Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Customer DatabasePro(Multi-user version) 6.0
Klient bazy danych Pro (CDB) jest zakończona wielu użytkowników bazy danych klienta i rozwiązania helpdesk.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Manage Your Videos 98 1.2a
Jak zapisać filmy redtube Zarządzaj Twoje filmy pomaga organizować i zarządzać Library amovie o dowolnej wielkości.
 
33

Do darmowego wypróbowania
RapidQuery 2.0
RapidQuery Narzędzie jest bardzo proste w użyciu narzędzie SQL, ale jeszcze bardzo silny.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Jazz Globals 1.5.1
Wtyczka zapewnia nazwie zmiennej globalnej pamięci. Zmienne globalne są dostępne z poziomu dowolnej bazy danych FileMaker i nie wymaga korzystania z pól globalnych FileMaker i jego fikcyjnych relacji do dostępu do ich wartości. Wtyczka ta zapewnia
 
33

Do darmowego wypróbowania
Project Cost Estimating Workbook -
Podręcznik dla rozwoju modelu kosztorys nad projektem rozwoju oprogramowania.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
RazCafe 3.0
Jest to jedna z technologii Rhazes opracowanych produktów zarządzania i rachunkowości, które zostało zaprojektowane specjalnie dla Internet Caf Biznesu s.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Snap Survey Software 9.0
Snap Survey Software zawiera zbiór przydatnych programów, które można wykorzystać do następujących celów: do publikowania danych, projektowania kwestionariusza; do zbierania i analizy danych.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Warranty Bill of Sale 3.0
Celem tej formy Bill Gwarancja sprzedaży jest umowa, która przenosi prawo własności do aktywów / nieruchomość od sprzedawcy do warrantów sprzedającego nabywcy nabywca ma dobre i rynkowe tytuł powiedział Sprzedawca gwarantuje własności nabywca ma.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Chapel 1.0.0
Kaplica to narzędzie, które stanowi platformę do wyszukiwania praktycznie każdej Kongregacji chrześcijańskiej w Stanach Zjednoczonych.
 
33

Komercyjny
Writers Database 1.2.1
System bazy danych, która umożliwia pisarzy zachować utwór z stworzonych przez siebie utworów, potencjalnych wydawców one zidentyfikowane i żadnych uwag do tych wydawców.
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
Invoice 101 7.3.1
Faktura 101 jest faktura Moduł Database Oprogramowanie przeznaczone do szybkiego wprowadzania danych i łatwości użytkowania.
 
33

Do darmowego wypróbowania
TickerPro Server 1.0
TickerPro Server jest rozwiązaniem dla przesyłania danych z różnych źródeł, do aplikacji klienckiej.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Surininspire PMS Professional 3.6
Istnieje wiele dokumentów w biurze Spędzają dużo czasu do znalezienia jakiegokolwiek dokumentu Twój ważny dokument został zniknąć Wszystkie problemu można rozwiązać przez Surininspire PMS, system.
 
33

Do darmowego wypróbowania
Brilliant Database Professional 5.1
Ten all-in-one narzędzie bazy danych pozwala na stworzenie bazy danych, bez konieczności specjalnej wiedzy lub umiejętności.
 
32

Do darmowego wypróbowania
FileMakerRecovery 2.0.0938
Recovery for Fikemaker jest potężnym oprogramowania do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików FileMaker Pro bazy danych (.
 
32

Demo
OraLobEditor 4.2
OraLobEditor : Edit Oracle LOB, bezpośrednie. OraLobEditor jest narzędziem, które pomaga DBA bazy danych i bazy danych Oracle Programmer edytuj LOB (BLOB, CLOB) dane bezpośrednio. W przeciwieństwie do innych narzędzi bazodanowych, że dane LOB
 
32

Do darmowego wypróbowania
Datawasp Database Manager 2.0.1
Bardzo-łatwy w użyciu, sieciowa, menedżer bazy danych. W przypadku, gdy regularna baza nie jest zbyt trudne, a arkusz kalkulacyjny nie jest do pracy. Cała moc regularnej bazie danych, ale przedstawione w stylu arkusza kalkulacyjnego. Niewiele lub nie
 
32

Do darmowego wypróbowania
Daisy PRO En 1.51
DAISY PRO jest nowa granica Strategii Biznesu , który pozwala łatwo i intuicyjnie, analizując natychmiastowy, elastyczne i dostosowane ekonomicznej i finansowej firmy danych.
 
32

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager for PostgreSQL 4.7
Spróbuj użyć EMS SQL Manager for PostgreSQL rozwijać bazę danych PostgreSQL. Najnowsze funkcje są obsługiwane jak wyszukiwanie tekstu, XML i UUID typów danych i tablic typu kompozycji itp. Wiele narzędzi dostępne są bazy danych rozwój Visual
 
32

Do darmowego wypróbowania
Copy Table for SQL Server 1.06.42
Funkcja Copy table pozwala na tworzenie kopii wybranej tabeli (definicja i danych) do innej bazy danych lub Microsoft SQL Server.
 
32

Demo