Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Logistis Office 1.0
LogistisOffice zapewnia łatwy sposób na wszystkich poziomach użytkowników komputerów stacjonarnych, aby znaleźć zarządzania i udostępniania danych, bez konieczności uczenia się złożony język SQL.
 
30

Demo
MDB2SQL Enterprise 2.10.85
MDB2SQL automatyzuje obsługę programu Microsoft SQL Server dla aplikacji Microsoft Access na bazie bez konieczności przepisywania istniejącego kodu.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Oracle Delete (Remove) Duplicate Entries Software 7.0
Ten program służy do wyszukiwania i usuwania zduplikowanych danych (wartości, rekordy, wiersze i numery) w swoim Oracle tabel.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Mobile DBViewer Plus for Nokia S60 3rd E 1.2
Zobacz i Sync MS Access, Excel, Oracle, FoxPro, dBase, lub ODBC aktywna baza danych o Series 60 3rd Edition smartfonów jak N72, N73, N70, E50, E70 itp.
 
29

Do darmowego wypróbowania
SQL Server Recovery Toolbox 2.1.5
Spróbuj Serwer SQL Recovery Toolbox jeśli pojawią się jakieś problemy danych korupcji, wpływając na integralność plików programu Microsoft SQL Server.
 
29

Do darmowego wypróbowania
dbConstructor 2.0.1.427
Jedna rzecz, która uderzy zdanie, kiedy zacząć używać DbConstructor jest szybkość i łatwość procesu tworzenia bazy danych, możliwe dzięki jego przyjazny interfejs użytkownika.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Sqlite Developer 4.19
SharpPlus Sqlite Developer , potężny menedżer bazy danych, która będzie zarządzać sqlite3 bazy danych.
 
29

Do darmowego wypróbowania
HealthSoft Doc 8.18
HealthSoft Doc to program do zarządzania dokumentacją i pacjenta zaprojektowany przez kręgarza z zamiarem opracowania ostatecznego programu dokumentacji dla kręgarzy i fizjoterapeutów.
 
29

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for Firebird and MySQL 1.0.0
DBConvert dla Firebird i MySQL jest narzędziem migracji bazy danych, która wykonuje dwukierunkowej konwersji z baz danych Firebird do serwera MySQL oraz MySQL do Firebird.
 
29

Do darmowego wypróbowania
MySQL Editor Software 7.0
Sobolsoft oferuje rozwiązanie dla MySQL edycji. To nie fanaberie oprogramowania sprawia, że edytowanie bazy danych tak proste jak podstawowe operacje arkusza kalkulacyjnego. Możesz dodać wiersze i kolumny do tabel i edytować zawartość komórki. To
 
29

Do darmowego wypróbowania
OLAP Statistics and Reporting for Access 2.1
 OLAP Statystyki i sprawozdawczości na dostęp pozwala skonfigurować OLAP z baz danych, a następnie analizować w widokami wielowymiarowych tj.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Active Directory Bulk 2.7.6.4
Aktywny luzem katalog to potężny import bulk i zmodyfikować narzędzie do wymiany, SID i Dom Historii i wsparcie katalogu profilu.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Copy Schema for SQL Server 1.06.42
Narzędzie Kopia dla Microsoft SQL Server tworzy kopię dla obiektów bazy danych definicji: tabele, widoki, wyzwalacze, indeksów, kluczy podstawowych i obcych, procedury, itp w innej bazy danych na tym samym lub innym serwerze.
 
29

Demo
DBCopyWare 1.0.1.1
DBCopyWare to narzędzie Kopia bazy danych, która pozwala na kopiowanie rekordów z jednej bazy danych serwera na drugi.
 
29

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MS Access & PostgreSQL 2.0
DBSync dla MS Access & PostgreSQL jest wydajny konwerter, który wykonuje łatwą konwersję i synchronizację między MS Access (mdb) oraz bazy danych PostgreSQL.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Export Table to Text for DB2 1.06.42
Tabela Export for IBM DB2 pozwala zaoszczędzić danych tabeli do pliku tekstowego. Program obsługuje formaty rozdzielanego lub stałej długości. Narzędzie Eksport ma łatwy do nauki i obsłudze kreator. Wszystkie nowoczesne wersje IBM DB2 są obsługiwane.
 
29

Demo
KBase for Outlook 2
KBase przypadku programu Outlook to baza wiedzy, kt ry dzia a ca kowicie w folderze Public Exchange.
 
29

Do darmowego wypróbowania
MS Access Password Recovery Software 7.0
To oprogramowanie oferuje wygodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują otworzyć chronione hasłem bazy danych MS Access.
 
29

Do darmowego wypróbowania
Navicat - The Most Popular MySQL phpmyadmin alternavtive - MySQL Import/Export t 10.0.3
Navicat jest idealnym rozwiązaniem dla MySQL administracji i rozwoju. To all-inclusive przód mysql stanowi potężny interfejs graficzny do zarządzania bazami danych, rozwoju i utrzymania. Łatwa instalacja i intuicyjny interfejs sprawiają, że
 
29

Do darmowego wypróbowania
Scan To PDF Barcode Batch Bundle 4.1.4.0
Idealnym rozwiązaniem dla partii skanowania przy użyciu kodów kreskowych na dokumencie lub kodem kreskowym strony przekładek, wszystko w jednym pakiecie, zapakowane i gotowe do pracy.
 
29

Do darmowego wypróbowania