Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Excel Extract Data and Text 9.0
Czy masz kilka plików Excel, który należy wyodrębnić dane i tekst z Czy chcesz szybki i prosty sposób, żeby to zrobić, zamiast ręcznie konieczności przesiać przez każdy plik i / lub ręcznie skopiować i wkleić Jeśli tak, to ten program jest.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Knowsynotes 1.0.0.11
Knowsynotes jest redaktor i organizator dla Plain dokumentów tekstowych (. Txt) i plików arkusza kalkulacyjnego (. Csv). Zwykły tekst był używany od początku informatyki i przyszły format dokumentu dowód. To S łatwe do transportu między systemami
 
34

Do darmowego wypróbowania
KollectALL 9.0.0.19
KollectALL jest najbardziej wszechstronne narzędzie do zbierania i zapasów Zarządzanie na dzisiejszym rynku.
 
34

Do darmowego wypróbowania
List Creator 3.1
Staraj się marketing wymienia na bieżąco! Użyj Twórca listy , aby automatycznie zaktualizować telemarketing, dialer lub Direct bazy danych kampanii mail. Twórca List jest doskonała do tworzenia ogromną bazę telemarketingu, dialer predykcyjnej lub
 
34

Do darmowego wypróbowania
RESGraph 1.3
RESGraph podstawowe funkcje: Pomiar sygnałów:-chwilowe wartości;-wartości średnie; root średnich kwadratów wartości; pochodnej;-integralny;-DELTA,-minimum;-maksimum.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Citation Statistics Scraper -
Excel makro na złom statystyki cytat z niektórych stron internetowych i wypełnić wyniki z powrotem do arkusza kalkulacyjnego.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Rule Maker Ranker -
Szablon Excel za zabicie firmę wpisując dane porównywalne.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Sparklines for Microsoft Excel 3.3.6
Zestaw funkcji zdefiniowanych przez użytkownika w programie Excel do tworzenia wykresów w komórce: Wykresy przebiegu w czasie.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
WebAsyst Address Book 1.1
Web-based oprogramowanie do zarządzania kontaktami. Scentralizowane przechowywanie dla Twojej firmy i kontaktów osobistych. To pozwala na organizowanie pozycje kontaktów w folderach i dostępu akcji z zespołu. Nawigacji Ulepszona i użyteczność.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Plant Database 1.0
Baza roślin pozwala na zarządzanie i organizowanie collection.Supports roślin importowania i eksportowania. Drukuje całej bazy danych lub wybranych rekordów. Sklepy zdjęć, jak również. Records nazwy wspólne, botaniczne nazwy, zwyczaje, rodzaje,
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
A Chart Technique -
Nie trzeba do wykresu istniejące dane w arkuszu. Można wytyczyć formuły wprowadzane w dodatku bar.In wzorze, nie musisz korzystać z Kreatora wykresów, aby wybrać dane do wykresu.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Ezysheet 0.6
Oferujemy oprogramowanie, które pozwala, aby list, które mogą być sortowane i filtrowane w dowolny sposób, który chcesz.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
MindTouch 2009 9.02.2
MindTouch oferuje sprawną platformą współpracy przedsiębiorstw, które łączy w sobie łatwość obsługi i możliwości współpracy na wiki przedsiębiorstwa z skalowalność, rozszerzalność i bezpieczeństwa portalu korporacyjnego.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
ACCESS Dictionary English Swedish 1.0
Wielojęzyczne Databases także francusko-niemiecko-francuski, francusko-hiszpańsko-francuski, francusko-angielsko-francuski, francusko-holendersko-francuski, francusko-włosko-francuski, francusko-szwedzko-francuski, francusko-portugalski, francuski,.
 
34

Demo
ACCESS Thesaurus German Database 1.0
Thesaurus niemiecki do integracji aplikacji w formacie MS-Access. Demo zawiera litery B z 1967 słów kluczowych. Fullversion Thesaurus niemiecki 28707 słów kluczowych z ponad 280.000 pozycji. Również dostępne na włoski, francuski, angielski,
 
34

Demo
DirectInfo Express 5.9.4
Wyszukiwanie pełnego tekstu w dokumentach, e-maile, strony internetowe, portale i databasesFull indeksowania tekst ponad 300 pliku formatsDesigned także dla dużych ilości informacji z powodu wysoce skalowalnych Oracle platformComprehensive opcji.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Employee Database 1.0
Kluczowe funkcje użyteczne oprogramowanie Database Employee są następujące: jest używany do przechowywania wszystkich danych, które są istotne dla zarządzania pracownikami, obsługuje importowanie i eksportowanie podczas przeszukiwania pól są również;.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
QuestSqlPlus 1.6.13.1
Możesz użyć inclusive program narzędziowy QuestSqlPlus przyjmowania poleceń SQL Plus. Jest w stanie zapewnić edytor w trybie pełnoekranowym, a także przywołanie pliku i więcej. Można używać jej wersję testową tylko przez 90 dni.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
TEAMs Db4o Management Studio 0.2.0
Samodzielne okien aplikacji do zwiedzania i interakcji z bazą danych db4o.
 
34

Demo
Viobo Access To MySQL Data Migrator Professional 1.0
Dostęp Viobo Aby danych MySQL Migrator jest najprostszym migrator danych pomiędzy Access i Obecnie MySQL.
 
34

Do darmowego wypróbowania