Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

OraDump-to-MySQL 4.1
OraDump do MySQL to program do konwersji plików Oracle zrzutu do bazy danych MySQL.
 
28

Komercyjny
QZ School Management 1.0.2
QZ Szkoła Zarządzania jest oprogramowanie do zarządzania, które włączyć szkoły, centrum edukacji, centrum nauki, przedszkole, centrum opieki nad dziećmi i świetlica do większej manageable.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Simple EMR 1.2.0
Simple EMR jest łatwy w użyciu, pojedynczego użytkownika Medical elektronicznej dokumentacji (EMR) oprogramowanie dobrego dla prywatnej klinice, lekarz indywidualnie lub lekarza, który chce zarządzać jego danych pacjenta i terminy szybko i.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Synonym Database For Multiple Words Software 7.0
Sobolsoft prezentuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą sprawdzić synonimy dla jednego lub więcej słów szybko.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Compare folders 1
Porównanie folderów Utility Porównanie folderów narzędzie
 
28

Do darmowego wypróbowania
Data Export - DB22Paradox 1.0
DB2 do programu Corel Paradox Hxtt Eksport danych - DB22Paradox to program do importu DB2 (8 lub wyższy) bazy danych do programu Corel Paradox (3.
 
28

Do darmowego wypróbowania
FastReport for Business 4.9
Mocne, kompaktowe i elastyczne generator raportów z wizualnych projektanta raportów Studio FastReport dla biznesu zawiera potężny samodzielny projektant wizualne sprawozdania i harmonogram budowy raportów, oszczędności i dystrybucji.
 
28

Do darmowego wypróbowania
K.I.M.S. -- Police K-9 Handler Edition 2.3.6
Policja K-9 szkolenia i wdrożenie bazy danych. Przeznaczony do niezależnego-9 K obsługi bez potrzeby w czasie rzeczywistym wymiany danych. Dane mogą być udostępniane za pomocą K-9 Trainer poprzez wykorzystanie naszego zaszyfrowanego eksportu danych /
 
28

Demo
AD Group Members 1.1.9
Członkowie grupy AD to bezpłatna aplikacja, która zawiera Lista użytkowników usługi Active Directory Groups.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
DB Data Generator MultiDB Edition 4.0
Data Generator MultiDB to potężny generator danych, które pozwala programistom na łatwe wypełnianie baz danych z tysiącami wierszy znaczących i składniowo poprawna danych dla celów testowych baz danych.
 
28

Do darmowego wypróbowania
EVE Mentat 1.0.12.234
EVE Mentat jest specjalny poręczne narzędzie handlowym dla EVE Online gry. Pokaż zleceń rynkowych dla wybranych towarów handlowych. Możliwość filtrowania Sortuj według rodzaju (sprzedać lub kupić), zakres czasu lub wyrażenia niestandardowego. Filtr
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Excel Export To Multiple XML Files 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą utworzyć plik XML z treści bloku komórek MS Excel.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Inventory Management Database 7.0
Z pomocą tego oprogramowania, można śledzić swoich produktów, pracowników, kontrahentów i dystrybucji od utworzenia zamówienia zakupu i raportów, a także bazy danych w magazynie.
 
28

Demo
SDMS 3.0.3.1
SDMS to oprogramowanie do zarządzania bazami danych dla Sonatest products.It jest standardem, umożliwiając przechwytywanie aktualnie wyświetlany-skanowanie i przesyłanie do programu Microsoft Word. Jest to przydatne do produkcji notatki wniosku lub
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Vale Software SQL Express Agent 1.0
Pełnomocnik ekspresowe od Vale Software jest SQL Express praca scheduler pozwala tworzyć i planować zadania do tworzenia kopii zapasowych baz danych SQL Server i uruchomić SQL partii i procedur przechowywanych w sekundach na SQL Express 2005/2008.
 
28

Do darmowego wypróbowania
IBAccess 1.20
IBAccess jest aplikacja klienta Interbase, aby umożliwić użytkownikom i administratorom wykonywanie typowych zadań z ich baz danych Interbase w przyjazny dla użytkownika interfejs.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Rapid SQL 8.1
Rapid SQL XE3 jest najnowsza generacja Rapid SQL rodziny produktów. Ten program pozwala na rozwój na wszystkich głównych platformach DBMS i zawiera Embarcadero AppWave , Na scentralizowane zarządzanie licencjami, provisioning narzędzia i
 
28

Do darmowego wypróbowania
Copy Schema for SQL Server Pro 1.6
Za pomocą tego programu można tworzyć kopie dla definicji obiektów bazy danych (wszystkie lub wybrane tabele, widoki, procedury, itp.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Great Engine Web DB Explorer 2007 4.0.136
Świetne silnika Web DB Explorer jest narzędziem, które koncentrują się asystent na bazie strony rozwija i utrzymania.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
pmaBinary 1.0
maBinary jest Freewaretool. Każda linia jest klikalny nowych danych wejściowych. Pozostali natychmiast odbijają że wprowadzanie danych w swoich bazach.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware