Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Simple Address Book 1.0
Marka ważne dane kontaktowe znajomych i Stosunków.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Altova DatabaseSpy 2011 Enterprise Edition -
Altova DatabaseSpy 2011 Enterprise Edition jest wyjątkowy wielu baz danych kwerendy, projektowanie, porównaj i konwertowania narzędzie od twórców XMLSpy.
 
23

Do darmowego wypróbowania
MSSQL LogManager 1.5.0.2
LogManager MSSQL Rodzina produktów jest zestaw narzędzi, który pomaga śledzić zmiany danych w bazie danych Microsoft SQL Server.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Train Collector 1.0
Collector Pociąg pozwala śledzić swojej kolekcji model pociągu. Oprogramowanie posiada sprawny system wyszukiwania, łatwe wprowadzanie danych, wszechstronny Report Writer, generowanie raportów HTML, funkcje wyszukiwania, internet, pomoc
 
23

Do darmowego wypróbowania
UnitizerPro 4.3
To jest każdy potrzebuje programu i chce. UnitizerPro pomaga jedna osoba unitize dużych zbiorów dokumentów i tworzenie plików DII obciążenia (iBlaze podsumowanie) w 75% mniej czasu niż trzeba, by unitize ręcznie. Więc po co płacić 3500 dolarów za
 
23

Do darmowego wypróbowania
ComTrack 4.0
ComTrack jest Prawdziwe Komisji Estate system śledzenia. ComTrack pozwala na śledzenie sprzedaży, prowizji (brutto i netto), data sprzedaży, udział pełnomocnika, oraz status każdej transakcji. ComTrack wyświetla licznik, całkowitą i średniej
 
23

Do darmowego wypróbowania
CleanSheets 1.4b
CleanSheets to pierwsza aplikacja arkusza kalkulacyjnego, który jest jednocześnie elastyczny i niezależny od platformy.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
DbObjFind 1.0
Okazuje tekst wszystkich procedur składowanych i funkcji bazy danych SQL Server, a wyświetla pasujące linie podkreśla frazy wyszukiwania.
 
22

Do darmowego wypróbowania
TOPOWIN 15.28
TOPOWIN jest państwo szeroki rejestr niemiecki kartografii topograficzne, niemiecki Kartografii Podstawowe i miejscowości z geo odniesienia w różnych układach współrzędnych.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Info-Pack.com CSV2TAB 1.01
Info-Pack.com CSV TAB 2 jest rozdzielany pliku csv do konwertera kartę Plik. Użyj go, aby konwertować pliki oddzielone przecinkami dostęp do plików rozdzielonych baz danych. Wystarczy dostarczyć plik wejściowy, niektóre nazwy pól i nazwę pliku
 
22

Do darmowego wypróbowania
MySQL to Text Files Import, Export & Convert Software 7.0
Zapisz tabel MySQL do tekstu lub CSV plików. W wynikowym pliku tekstowym, każde pole (kolumna) jest oddzielone przecinkami lub postaci drugiej, każdy wiersz jest ograniczony linią. Możesz wybrać, które pola, aby zapisać w tabeli.
 
22

Do darmowego wypróbowania
MONyog MySQL Monitor 4.0
MONyog MySQL Monitor i Advisor jest MySQL DBA w pudełku, które pomaga zarządzać MySQL DBA więcej serwerów MySQL, dostroić swoje obecne serwery MySQL i znaleźć i naprawić problemy z ich aplikacji bazy danych MySQL, zanim staną się poważne problemy.
 
22

Demo
TxtToSql 3.4
TxtToSql - importu CSV (txt) do SQL Server łatwo i szybko. TxtToSql to narzędzie do importowania danych z pliku CSV (txt) do SQL Server. Główne cechy: 1. Automatyczne tabele meczu i pola. 2. Batch import wielu plików w jednym czasie. 3. Import i
 
22

Do darmowego wypróbowania
Blanket Purchase Order 2.0.1.5
Aby oprogramowanie Zakup organizatorem jest elastyczne narzędzie sprzedaży i zakupu zarządzanie rekord, który skutecznie śledzi wszystkie biznesowej działalności oraz sytuacji finansowej zakupu sprzedaży lub działalności transakcji magazynowych w.
 
22

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for Oracle and MS SQL 1.0.0
DBConvert Dla Oracle i MS SQL to narzędzie migracji bazy danych, która wykonuje dwukierunkowej konwersji z baz danych Oracle, MS SQL Server oraz MS SQL do bazy danych Oracle.
 
22

Do darmowego wypróbowania
DBF To SQL Converter Software 7.0
Konwersja jednej z wielu plików DBF do SQL plików. Całkowicie dostosować SQL wyjście. Plików DBF są wykorzystywane w dBase, xBase, FoxPro i inne programy.
 
22

Do darmowego wypróbowania
LightProfiler 0.8.00
LightProfiler - profiler i narzędzia diagnozy dla Oracle SQL rozszerzonych plików śledzenia, generowane przez 10046 pseudo-konferencyjnego.
 
22

Oprogramowanie typu Freeware
MS Access to MySQL Db Converter 2.0.1.5
Automatyczny konwerter bazy danych MS Access pozwala na konwersj bazy danych tabel, p l, indeks w lub bazy danych ca ego.
 
22

Do darmowego wypróbowania
Data Export - DB22Access 1.0
Konwersja bazy danych DB2, MS Hxtt dostępu Eksport danych - DB22Access to program do importu DB2 (8 lub wyższy) z bazy danych w MS Access (95, 97, 2000, XP, 2002, 2003, 2007) wspierać eksport danych w DB2.
 
22

Do darmowego wypróbowania
FuzzyDupes Parallel Edition 32/64-Bit 6.0.3
Fuzzy Szukaj duplikatów baz danych Czy wiesz, że bazy danych kontaktów zawiera zwykle 3-10% duplikaty Te zapisy w duplikat wynik zbędnych kosztów przy wysyłaniu drukowane katalogi, tworzyć problemy w controllingu, itp.
 
22

Do darmowego wypróbowania