Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Viobo Access to MySQL Data Migrator Pro. 1.0
Dostęp Viobo do danych MySQL Migrator jest najprostszym migrator danych między programem Access a obecnie MySQL.
 
29

Do darmowego wypróbowania
D-Softs DB Compare 2.5.9.2
Compare Database, dane Porównaj narzędzia. DBC zapewnienie aplikacji nie powiedzie się z powodu braku struktury bazy danych obiektów DBC (Database Porównaj) jest wszechstronna struktury bazy danych i porównania tool.DBC może porównuje schematu z
 
29

Do darmowego wypróbowania
Dashboards 3.4
 Poręczne Application Software Pulpity ma następujące cechy: ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który jest bardzo łatwy w użyciu, można go używać do tworzenia Pulpity nawigacyjne, a także stacjonarnych i sieci Pulpity nawigacyjne, można użyć do.
 
29

Do darmowego wypróbowania
DBF-to-Oracle 2.1
migracji baz danych DBF do serwera MySQL DBF-to-MySQL to program do przenoszenia baz danych DBF do serwera MySQL.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Designer for Access 4.0
Teraz można łatwo zaprojektować kompleks baz danych MS Access, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w relacyjnych baz danych za pomocą oprogramowania do wyłącznej Designer Access.
 
29

Do darmowego wypróbowania
DreamCoder for MySQL Enterprise 5.3
MySQL narzędzie do zarządzania i rozwoju DreamCoder dla MySQL jest potężnym oprogramowaniem do administracji bazy danych MySQL i rozwoju.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Paradox Remove (Delete, Replace) Text, Spaces & Characters From Fields Software 7.0
Usunąć lub zastąpić niektóre znaki. Usunąć lub zastąpić niektóre znaki, wchodzi, karty lub określonych przez użytkownika w polu (kolumna) w Paradox, przy użyciu różnych metod. Dodaj znak (ów) do początku, końca lub wewnątrz przez pozycji lub
 
29

Do darmowego wypróbowania
RazorSQL (OSX) 5.6.3
Baza danych SQL Query Tool, przeglądarka i edytor. RazorSQL jest narzędzie SQL zapytanie do bazy danych, edytor SQL, przeglądarka bazy danych i narzędzia do administrowania ze wsparciem dla wszystkich głównych baz danych i zbudowany w możliwości
 
29

Do darmowego wypróbowania
.rpt Inspector Enterprise Suite for Crystal Enterprise 10 / Crystal Reports 10 3.12
19 narzędzi Crystal Enterprise 10 zarządzanie 19 narzędzi Crystal Enterprise w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do monitorowania, zarządzania, edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej ::.
 
29

Komercyjny
SQL Data Examiner 2008 R2 2.2.0.20
SQL Data Examiner 2008 porównuje i synchronizuje dane z Microsoft SQL Server, Oracle, MySQL i bazy danych Access.
 
29

Do darmowego wypróbowania
eEye Digital Security Diffing Suite 1.0.5.30
eEye Binary Diffing Suite (EBDS) to zestaw narzędzi do wykonywania automatycznej analizy różnicowej binarny.
 
29

Demo
IGDB Database 20.0
IGDB jest zbiorem danych optycznych produktów szklanych. Spectral przenikania i odbicia jest mierzona w spektrofotometrze i przyczynił się do IGDB przez producenta produktu objętego oszklenia do starannej oceny. Narzędzia te mogą być instalowane na
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
SoftKuB 2.2
SoftKuB konwersji informacji z bazy danych do kompaktowych i zestawione raportów wizualnych, tym samym nawiązując do potrzeb w czasie rzeczywistym analizy biznesowe.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Regex Coach 0.9.2
Coach Regex to graficzna aplikacja dla systemu Windows, które mogą być wykorzystane do eksperymentu (Perl-Compatible) wyrażeń regularnych interaktywnie.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
AutoVIP 2.7.0.761
Cechy:-Automatycznie ostrzega, gdy Fleet Maintenance terminy są near.-Zachowuje pełną dziennik konserwacji floty z usług history. standardowych kontrolnej technicznego kolejnych zadań w terminach dla każdego-vehicle. planu utrzymania z dowolnego
 
29

Do darmowego wypróbowania
Softronix GinBASE XP 1.00
GinBASE jest liderem w zakresie oprogramowania w branży odziarniania Pakistanu. Mając ponad 300 fabryk w bawełnę listy zadowolonych klientów produkt ten działa w ponad 40 miastach w Pakistanie zaczyna się od Hydarabad do Sahiwal.GinBASE XP
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
ANKHOR FlowSheet 0.9.48
NKHOR schemat technologiczny trwa stół przetwarzania danych opartego na nowy poziom, oferując rewolucyjny wizualne podejście do zwiększenia wydajności.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
KeepTool Hora 8.1.6.9
Hora jest flagowy produkt KeepTool do przeglądania i manipulowania bazami danych Oracle, która serwuje różnorodne użytkowników.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Rocket Price-list 1.3
Wygodne cennik dla produktów z potężnymi możliwościami pracy z schowka: - automatycznie pokazuje cena na kopiowane schowka numer produktu z One-Click odkłada cenę dowolnej ilości numerów produktów w MS Excel daje arkusza się na ceny towarów w.
 
29

Oprogramowanie typu Freeware
Data Tracker for Plants 1.12
Tracker danych dla roślin jest w pełni funkcjonalny program bazy danych, która śledzi wewnątrz i na zewnątrz rośliny.
 
29

Do darmowego wypróbowania