Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

SecureBlackbox for BizTalk 11.0
BizCrypto dla BizTalk pozwala zabezpieczyć dane, które są przechowywane i przesyłane za pośrednictwem swoich orkiestracji BizTalk.
 
26

Komercyjny
REIGNN 1.0.0
DatabaseAce REIGNN generuje zaawansowane i intuicyjne interfejsy użytkownika, oparte na strukturze zewnętrznych baz danych.
 
26

Demo
MySQL Automatic Backup & Restore Software 7.0
 można wykonać kopię zapasową całej bazy danych MySQL okresowo. Kopie zazwyczaj występuje po co 5 minut, 30 minut, 1 godzina, itp.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Phonebook Database Software 7.0
Przechowywania, wyszukiwania i zarządzania numery telefonów i inne dane kontaktowe.
 
26

Do darmowego wypróbowania
AnyMem: Translation Memory Software 2.0
AnyMem jest przyjazne dla użytkownika oprogramowanie pamięci tłumaczeń. AnyMem wykorzystuje przenośny format pamięci tłumaczeń. Obsługuje również import i eksport TMX, standardowej pamięci kursowych format pliku (TMX
 
26

Do darmowego wypróbowania
Convert MSSQL Database To MySQL 2.0.1.5
MSSQL do bazy danych MySQL oprogramowania przetwarzającego jest tylko do odczytu i nieniszczących narzędzie dokładnie przenosi całości lub wybranych rekordów bazy danych MSSQL serwera plików luzem do formatu MySQL w sposób bardzo szybki i skuteczny.
 
26

Do darmowego wypróbowania
CSV Splitter & Merger 1.0
CSV i inne pliki tekstowe rozdzielane są najczęściej stosowany format pliku używany do przesyłania danych pomiędzy jednej aplikacji / strony internetowej do innej aplikacji / strony internetowej.
 
26

Demo
Report Genie 1.2
Genie Report , v1.2, jest DARMOWE przyjazne dla użytkownika narzędzie do raportowania, które stworzyłem, aby pomóc przedsiębiorstwom generowania raportów programu Excel w oparciu o zapytania SQL. Jest opracowany w oparciu o Microsoft. Net Framework
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
TPD Sql Script Writer 2.0.0
TPD skryptu SQL Writer Opis: Czy kiedykolwiek napotkał z tobą czas potrzebny do danych tabeli skryptów podczas wdrażania bazy danych Visual Studio pozwala na skryptu tabele schematu i porównać dane z tabeli, ale nie utworzyć skrypt, który będzie.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Amazon Target Pricer 3.0
Porównaj ceny dla wszystkich produktów Amazon. Re-cena na Twoich warunkach - teraz zarówno Seller Market Place i handlowcami Central! Porównaj ceny każdego dostawcy dla wszystkich produktów Amazon. Konfigurowalne reguły ułatwiają ponownie wycenić
 
26

Do darmowego wypróbowania
Axess-PW 1.0d
AxessPW odzyskuje utracone zapomnianych haseł zapomniane hasło - Lost Password - Ex-pracownik odszedł bez ujawniania hasła -.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Paradox2Sybase 1.0
Corel Paradox do bazy danych Sybase Hxtt Eksport danych - Paradox2Sybase to program do importowania Corel Paradox (3.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Database Viewer for iPhone 1.1
Główne cechy poręczne oprogramowanie iPhone Database Viewer są następujące: można go używać do przeglądania dowolnej bazy danych na iPhone, a także jest w stanie synchronizacji bazy danych z iPhone bezprzewodowo, to jest za pomocą AES dokonywania.
 
26

Do darmowego wypróbowania
dbForge Schema Compare for Oracle 2.5
Narzędzie do porównywania i synchronizacji schematów Oracle. Schemat dbForge Porównaj Oracle jest potężnym porównanie schematu i narzędzie do synchronizacji baz danych Oracle. Można go porównać wiele schematów baz danych na raz, kończy proces
 
26

Do darmowego wypróbowania
Free Contact Spider Searcher 1.3
Program napisałem Opieki Ohana Przesłuchanie Programu Hon pisałem Opieki Ohana Przesłuchanie Honolulu Hawai Teraz oblicza datę po określonej liczbie dni.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
MySQL Compare Two Tables Software 7.0
Znajdź różnice zawartości w bazie danych MySQL. Znajdź różnice zawartości pomiędzy dwoma tabelami w bazie danych MySQL. Access 2000 lub nowszej.
 
26

Do darmowego wypróbowania
MySQL Paradox Import, Export & Convert Software 7.0
Przeniesienie tabel iz MySQL i tabel Paradox transferu do iz baz danych MySQL i Paradox.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Payments 4.0
Program Płatności Program Płatności - system wymiany komunikatów elektronicznych (ED) między uchwytem federalnego skarbu i menedżerów, a nie dochodów podatkowych również: importować zarówno konwersję zobowiązań i rejestru podsumowanie federalnego.
 
26

Do darmowego wypróbowania
Health Mapper 4.3.005
 Ten poręczny i włącznie Program został opracowany przez Światową Organizację Zdrowia do wykonywania zadań dotyczących opieki zdrowotnej łatwe.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
kSafe 5.7
Radix KSafe jest łatwy w użyciu osobisty system szyfrowania, umożliwiające profesjonalne, a także początkującym użytkownikom, aby skutecznie chronić swoje cenne dane.
 
26

Do darmowego wypróbowania