Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

XLS (Excel) to DBF 1.50
 XLS do DBF jest używany do konwersji plików XLS do formatu DBF. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs wiersza polecenia, którego można używać w bardzo prosty sposób. Jesteś zdolny do eksportowania istotne tabele ustawiając kilka ważnych opcji.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Altova Authentic Enterprise Edition 2011
Altova Authentic 2011 Enterprise Edition to zaawansowany edytor WYSIWYG XML i zawartości bazy danych, która pozwala nie-technicznych użytkowników do przeglądania i edycji danych w dokumentach XML i relacyjnych baz danych, bez narażania się na.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Asset Tracking Manager Professional 2013.2.2.7
Śledzenie aktywów i zapasów z naszego oprogramowania tracker aktywów i zapasów. MANAGER Asset Tracking jest przeznaczony do sterowania i zarządzania ruchomych środków trwałych i zapasów. Oprogramowanie zarządza, co aktywa masz, w którym aktywa są i
 
56

Do darmowego wypróbowania
Contact Management Database Software 7.0
Sobolsoft przedstawia bazę danych do zarządzania kontaktami. Atrakcyjne wizualnie, oprogramowanie to posiada trzy karty na wejściu Kontakt: Ogólne, połączenia i dodatkowe informacje. Zwraca , Unikalna dla tego oprogramowania, pozwala na śledzenie
 
56

Do darmowego wypróbowania
Copy Database for SQL Server 1.06.42
Funkcja kopiowania baz danych Microsoft SQL Server pozwala na tworzenie kopii wszystkich lub wybranych tabel do innej bazy danych lub serwera.
 
56

Demo
Electronic Pilot Logbook (U.S.) 2.1
Rejestr rozwinięta pilota przez pilotów dla pilotów! Elektroniczny Rejestr Pilot (nowość) Opracowane przez pilotów dla pilots.Commonly sprzedawanego oprogramowania dziennika był w naszej opinii zbyt drogie i nie bardzo łatwy w obsłudze i
 
56

Do darmowego wypróbowania
FCCLookup 5.1
Wyposażenie standardowe:-Look-up z numerem telefonu w USA znaki-Dzikie wyszukiwania karta na rozmowy USA znaki-US baza zipcode bieżącym jak na grudzień 2009-ręcznego i automatycznego pobrania Database mistrza FCC Znak-Mini Internet Server-współrzędne.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Illumina Haploview Input Report 2.0.0
Illumina Haploview Zgłoś Wejście Plug-in jest oprogramowanie plug-in, który działa z modułem Illumina `s genotypowania GenomeStudio.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Uniform 2.1
SQL Uniform jest porównanie danych, narzędzie do synchronizacji danych. Program pozwala na porównanie danych w środowisku heterogenicznym, systemem SQL, eksport, import danych i oferuje wiele innych przydatnych usług, które pomogą Ci wykonać swoje
 
56

Do darmowego wypróbowania
Database Workbench Lite for Firebird 4.2.3
Database Workbench oferuje jedno środowisko programistyczne do opracowania z wielu baz danych bazy danych silnika engines.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
c:JAM-Central Jet Accounts Manager 1.4
c: Jam jest bezpieczeństwo i zarządzanie kontem użytkownika narzędzie do wspierania organizacji z wykorzystaniem baz danych Jet, takie jak Microsoft Access lub niektórych aplikacji Visual Basic w organizowaniu ich grup roboczych, autoryzacji dostępu.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Customer Database Pro(Single-user) 6.0
Klient bazy danych Pro (CDB) jest zakończona wielu użytkowników bazy danych klienta i rozwiązania helpdesk.
 
56

Do darmowego wypróbowania
DBForms from MS Access to PHP+PostgreSQL 1.1.0
DBForms z MS Access do PHP + PostgreSQL jest skuteczna aplikacja, która pozwala na konwersję formularzy MS Access do stron internetowych i tabel programu Microsoft Access do PostgreSQL database.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Augurium 1.2 Lite
Augurium to system oprogramowania, który jest przeznaczony dla szerokiego spektrum problemów, analiza danych, analiza statystyczna, czyli prognozowania i klasyfikacji.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
HR Suite 4.0
Program dla agencji zatrudnienia i kadrowych, które pozwala skanować życiorysy na umiejętności (korzysta z MS Word do skanowania), utrzymuje profil i historia potencjalnych kandydatów i klientów, podczas nagrywania Szczegóły wymaganie umiejętności.
 
56

Do darmowego wypróbowania
PS Cycles System 1.0
PS Cycles jest amerykański producent rowerów. Produkuje szeroką gamę modeli i dystrybuuje je do regionów za pośrednictwem magazynów. PS-Cycles system jest w pełni funkcjonalny system planowania i planowania. Odbiera i warunki prognoz, zarządza
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
ABC Amber SQLite Converter 1.05
ABC Amber SQLite Converter to zaawansowane narzędzie, które pomaga w konwersji baz danych SQLite do dowolnego formatu chcesz (MDB, XLS, DBF, CSV, XML, SQL, PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, DOC) łatwo i szybko .
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
ABInventoryControl 1.0
STRUKTURA Software Inventory ABStock control program Guide & FILE Każdy PC Korzystanie z tej wersji Zarządzania Zdjęcie musi zawierać aDirectory C: \ Program Files \ ABInventoryControl .
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Auto Care Center 3.0
Care Center Auto ma na celu pomóc w śledzenie wielu samochodowych powiązanych informacji.
 
56

Do darmowego wypróbowania
DBDesigner 4.0.5.6
  Teraz możesz bardziej efektywnie obsługiwać bazy danych MySQL za pomocą bogatych funkcji oprogramowania DBDesigner.
 
56

Oprogramowanie typu Freeware