Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

OraDump-to-Excel 4.1
OraDump do Excel to program do konwersji plików Oracle zrzutu do MS Excela. Najważniejsze cechy: (1) wszystkie wersje plików Oracle zrzutu są obsługiwane (2) konwertuje wiele plików wysypisk Oracle, (3) przekształca indeksy wszystkie niezbędne
 
23

Komercyjny
Simple EMR Metric Edition 1.0
Proste EMR jest łatwy w użyciu, pojedynczego użytkownika Medical elektronicznej dokumentacji (EMR) oprogramowanie dobrego dla prywatnej klinice, lekarz indywidualnie lub lekarza, który chce zarządzać jego danych pacjenta i terminy szybko i sprawnie.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Excel2DB2 1.0
Arkusza kalkulacyjnego MS Excel do bazy danych DB2 Hxtt Eksport danych - Excel2DB2 to program do importowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel (95, 97, 98, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004) w programie DB2 (8 lub wyższy) bazy danych.
 
23

Do darmowego wypróbowania
DBReplicator 2.2.4
Multi-Master Database Replication DBReplicator to potężny program do sieciowego replikacji multi-master bazy danych lub synchronizacji heterogenicznych filtrowanej.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
ETL-Tools QlikView Connector 2.0.2.4
Przekształcenie i sprawdzania poprawności danych podczas ładowania go w QlikView ETL-Tools-QlikView złącza jest jedynym, który może wykonywać złożone transformacje i sprawdzenia danych podczas pobierania danych do QlikVew.
 
23

Do darmowego wypróbowania
MySQL To MS SQL DB Converter Tool 2.0.1.5
MySQL do MS SQL bazy danych oprogramowanie do konwersji MySQL do MS SQL narzędzie DB konwerter konwertuje całej bazy danych z MySQL do MSSQL DB serwer i obsługuje różne wersje MySQL (4.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Online brain storm 08.21
Online burza mózgu . Odkryj nowy pomysł! Na środku ekranu pojawi się główny pomysł. Użyj przycisku Dodaj węzeł i Usuń węzeł dla rozwoju Online Burza mózgów schemat. Jedno kliknięcie na węźle. Następnie zmienić tytuł tego. Naciśnij przycisk Store
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Data Exporter 1.0
Skrypt tabele do ważnego skryptu SQL. Czy trzeba wymienić kilka rekordów w bazie danych przy użyciu siły w edytorze tekstu Może chcesz zrobić kopię istniejącej tabeli pod inną nazwą Trzeba zmienić identyfikator dla niektórych zapisów A może po
 
23

Demo
Staff Files Pro 8.0
Łatwy i niedrogi HRIS dla plików pracowniczych Pliki pracowniczego Pro pozwala na tworzenie dokumentacji dostosowuje do Twojej firmy S cele zarządzania zasobami ludzkimi i bezpieczne przechowywanie plików pracowniczych w wirtualnym cabinet.
 
23

Demo
Tilana Reserve 1.1.66.1
Bezpieczne zdalne składowanie, że waga z ciebie, plus solidna biblioteka klasy korporacyjnej ochrony danych i features.
 
23

Do darmowego wypróbowania
XLSTAT-Dose 3.2
XLSTAT-Dose to program statystyczny, który analizuje MS Excel dodatek, który został opracowany w celu analizy dawki w przemysł chemiczny i farmaceutyczny.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Zylomed Viewer 5.3
Zylomed Viewer pozwala Zylomed klienci do przeglądu i zarządzać całą ich dyktando i transkrypcji z własnej lokalizacji.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
GemPro 4.7.2
GemPro to program zaprojektowany, aby zminimalizować czas, wymaganym do utrzymania dokładne bazy danych formajor Global Equity Markets.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
DataLoad 5.4.1
DataLoad to zintegrowane narzędzie, którego głównym celem jest, aby załadować dane z innych aplikacji, zwłaszcza na ERP i CRM, a także na Oracle E-Business Suite.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
DBF Fix Toolbox 2.0.1
Zwróć uwagę na Toolbox Fix DBF , jeśli szukasz niezawodnego odzyskiwania danych usługi wspomagające analizę plików DBF.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Bond Valuation -
Oblicza wartości lub ceny 25-letnich obligacji z półrocznych płatności odsetkowych.
 
23

Oprogramowanie typu Freeware
Data Tracker for Currency 1.09
Tracker danych dla waluty jest w pełni funkcjonalny system bazy danych, która śledzi wszystkie rodzaje waluty.
 
23

Do darmowego wypróbowania
Excel Delete Replace and Remove Special 9.0
Excel Delete Specjalne wymienić i usunąć przestrzeni tekstu i znaków z wielu komórek SoftwareEasily zmienić usunąć tekst z wielu komórek excel, określając pewne kryteria, które chcesz.
 
23

Do darmowego wypróbowania
McCoy Match 1.2
Zwalczaniu oraz DeDupe rekordy od Ciebie plików bazy danych. * COM Enabled * Wiele plików wejściowych * Uchwyty Large * Pliki mogą Przypisywanie priorytetu plik wejściowy * Łatwa konfiguracja
 
23

Do darmowego wypróbowania
Migrate MySQL To MSSQL Database 2.0.1.5
MySQL do MS SQL Server oprogramowanie do konwersji jest zaawansowana technologia, która całkowicie zmienia bazę danych MySQL w formacie MSSQL serwera z pełną dokładność i niezawodność.
 
23

Do darmowego wypróbowania