Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

StaffPlanner 1.1
StaffPlanner jest Microsoft Excel narzędzie oparte Weekly Planner do planowania do chwili 21 pracowników to urlop, chorobowe, płatne urlopy bankowego, użyteczności, konserwacji, kasjer, uzupełnianie i transferów.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Knowledge Blocks 1.0
Bloki wiedzy to nowy rodzaj oprogramowania, analizy danych, który jest przeznaczony dla nie-specjalistów technicznych firmy.
 
39

Do darmowego wypróbowania
MantisBT 1.2.4
Mantis jest łatwo przenośna, internetowych Bugtracker wspomagania śledzenia błędów produktu. Wymaga PHP, MySQL i serwera WWW. To jest prostsze niż Bugzilla i łatwo edytować. Sprawdź demo online.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Information Retriever 2.2.0
Retriever Informacje to program dla komputerów z systemem Windows, który umożliwia przechowywanie i odczytywanie krótkich informacji, takich jak numery telefonów, adresy, informacje o karcie kredytowej, czy cokolwiek, które mogą być opisane w.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Exportizer Pro 6.0.3
Exportizer Pro jest narzędziem eksport bazy danych. Pozwala na eksport danych do bazy danych, pliku, schowka lub drukarki. Exportizer Pro działa przez BDE lub ADO. To może otworzyć źródła danych ODBC, pliki DB, DBF, MDB, ACCDB, XLS, xlsm, xlsb,
 
38

Do darmowego wypróbowania
Smart Suite for MySQL 6.12.05
Administratorzy baz danych radujcie się! Teraz nie trzeba porównać, synchronizacji, nawigacja i tworzenia kopii zapasowych baz danych SQL ręcznie. Inteligentne Suite dla MySQL zrobi wszystko dla Ciebie. Inteligentne Suite dla MySQL obejmuje:
 
38

Do darmowego wypróbowania
DBFView 4.2
Jeśli używasz dowolnego systemu operacyjnego Windows najlepszy edytor DBF dla Ciebie jest DBFView.
 
38

Do darmowego wypróbowania
MSSQL to MySQL Migrator 2.0.1.5
Pobierz Microsoft SQL Server do oprogramowania MySQL konwersji jest bezpieczny i dokładnie konwertuje atrybutów bazy danych źródłowych do MySQL 2000 rekordów serwera.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Reform VDP 12
Reforma VDP (Variable Data Printing) pozwala łatwo tworzyć i poprawić wygląd wszystkich dokumentów biznesowych - pozwala skutecznie komunikować się z klientami, wzbogacają wizerunek firmy, a także obniżyć koszty i zwiększyć wydajność.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Headwind Mobile Promoter 2.4.0405
Przeciwny wiatr komórkowy Promotor jest potężny i łatwy w obsłudze masowych SMS i mobilny system gospodarczy, który został specjalnie zaprojektowany dla małych i średnich firm: sklepy, pracy i nieruchomości agencje, i więcej.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Database Browser Portable 5.3.1.7
To łatwe w użyciu narzędzie pozwala użytkownikowi na połączenie z każdą bazą danych i przeglądać lub modyfikować dane, uruchamiać skrypty SQL, eksport i danych wydruku.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Sinatica Monitor for Firebird 2.0
Sinatica monitor może pomóc zwiększyć wydajność serwera Firebird na różne sposoby: 1) Eliminowanie Wolno oświadczenia: Sintica monitora sprawia, że praca identyfikacji powolne SQL łatwe.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Custom-DB Student Information System 4.02
Student Information System (SIS) jest aplikacją, która śledzi rekordów studenckich, takich jak nazwisko, adres, nauczyciel, lekcje, stopnie i inne stosowne informacje.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Omnistar Affiliate Software 5.5
Program partnerski Omnistar jest jednym z wielu rozwiązań online, oprogramowanie opracowane przez Omnistar Interactive.
 
38

Komercyjny
DBSync for Firebird and MySQL 1.0.0
DBSync Dla Firebird i MySQL jest narzędziem do synchronizacji danych, która wykonuje dwustronną konwersję i synchronizację z baz danych Firebird do serwera MySQL oraz MySQL do Firebird.
 
38

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager for SQL Server 3.9.0.2
EMS SQL Manager jest skuteczna aplikacja przeznaczona do pracy z rozwojem bazy danych Microsoft SQL Server i administracji.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Data Visualization 0.9.2
Możesz użyć narzędzia ogólnie dla wizualizacji danych podejmowania dokumenty łatwo i szybko.
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
CSV To DBF Converter Software 7.0
Konwersja jednej z wielu CSV (wartości oddzielone przecinkami) plików do plików DBF. Plików DBF są wykorzystywane w dBase, xBase, FoxPro i inne programy. Również niektóre programy używają plików DBF do importowania i eksportowania danych.
 
38

Do darmowego wypróbowania
Export Table to Text for Access 1.06.42
Tabela eksportu do programu Microsoft Access pozwala zaoszczędzić danych tabeli do pliku tekstowego.
 
38

Demo
Simple Info Organizer 2.01
Czy kiedykolwiek chciałeś, aby zlokalizować plik klucza lub dokument na komputerze, który miał strategię lub informacji chciałeś recenzję .
 
38

Do darmowego wypróbowania