Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Data Sheet Program 3.0
Ten Program Karta jest proste i łatwe w użyciu bazy danych dla utrzymania i organizowania danych w programie Microsoft Excel.
 
25

Do darmowego wypróbowania
DecisionMaker 2.5
Sieci neuronowych wykorzystywane do przetwarzania baz danych. To uczy wzorców w bazie danych i pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych.
 
25

Do darmowego wypróbowania
MonoPager 1.0.21.0
MonoSoftware.Web.Pager jest łatwy w użyciu matrycy sterowania, który zapewnia uniwersalną funkcjonalność stronicowania dla każdego rodzaju kontroli z Bindable źródła danych. To nazwę, MonoSoftware.Web.Pager woli stron ona! Można łatwo zaprojektować
 
25

Do darmowego wypróbowania
XLProForma1 3.3
Przepływy pieniężne Estate rzeczywistym oprogramowanie projekcji na nabycie, rozwój i sprzedaż wszelkiego rodzaju jednostek.
 
25

Demo
Zenwaw Contacts 1.00
Niesamowita książka adresse, który pozwala na zarządzanie kontaktami informacje o projekcie way.Cool w łatwy i przyjemny, to nic nie kosztuje i proste, nie czekaj, zacznij teraz i pobrać go.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Handy Address Book Server 1.3.6
Handy Address Book to oprogramowanie do współużytkowania książek adresowych. Zobacz, zmodyfikować lub zarządzać książki adresowej za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnej platformy. Można zdefiniować użytkowników i ustawić uprawnienia, więc
 
25

Do darmowego wypróbowania
REPropMan 1.0
REPropMan jest prosty i łatwy w użyciu system zarządzania nieruchomości dla PDA. Możesz śledzić aktywność dowolnej kombinacji budynków, właścicieli, rachunków, najemców i sprzedawców. Uchwyć szczegóły transakcji dla wielu budynków, właścicieli,
 
25

Do darmowego wypróbowania
Neutronz Express 1.0
Dodaje pełnowartościowy okienko komend (jak Okienku zadań Microsoftu) do systemu Microsoft Excel 2000 interfejs użytkownika.
 
25

Do darmowego wypróbowania
Unified User Management 1.3
Skonsolidowane zarządzanie kontami użytkowników jest jednym z najważniejszych aspektów bezpieczeństwa informacji w dzisiejszych środowiskach heterogenicznych serwerów klienckich.
 
25

Oprogramowanie typu Freeware
Contacts Clippa 3.1.0.4
Kontakt Clippa jest prosty dodatek dla Internet Explorera, która automatycznie wydobywa szczegóły kontaktu z wszelkich stron internetowych, setki książek telefonicznych internetowych i faktycznie każdy kawałek tekstu elektronicznego (e-maile, etc.
 
25

Do darmowego wypróbowania
SQL Script Builder 2.1.0.45
Czy kiedykolwiek chciałeś, narzędzia, które mogą migrować do wszelkich baz danych SQL Script Builder to potężne narzędzie, które może tworzyć bazy danych migracji sql skrypt (lub plik zrzutu) lub pliki bazy danych z dowolnej bazy danych.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Invoice SI 4.40
SI Invoice   oprogramowanie do fakturowania jest łatwy do nauczenia się faktura programu, wszystkie funkcje niezbędne dla małych i średnich fakturowania biznesu, a za cenę bardzo skromne.
 
24

Komercyjny
Business Applications Architect 3.0
Szybkiego zastosowania rozwoju (RAD) narzędzia zaimplementowane w BA Architect, pozwoli na rozwijanie i wdrażanie bogate w funkcje aplikacji baz danych szybciej poprzez automatyzację dużo procesu rozwoju i eliminacji powtarzających się zadań.
 
24

Do darmowego wypróbowania
SafeDee Desktop Edition 2.3.1
SafeDee jest Bezpieczne Data Manager, znany również jako Hasło Keeper do przechowywania poufnych danych Safe lub hasło.
 
24

Do darmowego wypróbowania
DayOffNet Full
ExportNet jest przeznaczony dla biznesu FOB handlowego. służy do zarządzania wszystkimi c produkty, cyt. wydanie / PI / SC / PO i pełny zestaw wysyłki dokumentu dla działalności handlowej. Web zdalnego dostępu: utrzymania pracy podczas wybuchu,
 
24

Do darmowego wypróbowania
FoxPro Append Two Tables Software 7.0
Pionowo połączyć (łączenie, mecz, wstawić) jednej tabeli FoxPro do innego. Stoły mogą być umieszczone w tej samej bazie danych FoxPro lub dwóch baz danych różnych. Żadnych skomplikowanych opcji. Brak wiedzy SQL wymagane.
 
24

Do darmowego wypróbowania
SCVitae - Resume and Selective Process Control 3
Curriculum Vitae Registe i przetwarzanie wybór Twoja firma w SCVitae oprogramowania. SCVitae jest idealny dla Kadr i agencji ZATRUDNIENIE. Znajdź i filtr kandydatów poprzez przyjazny dla użytkownika kryteriów. Elastyczność pozwala dostosować układ
 
24

Do darmowego wypróbowania
ModelRight Community 3
Czy trzeba projektowania, wizualizacji lub dokumentu bazy danych ModelRight 3 może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych, aby uzyskać widok graficzny to, wygenerować wszystkie instrukcje SQL do stworzenia bazy danych, czy synchronizacji.
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
MSSQL To MySQL Data Base Conversion 4.8.3.1
Konwersja MSSQL do bazy danych MySQL w formacie jest bardzo skuteczna i bezpieczna aplikacja, która szybko synchronizować wszystkie właściwości bazy danych i przekształcenie ich w formatach danych MySQL.
 
24

Do darmowego wypróbowania
Keyword Drag-and-Drop 1.0
No More cięcia i wklejania danych w arkuszach kalkulacyjnych. Łatwy w obsłudze program! Wyróżnij swoje wiersze lub przeszukiwać według słów kluczowych / Ilość Następnie przeciągnij do nowej tabeli za pomocą jednego kliknięcia. Grupy reklam formy,
 
24

Do darmowego wypróbowania