Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

MS Access Merge (Combine) Fields Into One Software 7.0
Dołącz do dwóch lub więcej pól (kolumn) w jeden w programie Microsoft Access. Kreator prowadzi użytkownika przez proces wyboru pola (w tabeli), które mają być połączone. Wartości w wybranych polach zostaną połączone i umieścić w nowym polu
 
57

Do darmowego wypróbowania
FoxPro Import Multiple Text Files Software 7.0
Załaduj wielu plików tekstowych (lub CSV) do bazy danych FoxPro. Utwórz nową tabelę lub dołączyć do istniejącej tabeli na podstawie zawartości pliku na komputerze.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MS Access Append Two Tables Software 7.0
Pionowo połączyć (łączenie, mecz, union) jeden dostęp do tabel w innych. Stoły mogą być umieszczone w tym samym pliku programu Access lub dwóch różnych plików Access. Żadnych skomplikowanych opcji. Brak wiedzy SQL wymagane.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MSSQL to MySQL converter Tool 2.0.1.5
Pobierz bazy danych MSSQL konwerter migrację plików bazy danych MS SQL do MySQL i zapisać go do dowolnego miejsca w dysku twardym.
 
57

Do darmowego wypróbowania
DreamCoder for PostgreSQL Freeware 2.5
 DreamCoder jest zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) dla bazy danych PostgreSQL, który pozwala na budowanie i wykonywanie zapytań, budowanie i wykonywanie skryptów kompilacji kodu PL / pgsql, tworzyć i modyfikować obiekty bazy danych,.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
CDBFlite for Linux 1.21
Program CDBFlite pozwala użytkownikom pracować. DBF formacie plików z linii poleceń. Można przeprowadzać różne czynności, które nie wymagają, aby być w trybie wsadowym. Ogólnie rzecz biorąc, program jest wysokiej klasy linii poleceń DBF Viewer i
 
57

Do darmowego wypróbowania
MDB Open File Tool 2.0.3.0
Odzyskiwanie plików MS Access, powered by MDB narzędzie open plik , może stać się bardzo dobrym dodatkiem do innych środków zapobiegawczych, gdy coś pójdzie nie tak z uszkodzonych baz danych w formacie MDB.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MS Access Copy Tables to Another Access Database Software 7.0
Kopiowanie tabel z jednego dostępu do bazy danych na inny.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MS Access Import Multiple CSV Files Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą załadować jedną lub więcej plików CSV do bazy danych MS Access.
 
57

Do darmowego wypróbowania
MySQL to SQL Server Conversion Software 2.0.1.5
Baza danych MySQL software transformacja obsługuje migrację wśród ograniczeń, w tym nie null, klucza podstawowego, klucz zagranicznej, w sprawie delete kaskadzie, w sprawie aktualizacyjny kaskadzie, Default, z typem danych i pojemności, aby.
 
57

Do darmowego wypróbowania
SuperEase 2005 Professional 7.0.2.8003
SuperEase 2005 Professional jest kompleksowe 4-D Analiza i prognoza, że program został zaprojektowany z początkujących, średniozaawansowanych do zaawansowanych użytkownikach.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Membership Database 1.0
Obsługa importu i eksportu. Drukuje całej bazy danych lub wybranych rekordów. Rekordy nazwiska, stanowiska, do zapłaty należności, dołącz do daty, zainteresowania, numery telefonów, adresy, miasta, państwa, zamki błyskawiczne, e-maile, numery faksów
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
MDF Open File Tool 2.1.7.0
MDF Otwórz Narzędzie File jest jednym z najłatwiejszych programów do odzyskiwania danych, analizy uszkodzonych plików formatu MDF, dzięki czemu można zminimalizować danych zagrożeń korupcyjnych i zwiększyć swoje szanse na naprawy baz danych MS SQL.
 
57

Do darmowego wypróbowania
Personal Site Maker 1.1
Personal Site Maker buduje wyglądające strony wielkich internetowych za pomocą zdjęć.
 
57

Demo
ADVANCED HOSPITAL MANAGEMENT SYSTEM 1.0.1
Teraz możesz skutecznie mange szpitalnych wszystkich zadań związanych za pomocą bogatych funkcji oprogramowania System zarządzania ADVANCED SZPITAL.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
Table 2.03
Stolik jest prosty i wygodny bazy danych dla domu lub biura. Z stół można dodawać i edytować dane łatwo, sortować według każdej dziedzinie, którą chcesz wykonać szybki, mocny wyszukiwania, dostosować interfejs z nieograniczoną ewidencji i eksport
 
56

Oprogramowanie typu Freeware
Data Quik 6.9
Znajdź, Kopiowanie, tworzyć, edytować, konwertować, Query, Drukuj, Email dBase, Paradox, Access, Excel i pliki tekstowe.
 
56

Do darmowego wypróbowania
Oracle FoxPro Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz baz danych Oracle i FoxPro. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL. Program ten pozwala zaoszczędzić czas, jeśli trzeba przenieść tabele między dwoma bazami danych szybko. Połącz przez
 
56

Do darmowego wypróbowania
Advanced ETL Processor 3.9.2.0
Advanced ETL Processor pobiera dane z dowolnej bazy danych, przetwarza, zatwierdza je i ładuje do innej bazy danych automatycznie.
 
56

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Upload or Download Binary Data Software 7.0
Sobolsoft prezentuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą umieścić dane binarne w baz danych MS SQL.
 
56

Do darmowego wypróbowania