie pomysły pochodzą z innych pomysłów, czy są branże off z poprzednich pomysłów.
 
19

Demo
Excel Oracle Import, Export & Convert Software 7.0
Użyj programu Excel jako front-end GUI do bazy danych Oracle. Interfejs ten pozwala na bezproblemową importu i eksportu tabel bez wiedzy SQL.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server PostgreSQL Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz MS SQL Server i bazy danych PostgreSQL. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
19

Do darmowego wypróbowania
U&I Information Management System 3.1
Nic nie wiedzą o bazie danych Nie szkodzi! Nadal można mieć swój własny potężny system zarządzania informacją. Poprzez UIIMS, można dostosować system zarządzania indywidualną w oparciu o wszelkiego rodzaju informacje lub archiwum. (1) Jak jest w
 
19

Do darmowego wypróbowania
FleetWise VB 5.0.1.4
FleetWise VB jest Fleet kompleksowe Software Maintenance dla flot pojazdów i sprzętu.
 
19

Komercyjny
German Postal Codes 1.0
Pakiet Niemiecki Kody pocztowe zapewni Ci rozszerzonej niemiecki kodów pocztowych bazy danych, jak i niemieckich, takich jak dane geograficzne długości i szerokości geograficznej.
 
19

Do darmowego wypróbowania
Export Outlook Emails to PST 3.7
Enstella Wiadomości e-mail Outlook Export PST oprogramowania jest najbardziej wspaniały sposób, aby uzyskać z powrotem lub emaile PST z uszkodzonego pliku PST i e-maile PST eksportu na świeże pliku PST w zaledwie krótszym czasie.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for Access & PostgreSQL 2.0.0
 DBConvert dla Access i PostgreSQL jest niezawodne dwukierunkowe narzędzie do migracji bazy danych, która pozwala na konwersję z: MS Access do PostgreSQL, MS Access do PostgreSQL Dump, MS Access do PHP Script, MS Access do MS Access, PostgreSQL do MS.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MS Access Sybase ASE Import, Export & Convert Software 7.0
Możesz użyć tego oprogramowania do wysyłania tabel iz baz danych MS Access oraz Sybase ASE. Wymaga Access 2000 lub nowszej, a także możesz zrobić importowania i eksportowania bez znajomości języka SQL.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for SQLite and MSSQL 1.0.0
DBConvert dla SQLite i MS SQL jest narzędziem migracji bazy danych, która wykonuje dwukierunkowej konwersji z baz danych SQLite do serwera MS SQL oraz MS SQL do SQLite.
 
19

Do darmowego wypróbowania
DbDefence 2.2
DbDefence to program przeznaczony wyłącznie dla SQL Server w celu ochrony danych przed nieautoryzowanym dostępem.
 
19

Komercyjny
DBSync for MS SQL & MySQL 2.1.0
Synchronizator dla MS SQL i MySQL bazy danych DBSync Dla MS SQL & MySQL jest synchronizator bazy danych, która wykonuje SQL do MySQL i MySQL do MS SQL konwersji bazy danych i synchronizacji po prostu przez skonfigurowanie kilku opcji w.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MS Access Display Table Structure Software 7.0
Pokaż strukturę tabeli (nazwa pola, typ danych, opis, itp.) dla wielu tabel w MS Access. Access 2000 lub nowszej.
 
19

Do darmowego wypróbowania
MSSQL to MySQL Database Migration 4.8.3.1
Inteligentny konwerter bazy danych może przenieść serwer Microsoft SQL do bazy danych MySQL poprzez nowy rekord lub nadpisuje na istniejącej bazie danych MySQL.
 
19

Do darmowego wypróbowania
PeopleDetective.Net 1.0
Jesteś w odpowiednim miejscu, aby dowiedzieć się wszystkiego o wszystkim. PeopleDetective.Net oferuje do badania osób z komfortem wykonywania własne poszukiwania w swoim własnym domu lub w biurze. Internet technologii sprawiło, że bardzo łatwo
 
19

Do darmowego wypróbowania
the M.A.D.C.A.T. v1.0b
Madcat oznacza różnorodność zastosowań w zakresie gromadzenia danych i leczenie. Jest pusta aplikacja, która może zostać skonfigurowana do zarządzania wszelkiego rodzaju danych, jak chcesz. Aplikacja ta zapewnia wspólne funkcje każdy program do
 
19

Oprogramowanie typu Freeware