Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

PDB Tools 1.0
UNIQUE narzędzie dla twórców! Zarządzanie wszystkimi PDB danych w Palm z Windows! Idealny do analizy i rozwiązywania problemów ... Zobacz, dodawać, usuwać, modyfikować, sortowanie, eksport, drukowanie i wiele więcej tylko z kliknięciem . TYLKO dla
 
35

Do darmowego wypróbowania
Sesame Database Manager 2.5.2
Dokonując switch do sezamu z innego menedżera bazy danych, różnych zintegrowanych urządzeń może pomóc w uproszczeniu, że przejście.
 
35

Komercyjny
Simple IDs 1 RC2
Simple Identyfikatory to prosta karta identyfikacyjna programu twórca. Pozwala użytkownikowi na tworzenie kart identyfikacyjnych z wykorzystaniem etykiet Avery na drukarkach laserowych i atramentowych, lub za pomocą Dymo szablonów etykiet.
 
35

Do darmowego wypróbowania
RazorSQL for Linux 5.2.2
RazorSQL jest narzędzie SQL kwerendy, przeglądarka bazy danych, edytor SQL i narzędzie do administrowania bazą danych dla Windows, Mac OS X, Linux i Solaris.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Sharp Tools 1.41
Ostre Narzędzia jest arkusz kalkulacyjny java. Posiada pełne wsparcie formuły, standardowy format pliku cvs, obsługa drukowania, cofania / powtarzania, schowka, sortowanie, wymiana danych z programu Excel, histogram generacji, a wbudowany system
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
NCell 2.2
Ten program jest prosty arkusz kalkulacyjny zaprojektowany dla maksymalnej prędkości i łatwości użytkowania, w przeciwieństwie do wszystkich innych arkuszu nie masz do czynienia z wzorami więc może być używany również przez osoby, które nie są.
 
35

Do darmowego wypróbowania
SQLBoss Developer (Windows) 1.6
Developer SQLBoss i nowej wersji SQLBoss Layouter z SQLBoss Inc dostarczy Ci kompletnej bazy danych i systemu zarządzania treścią dla wielu (11) baz danych SQL.
 
35

Do darmowego wypróbowania
CatStats 1.71
CatStats jest łatwy w konfiguracji i obsłudze program monitora dla Windows 95/98/NT/2000 & XP przeznaczony do pracy z Dalet 5.
 
35

Demo
ProScheduling 2005
Oprogramowanie planowanie pracownik zarządza harmonogramami zmiany, wyrównuje i automatyzuje hulaszczy i natychmiast dodaje, czasu, obecności, nieobecności, wakacje itp.
 
35

Demo
OLAP Reporting Tool for Excel 2.0
Rozszerza wbudowane funkcje OLAP w programie Excel, aby je łatwiej pracować, szczególnie dla grup roboczych.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Visual Importer Enterprise 8.4.2.0
Visual Importer ETL Enterprise to platforma do budowy rozwiązań wysokiej wydajności danych, integracji, w tym ekstrakcji, transformacji i ładowania danych (ETL) pakiety dla hurtowni danych i automatyzacja biznesu.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Patient Medical Record and History Software 7.0
Lekarze są za pomocą tego wygodnego programu do prowadzenie ewidencji i historie swoich pacjentów. Możesz użyć do jego możliwości dokonywania system prowadzenia dokumentacji, a tym samym do skomputeryzowanych oszczędzania pieniędzy.
 
34

Do darmowego wypróbowania
A-Z Contacts Manager 3.1.0.46
PRZEGLĄD: AZ Menedżer Kontakt to zaawansowane narzędzie używane przez tysiące małych i średnich właścicieli firm do zarządzania baza danych kontaktów: osobiste / biznesowych kontaktów, klientów, klientów, dostawców, konkurentów, firm itp.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Access Pro Table Compare 2.1.1
Dostęp Pro fachowo analizy pól tabeli, typy danych i właściwości, klucze podstawowe i indeksy tabel Access.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Database Dictionaries English 1.0
Słowników dwujęzycznych angielski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, włoski, holenderski, szwedzki, SQL, Excel, Access.
 
34

Komercyjny
dbForge Data Compare for MySQL 4.0.92
Dane dbForge Porównaj MySQL jest szybki, łatwy w użyciu narzędzie do porównywania i synchronizacji danych z baz danych MySQL.
 
34

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Extract for MySQL 3.0
EMS DB Extract dla MySQL jest imponujący i łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia kopii zapasowych baz danych MySQL w formie skryptów SQL.
 
34

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Management Studio for Oracle 1.2
EMS SQL Management Studio Dla Oracle jest kompletnym rozwiązaniem do administracji bazy danych Oracle i rozwoju.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Inventory Management Database Software 7.0
Tworzenie bazy danych do inwentaryzacji i śledzenia produktów, pracowników, dostawców i morski. Tworzenie zamówień zakupu i raportów.
 
34

Do darmowego wypróbowania
Migrate MSSQL MySQL 2.0.1.5
Microsoft SQL do bazy danych MySQL Walutowy narzędzie konwertuje wiersze tabeli, kolumny zapisów, null, wartości domyślne, indeksy, klucz podstawowy, klucz obcy, unikalny klucz ograniczeń wszystkie niezbędne atrybuty typu danych do odpowiedniego.
 
34

Do darmowego wypróbowania