Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Recovery for SQL Anywhere 1.2.18390.1
Odzysk SQL Anywhere jest potężnym oprogramowania do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików bazy danych SQL Anywhere (.
 
20

Demo
Coin Catalog Pro 2.4.5
Organizowanie i analizy Coin inwestycje o mocy i łatwości! Zbieranie monet jest niezwykle popularne hobby, a także poważna strategia inwestycyjna dla niektórych ludzi. Jednakże, aby kluczowe decyzje w zakupie i sprzedaży monet, jeden naprawdę
 
20

Do darmowego wypróbowania
DiskInternals MSSQL Recovery 1.0
Z MS SQL odzysku, wszystkie rodzaje baz danych MS SQL można odzyskać, nawet tych, które są przechowywane na dyskach sformatowanych, uszkodzonych lub w inny sposób niedostępny.
 
20

Demo
Driver Database Lite 3.7
Database Lite Kierowca Wersja 3.7 jest już dostępna. Driver Database Lite (DDL) jest bardzo wszechstronny program opracowany do zarządzania firmę transportową wyłącznie operator. Idealny dla małych firm taksówkowych, dobrowolne sterowniki, usługi
 
20

Do darmowego wypróbowania
Fans MS Access to Text File 5.0
Fani MS Access do pliku tekstowego może eksportować MS Access wiele tabel do plików tekstowych. Access 2000 lub nowszej.
 
20

Do darmowego wypróbowania
MSSQL.SchemaDiff 1.0.0.5
MSSQL schematu Diff jest darmowym narzędziem porównania bazy danych używane do szybko i łatwo zlokalizować różnice strukturalne między dwoma bazami danych SQL Server.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Right File Cleaner 1.00.10
Prawo File Cleaner naprawia kilka typowych problemów z plikami danych tekstowych: usuwa zduplikowane i pustych wierszy, usuwanie zbędnych spacji, ustala złego kapitalizacji, usuwa zakaz druku symboli z wartościami, dodać utracone przestrzenie, itp.
 
20

Demo
Cub Editor for MS Access 2.7
MS Access formatowanie raportu Kreator Cub Editor jest MS Access Report kreatora formatowania, które pozwala programistom MS Access, lub użytkowników końcowych, aby łatwo utworzyć lub zmodyfikować atrakcyjne układy raport na podstawie istniejących.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Sybase2Excel 1.0
Bazy danych Sybase do arkusza kalkulacyjnego MS Excel Hxtt Eksport danych - Sybase2Excel to program do importu Sybase (12 lub wyższy) bazy danych do arkusza kalkulacyjnego MS Excel (95, 97, 98, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004).
 
20

Do darmowego wypróbowania
Employee Training Manager Professional 2013.02.02.15
Śledź rekordy szkolenia pracowników z naszego szkolenia pracowników oprogramowanie tracker Śledź rekordy szkolenia pracowników z naszego szkolenia pracowników oprogramowanie trackera.
 
20

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager for InterBase/Firebird 5.2
Potężne narzędzie do iBase / FBird administracji. EMS SQL Manager for InterBase / Firebird jest potężnym narzędziem do zarządzania bazami danych InterBase i Firebird i rozwoju. SQL Manager jest kompatybilny z dowolnym InterBase i Firebird bazy
 
20

Do darmowego wypróbowania
ODBC View 3.4.0
Darmowe narzędzie zapytanie SQL do przeglądania i eksportowania danych ODBCView jest darmowym narzędziem kwerendy SQL, który pozwala na przeglądanie i eksport danych z dowolnej bazy danych zgodny z ODBC.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
ParseRat File Parser Converter Restructurer 2.0f
Wyciąg użytecznych danych z czegokolwiek. NIGDY WIĘCEJ RE-KEY starszych danych: ParseRat v2.0 Analizuje, przekształca i zmienia strukturę plików. Czyta większość plików w tym XML, stron internetowych i tabel, plików graficznych stron wydruku i inne
 
20

Do darmowego wypróbowania
RadarBI 2.03.0
Tworzenie i wyświetlanie interaktywnych kokpitów menedżerskich z zaawansowanych urządzeń analitycznych RadarBI to zestaw narzędzi do tworzenia i przeglądania interaktywnych kokpitów menedżerskich z zaawansowanych urządzeń analitycznych.
 
20

Do darmowego wypróbowania
SMARTi Enterprise 3.1.7
Affordable, Enterprise Document Processing Smarti Enterprise jest zintegrowany przetwarzania dokumentów, archiwizacji i zarządzania rekordy.
 
20

Do darmowego wypróbowania
BackupSQL 6.0
SQL Backup Pro posiada 35.000 klientów na całym świecie, w tym klientów z listy Fortune 100, FTSE 100, administracji, opieki zdrowotnej, usług finansowych i sektora edukacji. SQL Backup Pro kompresuje i wzmacnia kopii zapasowych SQL Server, dzięki
 
20

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager 2010 for PostgreSQL 4.8.0.2
EMS SQL Manager dla PostgreSQL jest wydajnym narzędziem do zarządzania bazami danych PostgreSQL i rozwoju.
 
20

Do darmowego wypróbowania
SwisSQL - Data Migration Edition 6.5
SwisSQL - Migracja danych Edition ułatwia migrację i transfer schematy baz danych i danych w bazach danych prowadzących, takich jak Oracle, IBM DB2, MS-SQL Server, Sybase, MySQL, PostgreSQL i MS Access SwisSQL - Migracja danych Edition .
 
20

Do darmowego wypróbowania
The Report Viewer 5.4.9.1
Report Viewer Pro jest profesjonalnym widz Crystal Reports. To jest kompletna. RPT przeglądarka plików. Report Viewer Pro pozwala na otwieranie, przeglądanie, zarządzanie, biegać, odświeżanie, drukowania, e-mail, a eksport ich. RPT i RPTR files.The
 
20

Do darmowego wypróbowania
msSQL Search from Amadeus-Software 12.01.01
MsSQL wyszukiwanie Od Amadeusza-Software jest przechowywany Search procedura SQL Server.
 
20

Oprogramowanie typu Freeware