Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

CodeGuard 1.0.2.0
CodeGuard pozwala tworzyć klucze rejestracyjne, klucze, klucze aktualizacji rozszerzeń próby i mogą przechowywać informacje na swoich klientów, aby uruchomić, zapisać, wydrukować i pobrać klienta i sprzedaży reports.
 
38

Do darmowego wypróbowania
DataXRay 2.5.1.176
DataXRay to zbiór programów narzędziowych, które można wykorzystać w celu zbadania wnętrzności nośników danych i plików: CD-ROM, DVD-ROM, dyski magnetyczne i pliki danych.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Excel Oracle Import, Export & Convert 7.0
Użyj MS Excel jako front-end interfejs do bazy danych Oracle. Użyj programu Excel do importu i eksportu tabel do iz bazy danych Oracle. Pisać i czytać tabele z programu Excel i bez wiedzy SQL. Excel 2000 lub nowszej.
 
38

Do darmowego wypróbowania
InstaCal 6.23
InstaCal jest Instalacja, kalibracja i test Utility.Key Highlights-Łatwy w użyciu-Plug and Play automatycznie wykrywa sprzęt i przydziela środki na USB, PCI, PCMCIA, internetowe, i bezprzewodowy deski-zawarty w MCK DAQ CD-Obsługuje większość
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
DBConvert for MS Excel and MSSQL 1.2.1
DBConvert dla MS Excel i MSSQL jest niezawodne dwukierunkowe narzędzie migracji bazy danych, który pozwala na konwersję z: MS Excel, MS SQL MS Excel, MS SQL Dump MS Excel, MS Excel MS SQL do MS Excel MS SQL do MS SQL, MS SQL do MS SQL DumpYou można.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Telerik OpenAccess ORM Q2 2012 SP1 2012.2.628.2
Telerik OpenAccess wygeneruje warstwy dostępu do danych dla aplikacji po zaledwie kilku kliknięć myszką.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Uniwell Lynx Free 3.8
Catering do potrzeb przedsiębiorstw w sklepach i hotelach, Uniwell Lynx został opracowany jako rozwiązania modułowego z opcjami od prostego zarządzania programem przez do wielu lokalizacji analizy sprzedaży i magazynie control.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
SSW .NET Toolkit 3.67
Ten program jest wielowarstwowa aplikacja oparta na bazie danych Northwind programu Microsoft.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Statware Soccer 6.0
Z tego programu można nagrywać statystyki i otrzymać natychmiastową analizę gry. Z Statware Soccer , można drukować wyniki box, wykresy strzał i statystycznych raportów. Również z tego narzędzia, można wygenerować swój własny zespół i karty
 
38

Do darmowego wypróbowania
Secure File Server 4
Bezpieczna File Server w celu ochrony wszystkich bezpieczeństwo plików korporacja Zarządzaj sztabów dostęp do plików korporacji - Historia i przegląd sztabów dostęp do plików korporacji - Chroń pliki przed niechcianymi modyfikacji i kopiowania.
 
38

Do darmowego wypróbowania
SQL Verify 2.7.0.64
Przegląd SQL Sprawdź pozwala skonfigurować miejsc pracy w celu przywrócenia bazy danych i dzienników transakcji w celu zapewnienia, że są one do odzyskania.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Winnav 4.0
Winnav jest 32-bit Program shareware Windows dla wzajemnego Analiza wyników funduszu, który: Wyświetla i drukuje wykresy tygodniowe wzajemnych zmian cen funduszu Analizuje zmienności i korzyści / ryzyka Porównuje wyniki funduszy w różnych okresach.
 
38

Komercyjny
C2PRO 2.01.351
Wprowadzenie C2PRO , wybór Collectors sportu i Media Card zbierania oprogramowanie do zarządzania zapasów karcianej.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Club Membership 1.1
Członkostwo Club jest rozpowszechniany jako shareware. Masz 30 dni, aby przetestować program, aby sprawdzić, czy spełnia Twoje oczekiwania. W ciągu tych 30 dni, Członkostwo Club jest w pełni funkcjonalny. Jeśli chcesz nadal korzystać z programu
 
38

Do darmowego wypróbowania
DB-Tool 2.0.1.122
Das DB-Tool ist ein Werkzeug, mit dem Schnell und bequem Daten im dostęp-und MySQL-Format gesichtet und bearbeitet werden k Nnen.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Digital Focus Buddy 1.0
Produkt ten został napisany na potrzeby małych telemarketingowych głośności. Posiada bazę danych on-board, różne funkcje czasowe, nie nazywaj Przycisk, pokój dla dziesięciu różnych ofert, które mają być podane do rozmówcy, przechowywanie danych na
 
38

Do darmowego wypróbowania
DS-Moviemanager 2.2
Najlepiej Moviemanager z wieloma funkcjami: profesjonalna maska wprowadzania, niezależny aktor / reżyser bazy danych (w tym zdjęcia), wydajne funkcje wyszukiwania, profesjonalna wyszukiwarka, funkcja Statistics (zbiera i wyświetla wszystkie.
 
38

Do darmowego wypróbowania
E O Q Model -
Proste modele zapasów obliczania ekonomicznej wielkości zamówienia.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
eyeCatalog 3.04
Unikalna katalogowania rozwiązanie integracji wielu różnych kategorii, w tym audio, literatura, wideo, ludzie, internet, oraz własne kategorie niestandardowe w interfejs elegancki i intuicyjny.
 
38

Do darmowego wypróbowania
MemDBDemo 1.0
To demo pokazuje wydajność systemu baz danych Memory Database Engine opracowany przez MemDB. Jest to samodzielny program, który zawiera tylko jeden plik wykonywalny. Nie trzeba zainstalować i odinstalować.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware