Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

SwisSQL - Oracle to Sybase Migration 2.8
SwisSQL - Oracle Sybase Edition jest zautomatyzowane narzędzie do migracji do konwersji zapisanych procedur wdrożonych w Oracle PL / SQL w równoważnym Transact Sybase Adaptive Server SQL kodu.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Export Database to text tool for MS SQL 1.0
Eksport bazy danych do narzędzia Tekst pozwala użytkownikowi na eksport wybranych tabel do zestawu plików tekstowych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Histogram Creator for Microsoft Excel -
Histogram Creator umożliwia tworzenie histogramów jakości prezentacji łatwe. Pochodzi z pliku do ćwiczeń, który pozwala szybko i łatwo nauczyć się, jak korzystać z histogramu Stwórcy możliwości. Plik ćwiczenia można łatwo otworzyć od O menu lub z
 
32

Do darmowego wypróbowania
dataStor 0.3.16.22
z DataStor można określić struktury do przechowywania jakichkolwiek informacji. Następnie można restrukturyzacji, sortowanie, eksport, a nawet wydrukować data.Quickly oddzielną informację do konkretnych catagories / grup information.such jak:
 
32

Demo
Intellectual Property Valuation Model -
Prosty i łatwy w użyciu model, aby pomóc przypisać wartość aktywów intelektualnych, takich jak patenty, prawa autorskie i znaki towarowe.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Notes Database 1.0
Baza danych Uwagi pomoże zarządzać i lepiej organizować notatki i osobiste data.Supports importowania i eksportowania. Drukuje całej bazy danych lub wybranych rekordów. Rekordy daty, tytuły, kategorie i notatki. Samodzielne bazy danych.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Oracle ExcelDocumentType -
Oracle ExcelDocumentType Projekt przewiduje open source Oracle PL / SQL typ zdefiniowany przez użytkownika i narzędzia przeznaczone do tworzenia w pełni funkcjonalnego arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel z poziomu bazy danych.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
Collate 3
Grupowanie to rewolucyjny produkt, program, który został stworzony, aby umożliwić użytkownikowi edytowanie, tworzenie i modyfikowanie istniejących wielu plików PDF i TIFF stronie.
 
32

Do darmowego wypróbowania
DTM Data Generator Enterprise 1.36.00
Dane test generator jest prosty, mocny iw pełni konfigurowalny narzędzie, które generuje dane, tabele, widoki, procedury, etc dla celów testowych baz danych: Badanie działania, testów QA, testy załadunku lub badania użyteczności.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Prodiance Spreadsheet Compare 5.4.0.1
W dzisiejszym środowisku biznesowym, skuteczne rozpatrzenie i zatwierdzenie zmian do złożonych, krytycznych arkuszy kalkulacyjnych może być niemożliwe.
 
32

Do darmowego wypróbowania
The Groomers Write Hand 3.3.43
funkcje! Vista Compatible Płatność Rejestracja terminy cykliczne Zgłaszanie Przypomnienia e-mail Poczta / Telefon Przypomnienie systemowe Wiele numerów telefonów Drukuj Pocztówki Przypomnienia Na liście spotkań skrócie dostosować listę Rasa Wiele
 
32

Do darmowego wypróbowania
PDMLynx 8.37
PDMLynx jest opłacalny produkt system zarządzania danymi. Skierowane do grup technicznych, które potrzebują do tworzenia i zarządzania danymi produktu pod kontrolą wersji, PDMLynx zarządza numery części, LM, i szeroki wybór dokumentów
 
32

Demo
gnc2ods -
OpenOffice XML Filtr do ładowania GnuCash pliku XML do OpenDocument 1.1 arkusz kalkulacyjny.
 
32

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Farm Combine 3.0.0.49
Gospodarstwa SQL, Inc jest produkt skoncentrowany firma, która rozwija użytkownika centric oprogramowanie dla programistów baz danych, administratorów baz danych (DBA), inżynierów kontroli jakości i Business Intelligence (BI) użytkowników.
 
32

Do darmowego wypróbowania
HR Tracking Database Software 2.4.6
Tracking HR Software Database dla pracownika i informacji pracy dla firm Tracking Software Database HR przez DB-Pros, Inc został zaprojektowany do zarządzania HR i zatrudnienia danych z szybkich rezultatów, przy zachowaniu dokładności i.
 
32

Do darmowego wypróbowania
Database ViewerPlus(Access,Excel,Oracle) 3.5
Zobacz i synchronizacji Microsoft Access, Excel, Oracle, FoxPro, dBase lub ODBC bazy danych z włączoną z dłoni.
 
31

Do darmowego wypróbowania
SQLite3 database manager LITE 8.17
Aplikacja Win32 zarządzać SQLite3 bazy danych. Narzędzie rozwoju do zarządzania wszystkimi obiektów bazy danych (tabele, widoki, indeksy, wyzwalacze). - Modyfikacja tabel zawierających dane - Tabele importowe z innych baz danych - graphic budowniczy
 
31

Do darmowego wypróbowania
SMB iCRM 4.5.2
IntelliNOTES - Lotus Notes i Domino SMB (Small Business) System CRM zapewnia kompleksowy pakiet do zarządzania zaawansowanych narzędzi do pomocy w zarządzaniu i rozwijaniu kontaktów biznesowych i klientów.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MySQL PostgreSQL Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz baz danych MySQL i PostgreSQL. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
31

Do darmowego wypróbowania
MS Access Extract Images Software 7.0
Szybko uzyskać wszystkie obrazy z pliku bazy danych Access. Musisz się określić tabelę i pole, aby wyodrębnić z. Obrazy bitmapowe zostanie utworzone i umieszczone w folderze z wyboru.
 
31

Do darmowego wypróbowania