Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

TurbOlap for MsAccess 1.0
Co to jest TurbOlap Dla MSACCESS - Pobierz ocenę teraz! TurbOlap Dla MSACCESS , jeden OLAP narzędzie analityczne dla MSACCESS 2003, 2007 i 2010. Z TurbOlap można dokonać głębokiej analizy danych przy użyciu DINAMIC tabele (PIVOT) lub grafiki
 
27

Do darmowego wypróbowania
Viobo Access to MySQL Data Migrator Bus. 1.0
Dostęp Viobo do danych MySQL Migrator jest najprostszym migrator danych między programem Access a obecnie MySQL.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Business Card Find Every File 1.3.0
Znajdź wizytówkami każdej chwili. Znajdź wizytówkami każdej chwili. Wizytówka Znajdź każdy plik to kompaktowy oprogramowanie, które pozwala na stworzenie bazy danych z informacjami na temat kart biznesowych i klientów. Jest on przeznaczony dla
 
27

Do darmowego wypróbowania
Cloud Connector for Office 365 3.3
Przybyli na lokalnych integracji danych do MS SharePoint Online i Office 365 Chmura Connector Chmura dla Microsoft SharePoint 2010 i Office 365 ma swoje lokalne line-of-business dane na chmurze lub dowolnej obsługiwanej drugiej SharePoint-łatwe do.
 
27

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MS SQL and DB2 1.0.0
Dwukierunkowy Narzędzie synchronizacji bazy danych dla MS SQL i baz danych DB2 DBSync for MS SQL i DB2 to narzędzie do synchronizacji baz danych, które wykonuje dwustronną konwersję i synchronizację z baz danych MS SQL do bazy danych DB2 oraz DB2,.
 
27

Do darmowego wypróbowania
FBScheduler 1.0
Wykonywanie zapytań SQL w tle dla Firebird FBScheduler dodaje do serwera SQL Firebird nowej funkcji - wykonanie polecenia SQL lub skryptów w tle zgodnie z harmonogramem zadań lub w reakcji na wydarzenia bazy danych.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
MemDB Envelope Printing System 1.1
Zarządzanie klientami i kopertę druku Ten program pozwala na zarządzanie informacjami o klientach i koperty drukuje na swoich klientów.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Navicat for MySQL 10.1.0
 Navicat MySQL jest potężnym administracja serwera baz danych MySQL i rozwoju narzędzie, które pozwala, aby dostęp do konwersji danych MySQL.
 
27

Do darmowego wypróbowania
SSIS+ 1.5
 Biblioteka SSIS zadań, komponentów i skryptów do obsługi ZIP, GZIP, BZIP2, archiwa tar, jest potężne i użyteczne narzędzie, które zwiększyć ponowne wykorzystanie skryptów i bezpieczną komunikację internetowych.
 
27

Do darmowego wypróbowania
ES Database Access 2.0
ES DB Access jest prosta Microsoft Excel dodatek, który pozwoli na kwerendy bazy danych z bezpośrednio w programie Microsoft Excel i wyświetlanie wyników zapytania w komórce w programie Excel.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Tables Transformer for Excel 1.3.2
 Możesz użyć programu Excel Tabele Transformer kompatybilny do tworzenia tabel przestawnych.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Visual Dialplan Professional 3.2
Visual Dialplan Professional , przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników Asterisk, konsultantów i specjalistów Asterisk, jest innowacyjna platforma modelowania wizualnego, który zapewnia łatwy, wygodny i naturalny sposób na tworzenie,.
 
27

Do darmowego wypróbowania
FundMaster 9.5
FundMaster to potężny pakiet oprogramowania, który pomaga śledzić szkole zbiórkę pieniędzy i zapewnia łatwy sposób na śledzenie sprzedaży i wpływy.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
AFD Postcode 5.9.0.19
AFD Kod pocztowy stosuje Wielka Brytania Dane Królewskie s Poczta PAF zaoferować kompletną bazę danych z wszystkich adresów w Wielkiej Brytanii, które mogą być pobierane tylko przez wprowadzenie odpowiedniego kodu pocztowego, nawet jeśli nie są.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Data Tracker for Inventory 1.14
Data Tracker dla Bibliotek jest w pełni funkcjonalny system bazy danych przeznaczone dla małych bibliotek.
 
27

Do darmowego wypróbowania
McCoy Reformat 1.2
Sformatować jeden lub więcej plików bazy danych. * COM Enabled * Wiele plików wejściowych * Dodaj, Zmień, zmień, usuwanie, tworzenie nowych pól * Zobacz Wyniki ekspresji przed obróbką * Wiele plików wyjściowych * Wypowiedzi filtr dla plików
 
27

Do darmowego wypróbowania
Navicat for Oracle admin (Linux) 9.0.15
Navicat dla Oracle oferuje potężne wizualne narzędzia, takie jak Query Editor z możliwością podświetlania składni, SQL podgląd, SQL Console, tekst, Hex i przeglądarka BLOB / editor, Tunel SSH i więcej, w celu zwiększenia wydajności.
 
27

Do darmowego wypróbowania
rTools Reporting Software for Peachtree 4.11
rTools jest ostatecznym oprogramowania do raportowania dla właścicieli firm, kadry kierowniczej firm, księgowi, zespołów sprzedaży lub każdego, kto chce poprawić swój biznes Sprawozdania przewidziane próbki mogą być używane jako szablony.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Skills & Modeling Guide 1.02
Jest to bardzo dobre modele arkusza kalkulacyjnego, aby pomóc rozwijać swoje umiejętności modelowania arkusza kalkulacyjnego.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
TOAD 9.5
 Przyjazny interfejs graficzny użytkownika jest dostarczany przez włącznie funkcji TOAD, który ma uprościć zadania administracyjne nie tylko baza danych, ale również sprawia, że .
 
27

Do darmowego wypróbowania