Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Spreadsheet Power Importer 3.0.0.0
Czy ustawić katalogi, cenniki lub inne długie publikacje za pomocą programu Excel pliki, jako materiału źródłowego Chcesz skorzystać z danych programu Excel, ale nie chcę problemów Pozbądź się tych kłopotów.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Abacus Calculated Fields for ACT! 2009 11.0
Liczymy pola obliczeniowe dla ustawy! Teraz daje Ci możliwość obliczenia pola, pola kopiowania, przetwarzania danych i produkują uzależnionym od wyników na danych w innych dziedzinach, stałych, funkcji i oświadczenia. Został on zaprojektowany z
 
27

Do darmowego wypróbowania
Database Professional 2.0
Baza danych Professional jest najprostszym sposobem, aby wejść, organizowanie i udostępnianie informacji.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Markosoft Time Log 2.0
Log Czas Markosoft to nowy program, który został opracowany specjalnie w celu zbadania godziny kierowcy i pomagać dyspozytorów z operacji.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Remlap KnowledgeBASE 2.21
Remlap Baza Wiedzy jest free-format, tekst, obrazy i cyfrowe bazy danych obiektów aplikacji.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Clarity for SQL Server 1.2
Napisz doskonałe pytania, funkcje i procedury w połowie czasu, tworzenie i modyfikowanie obiektów bazy danych łatwo wizualnych projektantów, lub szybko edytować dane tabeli.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Excel Export Kit 1.0
Microsoft Excel jest jednym z najczęściej stosowanych programów na świecie. Pozwala on użytkownikom na łatwe przetwarzanie danych i podejmowania szybkich i dokładnych obliczeń. Intelligent Converters zespół sprawia, arkusze kalkulacyjne Excel, nawet
 
27

Demo
Macabacus Macros for Excel 2.4.8
Makra Macabacus for Excel to zbiór przydatnych skrótów klawiaturowych i innych narzędzi, które przyspiesza budowę modeli finansowych przez przycinanie czas potrzebny do wykonania typowych zadań o maksymalnie 75%.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
My Wedding Companion 5.5
Mój towarzysz Wedding (tm) jest doskonałym wedding planner, który obejmuje wszystkie szczegóły [To] jest atrakcyjny, skuteczny i łatwy w użyciu.
 
27

Do darmowego wypróbowania
School Management ERP System 7.5
W każdym typie szkoły, zadania za niewymiarowy, ale równie ważne jak utrzymanie i znalezienie informacji o liczbie dochodzeń lub liczby zarejestrowanych studentów na kurs, różne programy promocyjne dla różnych kursów i frekwencja uczniów może stać.
 
27

Komercyjny
Maarch Archiving DMS 1.0
PHP5 MySQL Document Management System (DMS) infrastruktura poświęcona prawnym archiwizacji dużych ilości dokumentów statycznych, pochodzących z na-najlepszych aplikacji biznesowych, takich jak zarządzanie biura pocztowego lub zarządzania dokumentami.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
NoLedge 1.0.1 Beta
NoLedge jest open-source darmowy służyć jako notebook akademickiego lub ogólnego.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
PocketDraw 2.0
Z PocketDraw można tworzyć rysunki i schematy, w prawo na swoim Pocket PC! PocketDraw ma mnóstwo zaawansowanych funkcji, w tym wielu palet symbol, automatycznie kierowane linie łączników i różnych stylów końcowych linii. Wydajny interfejs
 
27

Do darmowego wypróbowania
CADtoSharePoint 1
CADtoSharePoint to rozwiązanie wprowadzone do łącza na podstawie programu AutoCAD plików DWG do aplikacji Microsoft SharePoint Technologies w taki sam sposób, że aplikacje pakietu Microsoft Office podłączyć do witryn SharePoint.
 
27

Do darmowego wypróbowania
DTM Migration Kit 1.13.03
Większość firm działa wielu baz danych mamy do czynienia ze złożonymi import danych, eksport i migracja kwestii.
 
26

Demo
tables2csv 1.0
Tables2csv oferuje programiście prosty, szybki i skuteczny sposób, aby zebrać informacje o tabeli z lokalnego sterownika ODBC i przesyłać je do oddzielonych przecinkami wartości.
 
26

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Balance for MySQL 3.0.9.10
Administratorzy baz danych, radujcie się! Właściciele firm i menedżerów IT, warto pamiętać! Teraz nie ma potrzeby, aby porównać i zsynchronizować bazy danych prowadzone przez MySQL ręcznie, marnować cenne i dość drogie DBA czas. SQLBalance porównuje
 
26

Do darmowego wypróbowania
MDB2SQL Data Migration 2.9.85
MDB2SQL automatycznie konwertuje bazy danych Microsoft Access do bazy danych Microsoft SQL Server poprzez restrukturyzację wszystkie tabele, relacje, a następnie przeniesienie wszystkich danych bez konieczności przepisywania istniejącego kodu.
 
26

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server FoxPro Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz MS SQL Server i bazy danych FoxPro. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
26

Do darmowego wypróbowania
DBTyP.NET 2010
DBTyP.NET Studio 2010 jest zaawansowanym Porównanie baz danych zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) składał się z trzech potężnych narzędzi porównawczych i wysokiej wydajności w jednym apartamencie all-inclusive. W zakładce interfejs
 
26

Do darmowego wypróbowania