Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Data Loader 4.8
Data Loader jest proste, ale potężne narzędzie do importowania i eksportowania danych pomiędzy wielu popularnych formatach.
 
28

Do darmowego wypróbowania
SIDVault 2.0i
SIDVault jest prosty Database Integration, umożliwiając łatwe zarządzanie i instalacji o wysokiej wydajności serwer LDAP v3.
 
28

Komercyjny
dsn2csv 1.0
Dsn2csv kontynuuje BitDaddys.COM tradycję oferując programiście narzędzie, które pozwala na szybki, elastyczny i prosty dostęp do lokalnego komputera hosta ODBC s informacji w tabeli. Proszę kliknąć na powyższy link, aby dowiedzieć się więcej! Z
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Createur de Statistiques 3.1.8.0
Kr Ez les Statistics de Vos Donn Es personnelles ou commerciales. UTILE wlać analizatora, Trewir, filtrer et Afficher les wariacje aussi bien en texte qu'en courbes Graphiques. Vous pouvez rodzaje tous analizator de Donn Es. Par exemple les
 
28

Do darmowego wypróbowania
Access MySQL Import, Export & Convert 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz Access i bazy danych MySQL. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
28

Do darmowego wypróbowania
MS Access Change Case to Proper, Upper & Lower Software 7.0
Zmień sprawę do wartości w tabelach MS Access. Zmień na wielkie litery, małymi literami, sprawa tytułu (właściwe przypadek), a obudową setence. Dane znajdujące się w każdym polu tabeli mogą być szybko zamienione.
 
28

Do darmowego wypróbowania
DataConversionTools.com MDB Exporter 1.01
Eksport danych z plików MDB bazy danych bezpośrednio do plików CSV. MDB Exporter to program Windows, który działa na komputerze z systemem Windows. MDB Eksporter pozwoli Ci zaoszczędzić wiele godzin czasu i zapewnić Państwu szybki i łatwy sposób,
 
28

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server to Text Files Import, Export & Convert Software 7.0
Zapisz tabel MS SQL Server do tekstu lub CSV plików. W wynikowym pliku tekstowym, każde pole (kolumna) jest oddzielone przecinkami lub postaci drugiej, każdy wiersz jest ograniczony linią. Możesz wybrać, które pola, aby zapisać w tabeli.
 
28

Do darmowego wypróbowania
FoxPro Change Case to Proper, Upper & Lower Software 7.0
Zmień sprawę do wartości w tabeli FoxPro. Zmień na wielkie litery, małymi literami, sprawa tytułu (właściwe przypadek), a w zdaniu. Dane znajdujące się w każdym polu tabeli mogą być szybko zamienione.
 
28

Do darmowego wypróbowania
Access2MSSQL SYNC 2.0.0
DBSync dla MS Access i MSSQL jest synchronizator bazy danych, która wykonuje MS Access (MDB) do MS SQL Server i MSSQL Access konwersji bazy danych i synchronizacji po prostu przez skonfigurowanie kilku opcji w aplikacji kreatora podobny.
 
28

Do darmowego wypróbowania
OfferSea 2.0
Jest bardzo trudno znaleźć naprawdę dobre oferty hurtowe handlowe dziś. Konkurencja wśród hurtowników jest bardzo wysoka i stale rośnie. Internet jest lemming reklamą. Jak nie należy mylić z wielu dostawców i przydzielić najbardziej odpowiednie
 
28

Do darmowego wypróbowania
SQL Editor for Oracle 3.3
Free Edytor SQL dla Oracle . Kolorowe składni, różne kolory na wykonanie i błędów. Multi-dokument interfejs programu. Wielowątkowa wykonanie, możliwość zatrzymania realizacji. Wykonanie SQL i PL / SQL bloki. Wykonanie pojedynczą i SQL (skrypty).
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
MySQL to MS Excel 4.0.1.5
Konwerter bazy danych Expert dla MySQL do MS Excel przekształcenia całości lub wybranych rekordów bazy danych MySQL do MS Excel w formacie arkusza natychmiast kilku podstawowych kroków.
 
28

Do darmowego wypróbowania
MS Access to Text converter 1.4
To narzędzie pozwala na zapisanie rekordów z tabeli MS Access (. Db) do pliku tekstowego. Ta aplikacja nie używać żadnych zewnętrznych bibliotek (bez BDE, ODBC nie, nie ADO itp.) i mogą uruchomić to narzędzie na komputerze, bez żadnych dodatkowych
 
28

Do darmowego wypróbowania
Adept XML to XLS Conversion Wizard 1.0
 Ten program jest używany do konwersji XML do MS Excel. Posiada zdolność do obsługi dużych i złożonych plików XML bez wielkich wymagań dotyczących pamięci. Buduje relacje między wydobytych tabel do struktury XML przy użyciu kluczy podstawowych i
 
28

Do darmowego wypróbowania
Axisbase 1 20110103
Axisbase jest system bazy danych - składający się z serwerem bazy danych, Internetu oraz narzędzie pulpitu.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
Database Conjugation Verb 1.0
Sprzężenie, bazy danych w języku angielskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, szwedzkim, SQL, Excel, Access.
 
28

Komercyjny
dbCOPY 4.0
DbCOPY jest konwersja danych i apartament kopiowania, które pozwala na przenoszenie danych w ramach heterogenicznych środowisk bazodanowych.
 
28

Demo
Electronic Pilot Logbook 2007 2.6
Elektroniczny Rejestr pilota (nowe wydanie z 2007 r.!) Opracowane przez pilotów dla pilotów. Zwykle sprzedawane oprogramowanie dziennika był w naszej opinii zbyt drogie lub nie bardzo łatwy w obsłudze i customizeable do konkretnych wymagań. Co
 
28

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Extract for PostgreSQL 3.0
EMS DB Extract dla PostgreSQL jest imponujący i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych bazy danych PostgreSQL w formie skryptów SQL.
 
28

Do darmowego wypróbowania