Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

BakSQL_OverFTP 1.1
Tworzenie kopii zapasowych baz danych SQL Server w folderze lokalnym i funkcji serwera FTP: * Tworzenie kopii zapasowych baz danych SQL Server na lokalnym folderze * Tworzenie kopii zapasowych baz danych SQL Server do serwera FTP * archiwów (zip).
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
DTS Profiler 3.0.4
Zanim projekt migracji DTS zaczyna, dowiedzieć się szybko, co masz zamiar skoczyć. DTS Xchange oferuje szczegółowe narzędzie profilowania, które pozwala na zakres swoich planów migracji DTS. Jest to idealne rozwiązanie dla menedżerów projektów,
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
MixDEM 1.2.2
MixDEM internetowa oparta narzędzi ETL przeznaczone do integracji w sieci Web, przekształcania danych i edycji mashup.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
SoftAmbulance MySQL Recovery 1.29
MySQL Recovery cofnąć przypadkowo usunięte i przywrócenia uszkodzonych baz danych.
 
39

Do darmowego wypróbowania
TRANSLEAN 1201
TRANSLEAN jest wielokrotnie nagradzanym narzędziem dla programu Excel, aby systematycznie zmniejszać marnować TRANSLEAN zawiera ponad 20 szablonów do pokrycia całego procesu Lean Przykłady praktyczne uzupełnienie każdego narzędzia, aby skrócić.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Ailt Excel to TIFF Converter 5.4
Ailt Excel TIFF Converter jest potężnym i łatwym w użyciu narzędzie do programu Excel, który jest przeznaczony do partii konwersji dokumentów programu Excel (XLS, XLSX, xlsm) do obrazu TIFF z pełni zachowując oryginalną jakość dokumentu.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Recipe Calc 98 3.0
Pozwala łatwo analizować przepisy, posiłki lub dziennego spożycia dla wartości odżywczej.
 
39

Do darmowego wypróbowania
WinOdEan 1.0
WinOdEan dla Windows jest prosty kompleksowy pakiet danych Plik Entryand Manipulation.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Dashboard Builder for Microsoft Access 1.5.2
Niedrogi Business Intelligence w programie Microsoft Access Pewnie. Wszystko bez piśmie zapytanie lub linii siebie programu Visual Basic. Teraz, S dobry Przegląd news.Product Dashboard Builder dla programu Microsoft Access oferuje wiele funkcji,
 
39

Do darmowego wypróbowania
Dataset Report Express Edition 6.01.00
Zawiera Vision DataSet z kostki, Ebis ale bez automatyki (Skrypty VB). Jest ona ograniczona do baz danych SQL Server 2005. Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję zestawu danych raportu Express. Key PointsExploits danych korporacyjnych przez
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Virtual Roster Standard 4.00
Czy nadal sporządzania swoich company.s spisach powolny, żmudny sposób Dzięki Virtual Roster można wyeliminować cały stres z procedury dyżurów i zaoszczędzić pieniądze firmy w tym samym czasie. Wystarczy dodać swoich pracowników, wprowadzić zmianowy
 
39

Demo
DB Mail for Oracle 2.5.1
E-biznes włączyć swoją Oracle, DB2, Microsoft SQL Server i bazy danych Sybase oraz bazy danych aplikacjami.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Order Desk Xpert 1.1
To jest wersja testowa kompleksowego wprowadzania zamówień, zarządzanie zapasami i perspektywa / Kontakt systemu Customer Management, która jest siecią gotowy.
 
39

Demo
Paper Harbour 1.0.5
Przegląd Harbour Paper jest oprogramowanie systemu, który pozwala na bezpieczne organizowanie i rozpowszechniać dokumentacji elektronicznej.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Service Center for MySQL 6.7
Service Center For MySQL jest wielofunkcyjne narzędzia Windows GUI na utrzymanie serwera MySQL i rezerwacji danych.
 
39

Do darmowego wypróbowania
The Bowling Assistant Current
Asystent Bowling rekordowym dla Windows systemu zarządzania ligi. Pięć, dziesięć, Duck & Ligi Pin Candle. W pełni funkcjonalny. 100 max drużyny. 52 tygodni max do harmonogramu. 2100 max meloniki. 20 bowlers max jednej drużynie. 100 max subs.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Export Query to Excel for Oracle Server 1.05
Eksport Query do programu Excel narzędzie pozwala na eksport wyniki wykonania zapytania do arkuszy kalkulacyjnych Excel.
 
39

Do darmowego wypróbowania
ModelRight for Access 3.5
ModelRight może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych, aby dać widok graficzny to, wygenerować wszystkie instrukcje SQL do stworzenia bazy danych, czy synchronizacji modelu bazy danych z bazą danych, aby utrzymać swój projekt na bieżąco.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Transcript Manager Pro for Windows 1.1.16
Zapis Manager Pro to łatwy w obsłudze program, który w czasie rzeczywistym pozwala na podłączenie do reporterów sądowych w osadzania lub w sądzie.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Copy Database for SQL Server Professiona 1.04.2
Narzędzie Database Copy pozwala na tworzenie kopii wszystkich lub wybranych tabel (schematu i danych) do innej bazy danych lub nawet do innej bazy danych server.
 
39

Do darmowego wypróbowania