Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Team TimeSheet Client 3.2.0.6494
Część klient grafiku zespołu zapewnia dodatek interfejs w programie Microsoft Outlook, aby umożliwić poszczególnym członkom zespołu, aby przygotować ich ewidencja w powołaniu Outlook lub elementów zadań, a następnie opublikować w repozytorium bazy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
DAQbilling 4.0.4
Medical Billing Software - lepiej way.Antek Healthware ma przyjemność zaoferować DAQbilling , wielokrotnie nagradzaną Medical Billing / system praktyki zarządzania. DAQbilling jest przeznaczony dla prywatnych / Grupa Praktyk i usług
 
36

Demo
DBNavigator for DBF 3.0.0.29
DBNavigator Dla DBF to narzędzie do pracy z plikami bazy danych. Używanie tego produktu można łatwo zarządzać swoją bazą danych: dodawać, edytować lub usuwać tabele lub wpisy, wykonywać skrypty SQL, kopiowanie całych tabel lub tylko ich struktura
 
36

Do darmowego wypróbowania
Antibiotic Kinetics 2.3.7
Antybiotyk Kinetics dla pediatrii i dorosłych zapewnia dozowanie pk z najczęściej stosowanych leków 1 przedziału uproszczone serum entry level, a baza danych modelu lek.
 
36

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MS SQL & DB2 1.0.0
DBSync Dla MS SQL i DB2 jest niezawodny dwukierunkowe narzędzie migracji bazy danych, który pozwala na konwersję z: DB2, MS SQL DB2, MS SQL Dump DB2 do skryptu PHP DB2 do programu DB2, MS SQL do programu DB2, MS SQL, MS SQL MS SQL do MS SQL Dump MS.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Excel Worksheet Separator 1.5.0.1
Excel Arkusz Separator r jest mocny, skuteczny i profesjonalny excel osobne oprogramowanie do skoroszytu programu Excel.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Rainbow Analyst Personal 3.4
Szukasz prostego, ale potężny sprawdzania arkusza kalkulacyjnego do użytku na co dzień lub w domu Nasz Analyst Rainbow Personal dodatek jest teraz dostępna całkowicie za darmo.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Reservation123 -
Reservation123 jest Rezerwacja Motel System rezerwacji na celu uproszczenie procesu rezerwacji oraz pozwalają dostać się na prowadzenie firmy.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Easysoft ODBC-JDBC Gateway 2.1
JDBC Driver ODBC Bramka dla Windows, Solaris i LinuxThe Easysoft ODBC-JDBC Brama umożliwia aplikacji obsługujących ODBC i języków programowania, takich jak Microsoft Access, Microsoft Excel, Delphi i C + +, dostęp do baz danych Java.
 
36

Do darmowego wypróbowania
metadata Documenter 1.0
Tworzenie dokumentacji bazy danych SQL Server z Documenter. HTML i CHM dokumentacja bazy danych SQL, wszystkie związane z nimi elementy cross-linked.Make HTML lub Pomoc migawkę pliku z programem SQL struktury bazy danych. Wygenerowane HTML mogą być
 
36

Do darmowego wypróbowania
Medic Aid 9.4.1.47
Niedrogie oprogramowanie medyczne (o nazwie Pomoc Medic ) - najnowsze i najlepsze. Żadnych sztuczek, tylko poprawy efektywności i opieki, pokazując konkretne results.Click tutaj lub na poniższy przycisk, do pobrania w tym zakresie rozwija się w
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
ORGANIZE! Your Stamp Collection 5.18
Definiowane przez użytkownika katalogi i raporty pozwalają Katalog kolekcji tak, jak chcesz.
 
36

Do darmowego wypróbowania
CSV Viewer 1.0
CSV Viewer jest bezpłatna i prosta przeglądarka plików do plików CSV, można szybko otworzyć i formatowanie danych w (*.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
HiBase 2000 Personal Edition 1.36
HiBase 2000 Personal Edition jest obiektowy osobisty program do zarządzania informacjami, program ten pozwala na łatwe i szybkie wyszukiwanie informacji z dużych baz danych (miliony rekordów), import, eksport, można tworzyć bazy danych o wielkości.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Ocular 0.02
Oka jest arkusz kalkulacyjny w całości napisany w Pythonie. Zawartość komórek są oceniane przez python po wszelkie standardowe współrzędne arkuszy kalkulacyjnych są analizowane. Umożliwia to pełne Monty Pythonie od być realizowane w wizualnym
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
TroSQL Free 1.10
TroSQL jest menedżer MySQL i Admin Narzędzie łatwy i skuteczny GUI z pełnym zestawem funkcji, aby pomóc użytkownikowi w tworzenie, utrzymywanie i zarządzanie bazami danych MySQL i serwerów.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Visual Audit X3 13.0.0.38
W szybki i BSA kontynuacji ich pracy w celu promowania korzystania z legalnego oprogramowania, to jest jeszcze ważniejsze, aby mieć kontrolę nad infrastrukturą IT.
 
36

Do darmowego wypróbowania
MacForensicsLab 4.0
MacForensicsLab to kompletny zestaw narzędzi do analizy kryminalistycznej oraz w jeden spójny pakiet oprogramowania.
 
36

Komercyjny
SharePoint Aggregated Data Roller 1.0.0
Roller zagregowany SharePoint Dane (wersja dla MOSS 2007 nazwano Websio Lista Ticker i agregator) wyświetla dane zagregowane z wielu list i / lub witryn, jak przewinięty marquee.
 
36

Do darmowego wypróbowania
WACC -
Obliczenia średniej ważonej kosztu kapitału stosujący leki beta-tych do kapitału własnego.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware