Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

BizCrypto for SQL Server 7.1
BizCrypto Dla SQL Server pozwala na zabezpieczenie danych, które są przechowywane i przesyłane za pośrednictwem usług firmy MS SQL Server skryptów integracji.
 
36

Komercyjny
EMS Data Pump for Oracle 3.0
EMS Data Pump Dla Oracle to doskonałe narzędzie do konwersji baz danych migracji i importowanie danych z tabeli z ADO-kompatybilnego źródła (np.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Epictetus 1.1
Epiktet jest narzędziem administracji bazami danych. Obsługuje Oracle, MSSQL, PostgreSQL, MySQL, Firebird, HSQLDB, H2. Powinien działać na każdej platformie, która ma Java 1.5 lub nowszą.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Export Schema to SQL for SQL Server 1.06.42
To narzędzie eksportu dla Microsoft SQL Server tworzy skrypt SQL do definicji obiektów bazy danych: tabel, wyzwalacze, indeksów, kluczy podstawowych i obcych, procedur, itp.
 
36

Demo
Pdftk 1.44
Jeśli PDF jest elektroniczny papier, a następnie pdftk jest elektronicznym odcinkowych-remover, dziurkowania, spoiwa, secret-dekoder-ring i X-Ray-okulary.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Tally Import-Export Utility 1.0
Import Export Tally (6.3, 7.2, 8.1, 9.0) do transmisji danych do oprogramowania bez głowach w ciągu kilku minut tylko. Jeśli używasz Tally musisz potrzebują tego narzędzia. Nie ma potrzeby ponownego wprowadzania danych do Tally. Całkowicie uniknąć
 
36

Komercyjny
Data Export - Excel2Oracle 1.2
Arkusza kalkulacyjnego MS Excel do bazy danych Oracle Hxtt Eksport danych - Excel2Oracle to program do importowania arkusza kalkulacyjnego MS Excel (95, 97, 98, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004) do Oracle (8, 8i, 9, 9i, 10g ) bazy danych.
 
36

Do darmowego wypróbowania
dbFramework 1.2
DbFramework : nowy rodzaj bazy danych. Definiowanie hierarchii, dodać przepływ pracy. Proste. DbFramework : nowy rodzaj bazy danych. W przeciwieństwie do innych produktów, bazy danych, DbFramework generuje formularze i interfejs WWW
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Employee Training Manager (Enterprise) 2013.02.02.15
Śledź rekordy szkolenia pracowników z kierownikiem szkolenia pracowników. Śledź rekordy szkolenia pracowników z kierownikiem szkolenia pracowników. Wydrukuj personelu zapisy i raporty o stanie. Planowanie i zarządzanie sesjami klasy szkolenia i
 
36

Do darmowego wypróbowania
Simple MDB (Access Database) Merge 0.5
Merge narzędzie do baz danych MS Access MS Access to narzędzie umożliwi użytkownikowi połączyć identycznych tabel z wielu bazach danych Access (mdb).
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
SQLWave MySQL GUI 4.0
MySQL GUI Admin dla serwera baz danych MySQL. Nerocode SQLWave to potężne narzędzie MySQL GUI, zaprojektowany aby zautomatyzować i uprościć proces tworzenia bazy danych. Jest to także łatwiejszy sposób na zwiedzanie i utrzymania istniejących baz
 
36

Do darmowego wypróbowania
Book Tracker - Collector's Edition
BookTracker-kolekcjonerska pomoże skatalogować wszystkie książki z 19 różnych dziedzin konfigurowalny, w tym tytuł, autora, kategorii, wartości, data wydruku, Data wydania, cenę zakupu, datę zakupu, Edition, uprawnienia, stan, Lokalizacja, wydawca,.
 
36

Do darmowego wypróbowania
DBF Repair Toolbox 1.0.0
Narzędzie do naprawy DBF jest stan techniki oraz analizy bazy danych narzędzie do odzyskiwania.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Concierge Database Server 1.4
Concierge jest cudownie proste, SELF przodu INSTALL system biurowy, jednak oprogramowanie zawiera zaawansowane funkcje features.
 
36

Do darmowego wypróbowania
DbApply 3.0
Nowy sposób integracji z klientem Subversion używane. Nowe podejście jest szybszy niż stary. Nowy algorytm sotring został zrealizowany. Zapisz zmiany jako jeden skrypt funkcjonalność została odbudowana od podstaw. Dodano funkcjonalność przesyłania
 
36

Demo
DOEpack EZ 4.0.0007
DOEpack jest łatwy w użyciu projekt programu eksperymentów, który optymalizuje reakcje i identyfikuje wygraną oprogramowanie combinations.
 
36

Do darmowego wypróbowania
HACCP Now Live 1.0.0074
HACCP teraz żyć jest niepełna dokumentacja HACCP oraz system oprogramowania wdrożenie.
 
36

Do darmowego wypróbowania
Kuwait Database 9.0.1.63
Zawierające 3000 główne i średnich przedsiębiorstw, Kuwejtu, Baza danych Kuwait jest najbardziej aktualnych i zaawansowanych zasobów bazy danych o firmach Kuwejtu.
 
36

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Display Table Structure 7.0
Pokaż strukturę tabeli (nazwa pola, typ danych, opis, itp.) dla wielu tabel w MS SQL Server.
 
36

Do darmowego wypróbowania
StecaGrid Configurator 3.3
StecaGrid Configurator umożliwia zaplanowanie systemu fotowoltaicznego w jeszcze bardziej profesjonalny manner.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware