Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

SQL Sync ToolKit 2.3 build 1194
SQL Sync Toolkit jest doskonałym narzędziem, które można wykorzystać do porównywania baz danych i synchronizacji struktury baz danych Microsoft SQL Server.
 
28

Do darmowego wypróbowania
The Integrator Pro 2.3
Integrator jest ETL transferu danych narzędziem, które płynnie przenosi dane między istniejącymi bazami danych różnych typów.
 
28

Do darmowego wypróbowania
FpExport 1.0
Jeśli jesteś filepro użytkownik Plus, zawsze będą sytuacje, gdy chcesz szybko, łatwo eksportować wybrane dane filepro do oddzielonych przecinkami pliku na komputerze PC, który może być następnie importowane do Access, Excel, lub innych aplikacji.
 
28

Do darmowego wypróbowania
ModelRight for MySQL 3.5
ModelRight może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych, aby dać widok graficzny to, wygenerować wszystkie instrukcje SQL do stworzenia bazy danych, czy synchronizacji modelu bazy danych z bazą danych, aby utrzymać swój projekt na bieżąco.
 
28

Do darmowego wypróbowania
General Document Analysis 1
General Analiza dokumentu narzędzie jest nowe rewolucyjne narzędzie do analizy, aby pomóc użytkownikom analizować dokumenty.
 
28

Do darmowego wypróbowania
AdeptSQL Diff 1.98.104
AdeptSQL Diff jest błyskawiczne i intuicyjne narzędzie do wizualnego porównywania i synchronizacji dwóch baz danych MS SQL Server.
 
27

Komercyjny
AutoLog 2.0
AutoLog pomaga śledzić wydatki samochodowych, zawiera wiele catagories wydatków, wiele pojazdów, obszerne raporty.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
Scan to PDF 4.1.0.18
ScanToPDF najprostszy sposób przekonwertować dokument na format PDF. Zainstalowane w ponad 95 krajach i 35000 użytkowników zainstalowany, ScanToPDF jest sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb skanowania. System może zostać rozszerzony,
 
27

Do darmowego wypróbowania
Tree Service 3.0
Jeśli nie żadnych Drzewo Usługi S, takie jak usuwanie, cięcie, łuszczenia lub innych usług takich, ten program jest dla Ciebie.
 
27

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Change Case to Proper, Upper & Lower Software 7.0
Zmień sprawę do wartości w MS SQL Server 2000 lub 2005 tabel. Zmień na wielkie litery, małymi literami, sprawa tytułu (właściwe przypadek), a w zdaniu. Dane znajdujące się w każdym polu tabeli mogą być szybko zamienione.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Oracle PostgreSQL Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz Oracle oraz bazy danych PostgreSQL. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL. Program ten pozwala zaoszczędzić czas, jeśli trzeba przenieść tabele między dwoma bazami danych
 
27

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Append Two Tables Software 7.0
Pionowo połączyć (łączenie, mecz, wstawić) jednej tabeli MS SQL Server do innego. Stoły mogą być umieszczone w tej samej bazie danych MSSQL lub dwóch baz danych różnych. Żadnych skomplikowanych opcji. Brak wiedzy SQL wymagane.
 
27

Do darmowego wypróbowania
World Map in Flash 1.01
Mapa Świata Pro w programie Flash jest dynamiczne rozwiązanie mapping pokazać żadnych świecie informacje Skorzystaj z naszej mapy: - pokazać międzynarodowe biura (międzynarodowych oddziałów, sieci hotelowe, itp.
 
27

Do darmowego wypróbowania
AnyLexic Server: Terminology Management 2.0
Server AnyLexic służy do stworzenia wspólnej bazy danych słowników w grupie na AnyLexic użytkowników.
 
27

Do darmowego wypróbowania
DBSync for FoxPro & MSSQL 2.0.2
DBSync dla MS FoxPro i MS SQL jest synchronizator bazy danych, która wykonuje MS FoxPro do SQL i MS SQL do konwersji FoxPro bazy danych i synchronizacji po prostu przez skonfigurowanie kilku opcji w aplikacji kreatora podobny.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Fans MS Access Export to HTML 5.0
Fani Eksport MS Access do HTML można wyeksportować MS Access wiele tabel do plików html. Access 2000 lub nowszej.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Human Resources Interview & Recruitment 2
Nagrywanie i szczegóły kandydatów monitora za rozmowę. Edukacja Record, umiejętności, widok wznowić, poprzednich pracodawców, dane agencji, testy wywiad, dodatkowo wywiad, pozwolenia na pracę, kwalifikacje, referencje, projekty, czas wywiadu daty,
 
27

Do darmowego wypróbowania
internet marketing strategy 1.0
Strategia Marketing internetowy , optymalizacji SEO, jak być wymienione w Serch silników wielu sztuczek i tips.Learn dokładnie, co zrobić, aby być w wyszukiwarki.
 
27

Oprogramowanie typu Freeware
MS Access Editor Software 7.0
Dokonaj zmian w danych znalezionych w ramach tabel MS Access. Access 2000 lub nowszej.
 
27

Do darmowego wypróbowania
Pretty Reports 1.2
Całkiem Raporty jest ładny darmowy reporter. W projektanta poinformuj projektowania, definiowania zmiennych, definiowania zestawów danych, które łączą się do baz danych poprzez OLE DB i można nawet zaprojektować maskę wprowadzania, że użytkownicy
 
27

Oprogramowanie typu Freeware