Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

xSQL Profiler 1.7
XSQL Profiler jest łatwy w instalacji, łatwy w użyciu, agent-mniej SQL Server narzędzie do monitorowania, które mogą być wykorzystane do realizacji, kontroli oraz zgodności zadań pokrewnych.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Migrate MSSQL To MySQL 2.0.1.5
MSSQL do bazy danych MySQL oprogramowanie konwertera mocno i automatycznie konwertuje całych rekordów z bazy danych lub poszczególnych tabel z MSSQL serwera do serwera MySQL.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MDB Viewer Plus 1.88
MDB Viewer Plus jest darmową przeglądarka oraz edytor Microsoft Access MDB Accdb baz danych i plików.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Cube it Zero 5.7
BI-Lite CUBE-it Zero jest BEZPŁATNA budowniczy Kostka OLAP dla SQL Server, które przynosi budowania modułów w zasięgu ręki każdego, kto zna pytania MS Access lub widoków SQL Server.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
Database Dictionaries Italian 1.0
Słowniki dwujęzyczne włoski, hiszpański, francuski, niemiecki, angielski, portugalski, holenderski, szwedzki, SQL, MS-Excel, MS Access.
 
31

Komercyjny
DataWeigher 2.8
DataWeigher porównuje i synchronizuje zawartość baz danych MS Access. Można wybrać wszystkie tabele i pola z dwóch baz danych MS Access i DataWeigher pokaże Ci, co rekordy danych są równe, dodawać, usuwać, modyfikować. Wynik porównania jest
 
31

Do darmowego wypróbowania
Deniz SQL Multi Script 1.0
Bardzo często DBA musi wdrożyć kilka Transact-SQL skryptów na wielu serwerach. Deniz SQL Script Multi daje możliwość uruchomienia jednego skryptu na wielu baz danych na wielu serwerach w jednej komórce.
 
31

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Export for Oracle 3.3
EMS Eksport danych do Oracle to potężne narzędzie do eksportu danych bazy danych Oracle szybko do każdej z 19 dostępnych formatów, w tym MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF, ODF i inne.
 
31

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Extract for DB2 3.0
EMS DB Extract dla programu DB2 jest imponujący i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych bazy danych DB2 w formie skryptów SQL.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Lookup 8.0.120
Lookup jest prosty, ale potężny klient na przeszukiwanie baz danych programu Microsoft Access.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MySQL DB To MS SQL Migrator 2.0.1.5
MySQL Migrator DB do MS SQL oprogramowania szybko migrują masowych ilości danych, która zawiera tysiące tabeli (wiersz, kolumna) rekordy z wszystkich podstawowych typów danych, funkcji, pól, procedury przechowywania, wyzwalacze, widoki i atrybuty.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Oracle2Excel 1.2
Baza danych Oracle do arkusza kalkulacyjnego MS Excel Hxtt Eksport danych - Oracle2Excel to program do importu Oracle (8, 8i, 9, 9i, 10g) bazy danych do arkusza kalkulacyjnego MS Excel (95, 97, 98, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004).
 
31

Do darmowego wypróbowania
Easydump for Oracle 1.2.0
GUI narzędzie do eksportu / importu danych Oracle Easydump dla Oracle to narzędzie GUI interfejs używany do eksportu / importu danych obiektów, Opiera się na Export Oracle / narzędzia Import.
 
31

Do darmowego wypróbowania
eva/3 Universal Database Converter (UDC) 1.2
Eva / 3 Universal Database Converter (UDC) The Universal Database Converter przenosi pełnych struktur danych, bazy danych, repozytoria danych oraz indeksów bazy danych z jednego systemu do drugiego.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
MDB_Builder 1
Tworzy bazę danych MS Access z tabelami. Tworzy bazę danych MS Access. Dodatkowe możliwości tworzenia tabel wyboru. Dodatkowa możliwość tworzenia pól do wyboru, to powtórzyć dla wszystkich tabel. EG Table1 z pola X, Y i Z. Tabela2 z pola X, Y i Z.
 
31

Oprogramowanie typu Freeware
OutReach Community Assistance Database 1.5.2
Bazy danych klienta do wykorzystania przez organizacje charytatywne socjalną są bazy danych klienta, przeznaczony do stosowania przez organizacje charytatywne, które dostarczają pomocy finansowej i materialnej dla swoich społeczności.
 
31

Do darmowego wypróbowania
The Keys Program 3.1
Klawisze dresowe wyemitowane dla pracowników i innych osób Program Keys jest łatwy w użyciu bazy danych dla przedsiębiorstw, aby śledzić klucze do budynków, biur lub pojazdów, które zostały wydane na rzecz pracowników lub innych osób.
 
31

Do darmowego wypróbowania
Viobo MSSQL to MySQL Data Migrator Bus. 1.8
Tidy narzędzie do migracji danych z MSSQL do MySQL. NIE DBA jest wymagane doświadczenie. Viobo MSSQL do MySQL Migrator narzędzie danych jest najprostszym migrator danych między MSSQL i MySQL obecnie. To migrację danych między bazą danych MySQL, MSSQL
 
31

Do darmowego wypróbowania
Malton Points Program 1.1R040526
Ten program będzie śledzić uczniów osiągnięć pozalekcyjnych i akademickich. Będzie ona przyznawać punkty w zależności od maksymalnej liczby godzin, minimum punktów przyznanych punktów, a maksymalnie można otrzymać. Jeśli student ma wystarczającej
 
31

Do darmowego wypróbowania
Digital Clay 1.6.0.1
Oprogramowanie bazy danych do zarządzania, co chcesz: projekty, aktywa, partnerzy, członkostwo, systemy bilingowe, to nazwę.
 
31

Demo