Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

ReportQL 1.0.2.0
ReportQL jest mocny, elastyczny i łatwy w użyciu internetową rozwiązanie raportowania dla wielu baz danych.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Student Record 1.00
 Najlepsze oprogramowanie do komputera i Language Institute jest Student Record, który pomaga w utrzymaniu studenta prywatnego i balansu Informacje.
 
21

Oprogramowanie typu Freeware
Contact Your Client 2.7
Kontakt Twój klient PROFESSIONAL Business Manager kompleksowy zestaw funkcji zaprojektowanych specjalnie dla mniejszej firmy .
 
21

Do darmowego wypróbowania
DTM Schema Comparer Professional 1.07.00
Porównanie i okazje proces synchronizacji z tabele, kolumny, widoki, indeksy, wyzwalacze, kluczy podstawowych i obcych, komentarze i procedur przechowywanych.
 
21

Demo
Eyore 2.0.3265.29376
Eyore pomoże Ci opanować na eBay, Yahoo i opłat aukcji Pozycjonowanie . Eyore zapewnia prosty interfejs, który pozwala szybko i łatwo określić swoje prawdziwe zyski z eBay, Yahoo i notowań Pozycjonowanie. Wiedząc, jak niewielkie zmiany w swojej
 
21

Do darmowego wypróbowania
Contentteller 2.1.16
Contentteller pochodzi z 20 modułów dla każdego celu. Z modułem do zarządzania treścią strony internetowej statyczny, w pełni funkcjonalny dział wiadomości lub plików, strona wsparcia z bazy wiedzy, bilet problemy i słowniku. Zarządzaj
 
21

Do darmowego wypróbowania
XLLoop 0.3.1
XLLoop jest open source do realizacji programu Excel Funkcje zdefiniowane przez użytkownika (UDF) na centralnym serwerze (server funkcja).
 
21

Demo
ApexSQL Build 2016.01
ApexSQL Budowanie tworzy lub aktualizuje istniejące DB tworzenie skryptów SQL, wdrażanie pakietów lub C #.
 
21

Do darmowego wypróbowania
Speedo Froogle Feed Generator Lite 3.4
Google Base gotowy! Single Edition Store. To nie s było łatwiejsze do wprowadzenia produktu do Google Base! No more arkuszy kalkulacyjnych. Don t trzeba właścicielem lub nauczyć Excel lub programu FTP, aby szybko przedstawić swoje przedmioty.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Source # 2.1
Source # (Źródło Ostry) przez Evorex jest niezawodny i łatwy w obsłudze system kontroli wersji, który pozwala programistom zarządzać ich kod źródłowy.
 
20

Do darmowego wypróbowania
MySQLRecovery 2.0.0925
Recovery for MySQL to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików bazy danych MySQL Server (.
 
20

Demo
MS Access Compare Two Tables & Find (Combine, Join) Differences Software 7.0
Znajdź różnice zawartości pomiędzy dwoma tabelami w bazie danych MS Access. Co więcej, masz możliwość utworzenia nowej tabeli na podstawie różnic wyboru. W ten sposób można selektywnie połączyć dwie tabele razem.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Data Holder 1.5
Program posiadaczem danych - jest przeznaczony do wykonywania z magazynu i rachunku statystycznego.
 
20

Demo
MySQL FoxPro Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel do iz bazy danych MySQL i FoxPro. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Maintenance Pro 5.0.0.30
Konserwacja Pro ułatwia śledzenie i porządkowanie zapobiegawczych i naprawy konserwacji danego urządzenia.
 
20

Do darmowego wypróbowania
Dataodyssey Express 2.0.21
Proste i wydajne narzędzie do eksploracji danych. Pozwala na: Obsługiwać dane z różnorodnych źródeł (MS SQL Server, Oracle, MySQL, DBF, VFP DBC, MS Access) z wykorzystaniem różnych technologii dostępu (ODBC, IIS + XML + HTTP, RPC, RPC + IIS + XML +
 
20

Oprogramowanie typu Freeware
Migrate MS SQL To MySQL Database 2.0.1.5
Bazy danych MSSQL oprogramowanie do konwersji jest szybki, bezpieczny i niezawodny program, który można łatwo przekonwertować całości lub wybranych danych Microsoft SQL `s tabel do formatu serwera MySQL bez zmiany oryginalność istniejących (MSSQL).
 
20

Do darmowego wypróbowania
MS Access Db Converter 2.0.1.5
MS Access do MySQL migracji oprogramowania db jest postęp konwersji bazy danych aplikacji łatwo i dokładnie przekształca swoje rekordy bazy danych MS Access db do serwera baz danych MySQL.
 
20

Do darmowego wypróbowania
SQL.CLR 1.0
SQL.CLR jest przeznaczony do pracy wewnątrz SQL Server Management Studio oraz Microsoft Visual Studio. SQL.CLR pozwala na następujące funkcje: generowanie CLR procedur przechowywanych, Generowanie CLR funkcje zdefiniowane przez użytkownika,
 
20

Demo
ZeN 2010 Desktop Database 3.0.0.0
Free Full Version: Zen nie wymaga osobnej instalacji bazy danych lub połączenia. Brak zewnętrznych sterowniki i moduły są potrzebne. Oprogramowanie do odzyskiwania hasła dla plików zen tworzy (crack) nie istnieją. Zen plik wykonywalny pasuje na
 
20

Oprogramowanie typu Freeware