Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Data Export - Sybase2Access 1.0
Konwersja bazy danych Sybase MS Hxtt dostępu Eksport danych - Sybase2Access to program do importu Sybase (12 lub wyższy) z bazy danych w MS Access (95, 97, 2000, XP, 2002, 2003, 2007) wspierać eksport danych w Sybase.
 
37

Do darmowego wypróbowania
dbForge SQL Complete Express 4.0.140
Darmowe narzędzie uzupełniania kodu na zapytanie kompozytorskiej w SQL Server Management Studio.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Export Database to Excel for SQL server 1.06.42
Eksport bazy danych zapisuje tabele do bazy danych programu Excel docs Ten Export do programu Excel narzędzie dla Microsoft SQL Server pozwala zaoszczędzić tabel do arkuszy kalkulacyjnych Excel.
 
37

Demo
MS Access Delete (Remove) Duplicate Entries Software 7.0
Usuń zduplikowane wpisy w tabelach MS Access. Usuń zduplikowane wpisy w tabelach MS Access. Zaznacz pola (kolumny) do wykorzystania jako kryteria. Wszystkie zbędne wpisy są eliminowane pozostawiając tylko jeden unikalny wpisu. Access 2000 lub
 
37

Do darmowego wypróbowania
CompanyTax Administrator 3.12
Aplikacja ta jest baza danych, w której można przechowywać wszystkie niezbędne informacje na temat firmy zgłoszeń podatkowych i zwrotów.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Farm Files Crops 4.7
Uprawy rolne Files TM jest pakiet oprogramowania rolny, który śledzi dane żniwa, plony, chemikalia, nawozy, sadzenie, uprawa, umowy, inwentaryzację windy, koszty, wynik finansowy netto, niestandardowy transport samochodowy i mapowanie pola na.
 
37

Demo
HazComWriter 3.1.3
Częściowo oparte na wejście klienta, NIOSH połączył MSHA i OSHA wersje Helper HazCom w jednym, łatwym w użyciu narzędziem.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Innova OBD PC-Link 1.2.14
Innova OBD PC-Link zapewnia pełną diagnostykę pojazdów - od kodu roztworu. Zrozumienie, dlaczego sprawdzić lekkiego silnika jest na to jedno. Mocowanie jest inny. Innova OBD PC-Link wykorzystuje obszerną bazę wiedzy, że aż do teraz, tylko
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Comparator 1.1.0.2
Uniwersalne narzędzie do bazy danych i walidacji, Komparator SQL można porównać wyjście dwoma SQL / wierszy i identyfikacji / podkreślenie / ilościowo różnice między wynikami realizacji.
 
37

Demo
Silver Sash Developer Free 1.0.10
Srebrny Sash Developer to proste narzędzie rozwoju dla bazy danych Oracle. Z tego programu można napisać SQL i tworzenie PL / SQL obiekty (procedury, funkcje, pakiety). Srebrny Sash Developer jest kompatybilny z Oracle 11g, 10g, 9i i wszystkich
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Clan Short Roster Database 3.1.0.0
Clan Krótki Database Roster ma na celu wyszukiwanie i śledzenie wszystkich znaków w Clan Krótki Universe.
 
37

Oprogramowanie typu Freeware
Photodontics 1.0.0.2240
Photodontics jest system zarządzania obrazu stomatologiczna oparta na ThumbsPlus, z wielu funkcji zaprojektowanych specjalnie dla lekarzy stomatologów i ortodontów, w tym: danych stomatologii.
 
37

Do darmowego wypróbowania
AFRICLOCK 7.6.0.1
Jest to solidny, niezawodny czas podkręcanie systemu. Jest to w pełni przenośny podkręcanie systemu z wbudowaną stacją dokującą, który jest bezpośrednio podłączony do komputera w celu transferu danych. Ten zegar został zaprojektowany do pracy w
 
37

Do darmowego wypróbowania
ADP Switchboards Demos 1.0
Każdy ADP korzysta z plików tekstowych CSV załadować metadane na budowę grupy rozdzielczej i elementów w czasie wykonywania.
 
37

Do darmowego wypróbowania
DB query 1.3
To rozprowadzany aplikacji klient / serwer oferuje technologię bazy danych Pytanie o użytkowników, nie posiadających znajomości języka SQL.
 
37

Do darmowego wypróbowania
Spreadsheet 1.0
Przydatna aplikacja dla deweloperów Sidekick jest arkusz kalkulacyjny, który pozwala na łatwe pobieranie i zobacz przoduje wykres s.
 
37

Do darmowego wypróbowania
SSRS CMD 1.3
Co to jest SSR-CMD jest interaktywnym narzędziem skryptowym, zaprojektowany do pracy z SSRS szybsze i bardziej elastyczne, co pozwala na zwiększenie wydajności z czasem.
 
37

Do darmowego wypróbowania
XCPlan Cross-Country Flight Planner 1.0
Generuje dzienniki krzyż nawigacji kraj dla pilotów. Skutki wiatru, czasu, prędkości i odległości i prędkości jazdy są obliczane automatycznie. Nacisk kładzie się na tworzenie profesjonalnej jakości, przyjazne dla użytkownika dziennik
 
37

Do darmowego wypróbowania
Sanmaxi MSSQL Server to MySQL Converter 5.0.1
MSSQL do bazy danych MySQL Converter Konwersja dokumentów programu Microsoft SQL Server bazy danych do bazy danych serwera MySQL Records.
 
37

Do darmowego wypróbowania
The Aircrew Logbook 98.1.0.0
Te załogi samolotów Dowód rejestracyjny rekordy latające dla załóg samolotów po obu stronach drzwi kabiny załogi, a także, oczywiście, prywatnych pilotów.
 
37

Do darmowego wypróbowania