Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

SQL-RD Starter 5.6.110208
SQL-RD oszczędza czas i pieniądze, co pozwala na planowanie i zarządzanie MS SQL Reporting Services raporty na wielu serwerach z jednej aplikacji.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Validate Multiple Credit Card Numbers Software 7.0
Weryfikacja integralności kombinacji kart kredytowych, numerów. Ten program sprawdza połączenie, ale nie karta. Ten program może być używany do filtrowania błędnie lub fałszywe dane karty kredytowej.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Judgment Manager 4.0
Menedżer Wyrok jest na PC program dla profesjonalistów wyrok. Menedżer Wyrok jest niesamowity program dla poważnych specjalistów odzyskiwania wyrok. Spośród wszystkich cech wielu zawartych z nowym orzeczenie Manager 3,0, wierzymy najważniejszym
 
35

Demo
MSSQL to MySQL Converter 4.8.3.1
Konwersja bazy MSSQL do MySQL db serwera Jak przekonwertować lub przenieść rekordów bazy danych MSSQL do serwera MySQL z wszystkimi niezbędnymi atrybutami łatwo i skutecznie Free MSSQL do MySQL Converter oprogramowania próbnego łatwo.
 
35

Do darmowego wypróbowania
OraDeveloper Tools for VS.NET 2.55
VS.NET dodatek do pracy z Oracle OraDeveloper Tools to zestaw IDE-add ins celu automatyzację i uproszczenie procesu tworzenia aplikacji z Oracle z Visual Studio. Ta wersja OraDeveloper Narzędzia integruje się bezpośrednio z Microsoft Studio wideo.
 
35

Do darmowego wypróbowania
QXchange 2.2.1
QXchange jest profil oparty ETL wniosek QXchange jest elastyczny, łatwy w użyciu, integracja danych oprogramowanie.
 
35

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager 2007 for MySQL 5.1.0.2
Można użyć oprogramowania włącznie EMS SQL Manager 2007 nie tylko łatwe budowanie zapytań, ale także dla administracji i rozwoju bazy danych MySQL.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Martial Arts Student Manager 4.0
Celem niniejszego wniosku jest umożliwienie profesjonalni instruktorzy sztuk walki, aby skutecznie zarządzać ich dane członków studenckich przy pomocy zorganizowanej i łatwy w użyciu database.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Microsoft Data Access Components SP1 14.0.6024.1000
Microsoft Data Access Components (MDAC) SP1 zawiera składniki podstawowe dane dostępu, takich jak Microsoft SQL Server dostawcy OLE DB i sterownika ODBC.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Leg-It VFR Flight Planner 3.1
VFR Flight Planning jest all-in-one narzędzie do planowania lotów VFR. Graficzny leg-by-leg wpis trasa cross-odnosi się do dużej wewnętrznej bazy danych punktów nawigacyjnych, lub importu trasie 3-ga narzędzi firm. Wszystkie przedlotowe obliczenia są
 
35

Do darmowego wypróbowania
POS Pack Simple Accounting 2.0
POS Paczka zwykła rachunkowości został zaprojektowany dla tych małych firm, które korzystają z kasę i nie mają innych środków expences accounting.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
ScopeKnob 1.3.9
ScopeKnob Program jest rewolucyjnym oprogramowaniem, które pozwala na łatwe tworzenie dokładnych, profesjonalnej jakości, taśmy pokrętło wysokościowe swoim zakresie.
 
35

Do darmowego wypróbowania
MS SQL To MySQL DB Migration Tool 2.0.1.5
MS SQL do MySQL migracji narzędzie DB zapewnia kompleksową metodę konwersji wartości domyślnych, jak klucz podstawowy, klucz obcy, indeksy i ograniczenia i utrzymania integralności bazy danych w trakcie procesu konwersji.
 
35

Do darmowego wypróbowania
BpmTraverse 5
BpmTraverse to rewolucyjne narzędzie, które pozwala użytkownikom programu Excel, aby rozbić i przejść każdą formułę, szybko i łatwo.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
Bug Tracking Database 1.0
Zawiera pola wyszukiwania. Obsługa importu i eksportu. Drukuje całej bazy danych lub wybranych rekordów. Rekordy tytuły, rodzaje, status, słowa kluczowe, opisy, IDNR, oprogramowanie, wersje, systemy, Lokalizacje, ważkość, priorytety, terminy,
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
LAselect 1.0
Co to jest LAselect W pełni programowalne sorter dla programu Excel i VBA, który będzie obecny nawet unsortable.
 
35

Do darmowego wypróbowania
DDBQ 1.2.1
Dynamiczne zapytania do bazy danych ( DDBQ ) oprogramowanie to aplikacja do tworzenia dynamicznych zapytań do bazy danych w graficzny interfejs użytkownika, dla każdej bazy danych.
 
35

Do darmowego wypróbowania
Golden 5.7 Build 456
Złota jest ad-hoc query narzędzie z wielu zaawansowanych funkcji. Oferuje on ścisłej zgodności z konwencjami SQLPLUS 'skryptowych w tym zmienna monitowania i przekazywaniu parametrów skryptu. Jest to 32-bitowy wielowątkowy program umożliwiający
 
35

Do darmowego wypróbowania
SmartDB 3.4 G
Z SmartDB można tworzyć i łatwo korzystać z baz danych o następujących właściwościach: - Każdy rekord może mieć do 22 różnych dziedzin-Pola te mogą być zgłoszone w formie tekstu lub liczby, dla każdego rekordu, można dodać do 10 zdjęć (BMP lub.
 
35

Oprogramowanie typu Freeware
SQLScripter 2.0.0
SQLScripter to potężne narzędzie wiersz polecenia skryptów SQL Server obiekty. Narzędzie jest przeznaczone do automatyzacji procesu generowania schematu. SQLScripter skrypty całego serwera. Zaplanuj automatyczne zadania, które są definiowane
 
35

Oprogramowanie typu Freeware