Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Data Export - Sybase2DBF 1.0
Bazy danych Sybase do Xbase (dBase, FoxPro, VFP) Hxtt Eksport danych - Sybase2DBF to program do importu Sybase (12 lub wyższy) bazy danych w formacie DBF (dBASE (II, III, IV, V, 2000), FoxBase, FoxPro, Visual FoxPro (3,0, 5,0, 7,0, 8,0, 9,0, 10)).
 
34

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for MS SQL and DB2 1.0.0
Dwukierunkowy narzędzie do konwersji bazy danych dla MS SQL i baz danych DB2 DBConvert dla MS SQL i DB2 jest skutecznym narzędziem migracji bazy danych, która wykonuje dwukierunkowej konwersji z IBM DB2, MS SQL lub MS SQL do bazy danych IBM DB2.
 
34

Do darmowego wypróbowania
dbMaestro TeamWork - Starter Edition 2.8.1
Rozszerz SCM do bazy światowej dbMaestro przyniósł korzyści zarządzania konfiguracją oprogramowania w świat rozwoju bazy danych, tworząc dbMaestro zespołowej - nagradzane narzędzie rozwoju bazy danych Oracle.
 
34

Komercyjny
Home Inventory Pro 2011 1.0.20
Katalog i zorganizować swój dobytek. Dodaj zdjęcia, filmy, załączników i innych. Pro Home Inventory jest liderem w technologii oprogramowania inwentarza domowego. Opracowany przez twórców wielokrotnie nagradzanej Living Cookbook przepis
 
34

Do darmowego wypróbowania
InfoLine Professional 3.0.0
SpeedBase jest w pełni konfigurowalne, elastyczne, łatwe w obsłudze oprogramowanie komputerowe bazy danych, aby szybko zapisać, zarządzanie, wyszukiwanie i Podziel wszystkie rodzaje działalności lub informacji osobistych w jednym miejscu.
 
34

Do darmowego wypróbowania
MemDB Quotation System 1.0
Tworzenie profesjonalnych cytat łatwo system notowań MemDB pomaga tworzyć profesjonalną wycenę łatwo.
 
34

Do darmowego wypróbowania
RMS 1.02.0003
Rejestr mienia komunalnego kompleksowego programu (PC) ewidencja gminnego property1.
 
34

Do darmowego wypróbowania
SQLDog Utility Suite 3.1.0
7 narzędzia w 1 dla SQL Server: Dane porównywarka, testdata Generator i więcej ... 7 narzędzia w 1 dla programu SQL Server: - Treść und schematu porównywarka-testdata Generator-Schema Zawartość und Searcher-Database Dokumentacja Creator-Export jako
 
34

Komercyjny
Geo Data German Admin (English) 10.02
Geodata Republiki Federalnej Niemiec z gmin, kodów pocztowych, preselections telefone. Nadaje się do poszukiwań branżowych, poszukiwania obwodzie i obliczenia odległości. Georeferences jak Gauss Krueger, UTM i współrzędne geograficzne. ORTREF: 12,500
 
34

Demo
SSRS Security Manager 3.1
SSRS Security Manager : Zarządzanie, audyt i ma pełną widoczność wszystkich sieci SQL Server Reporting Services bezpieczeństwa.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Accentra Systematics 10.3
Accentra Systematyka Rachunkowość jest ładne i łatwe do zainstalowania oprogramowania.
 
34

Do darmowego wypróbowania
CUBRID 8.4.1.1018
CUBRID to kompleksowy open source system zarządzania relacyjnych baz danych zoptymalizowany WebApplications.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
LabDB 3.0
LabDB jest klinicznym oprogramowanie laboratorium, które pomaga w tworzeniu inteligentnych raportów patologii jest bardzo łatwy w obsłudze, niezawodne i łatwe w konfiguracji w zależności od potrzeb lekarzy, to oprogramowanie prawie wszystkie.
 
34

Do darmowego wypróbowania
TMG Utility 7.2.08
TMG Utility jest potężnym narzędziem do aktualizacji bazy danych dla projektów TMG.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
WinSAAM 3.0.3
WinSAAM jest wersja Windows oryginalnego interaktywnego programu biologicznego modelowania, CONSAAM opracowany w 1980 roku w NIH.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Net Email Spider Full 3.0
Net E-mail Spider to twój ostateczny partnerem biznesowym. Teraz trwa tylko kilka sekund, aby odkryć nowe bogactwo klientów, przyciągnąć kolejne tysiąc oddziałów lub rakieta rankingu wyszukiwarki z wymiana linków campaigns.Net E-mail Pająk jest świat
 
34

Do darmowego wypróbowania
EasyHL7 SQL Schema Engine 4.1
Z EasyHL7 silnika MS SQL Server Schema można być uruchomiony, importowanie HL7 messages.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Excel Extract Images and Extract Picture 9.0
Czy masz wiele różnych arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel w kilka różnych obrazów, być może barcharts i wykresów lub obrazów tylko regularnych, które chcesz, aby łatwo i bez wysiłku Rozpakuj do katalogu, dzięki czemu można ich używać do innych.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Excel Swap (Reverse) Rows & Columns Soft 1.1
Szybko Zmienne wybrane wiersze lub kolumny, bez konieczności kopiowania i wklejania. Również szybko odwrócić kolejność wybranych komórek.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Elite Web Crawler 1.1
Dom stron internetowych i przechowywać je w bazie danych SQL Server 2005 lub Sheets.Features XML zawierają wiele dostosowań, takich jak hasła filtrowanie i planowania.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware