Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Excel Join Merge or Match Two Tables 9.0
Czy chcesz wiedzieć, jak połączyć dwa MS Excel Tabele z wspólnej kolumnie z każdej tabeli Czy nie byłoby miło mieć kreatora tabeli do łączenia tabel / list razem Jeśli to jest to, czego potrzebujesz, to jesteś we właściwym miejscu.
 
56

Do darmowego wypróbowania
QueryEasy 1.0
QueryEasy jest Microsoft Access 2000 bazy danych aplikacji, które mogą wykonywać podstawowe analizy danych.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Medical Billing Software 1.1.0
 Medical Billing Software Antamedia pozwala efektywnie zarządzać swoją klinikę lub szpital.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Export Table to SQL for Paradox 1.06.42
Eksport tabeli do skryptu SQL Paradox pomaga użytkownikowi lub DBA zaoszczędzić danych tabeli jako zestaw INSERT SQL i opcjonalnych instrukcji CREATE TABLE.
 
55

Demo
Inventory Grabber 1.2
To narzędzie jest przeznaczone do zaoszczędzić sporo czasu dla dystrybutorów i ich pracowników posiadających ręcznie wprowadzić informacje na temat produktów, które sprzedają.
 
55

Do darmowego wypróbowania
MSSQL to MySQL Conversion Program 2.0.1.5
MSSQL do bazy danych, oprogramowanie do konwersji MySQL automatycznie migrować MSSQL serwer rzędy kolumn bazy danych rekordów do MySQL w ciągu kilku minut czasu.
 
55

Do darmowego wypróbowania
UniDirect .NET 2.05
UniDirect. NET Provider oferuje uniwersalny dostęp do danych z różnych baz danych do Microsoft. NET Framework. Obsługuje większość najważniejszych serwerów baz danych, w tym Microsoft SQL Server, Microsoft Access, Oracle, DB2, MySQL, PostgreSQL,
 
55

Do darmowego wypróbowania
Worship Datenbank 2.42
Worshipdatabase to program do zarządzania, show i produkcji utworów w prezentacji. Teksty mogą być wyświetlane na projektorze i lider uwielbienia nie potrzebuje nut więcej, ponieważ może on przeglądać wszystkie utwory w jego show z akordami. Cechy: *
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
phpMyAdmin 4.1.8
 Darmowe narzędzie napisane w PHP PhpMyAdmin pozwala zarządzać MySQL za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
.rpt Inspector Professional Suite for Crystal Reports XI 3.02
16 narzędzi Crystal Reports XI zarządzania 16 narzędzi Crystal Reports w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej :: jednej lub wielu Crystal Reports w.
 
55

Do darmowego wypróbowania
Viobo MSSQL to MySQL Data Migrator Pro. 1.8
Tidy narzędzie do migracji danych z MSSQL do MySQL. NIE DBA jest wymagane doświadczenie. Viobo MSSQL do MySQL Migrator narzędzie danych jest najprostszym migrator danych między MSSQL i MySQL obecnie. To migrację danych między bazą danych MySQL, MSSQL
 
55

Do darmowego wypróbowania
Pretty OLAP 1.1.0.29
Całkiem OLAP Builder pomoże zaprojektować dane wejściowe dla OLAP. Możesz połączyć się z różnymi bazami danych, określić swoje pytania i zdefiniować wymiary OLAP. Uruchomienie takiego pliku przygotuje olap cube.You zdefiniować połączenia do różnych
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
IB replicator 4.0.9
IBReplicator jest zestaw narzędzi do wdrażania i kontroli replikacji bazy danych we wszystkich wersjach InterBase Firebird i wersji 5.
 
55

Do darmowego wypróbowania
VideoTrak2 2.2.0
VideoTrak to aplikacja bazy danych systemu Windows dla filmów, promocje, programów telewizyjnych, filmów, czy cokolwiek zapisane na DVD, taśmy wideo, odtwarzacz CD video i wiele innych.
 
55

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MS Access & Firebird 1.1
DBSync dla MS Access & Firebird Synchronizacja i konwersji baz danych z Firebird / InterBase na MS Access lub MS Access do Firebird / InterBase szybko i pewnie.
 
55

Do darmowego wypróbowania
AddressGrabber Lite 3.5
AddressGrabber Lite jest uproszczoną wersję AddressGrabber. Z AddressGrabber Lite , można przesyłać tylko nazwisko, nazwę firmy, telefon i pola e-mail do swojej książki adresowej. Poza tym, to pozwala na zainstalowanie i pracować tylko z jedną
 
55

Demo
OLEDB Connection String Wizard 32-bit 1.0
String Connection OLEDB Kreator 32-bit (Wizard) to darmowy program przeznaczony do uproszczenia konfiguracji z ciągów połączeń dla wszystkich 32-bitowych dostawców OLEDB zarejestrowanych na komputerze, na którym się ona od.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
rainfallreports spreadsheet 1
Arkusz kalkulacyjny Rainfallreports jest skoroszyt Excel, który umożliwia śledzenie i utrzymanie ci głowica danych w trybie offline.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
ZK Spreadsheet 2.0.0 Beta2
Arkusz kalkulacyjny ZK umożliwia aplikacji Ajax dostarczyć bogatą funkcjonalność programu Excel w ciągu przeglądarkach używających Javy.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Recovery Free 1.0
SQL Recovery Free jest stosowany do naprawy uszkodzonych baz danych Microsoft SQL Server w formacie (*.
 
55

Oprogramowanie typu Freeware