Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Convert MySQL To MSSQL DB 4.8.3.1
Oprogramowanie do migracji bazy danych obsługuje do konwersji spust, indeksy, atrybuty tabeli, widoku i wszystkie najważniejsze typy danych, w tym numeryczne, ciąg znaków, data-czas etc od MySQL db do MSSQL db.
 
39

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Comparer for Oracle 3.3
EMS DB porównywarka dla Oracle to doskonałe narzędzie do porównywania i synchronizacji baz danych Oracle.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Export Query to Excel for Oracle 1.06.42
Query Export for Oracle Server pozwala zapisać wyniki wykonania zapytania do arkusza kalkulacyjnego Excel.
 
39

Demo
Sybase SQL Anywhere Import Multiple Text Files Software 7.0
Załaduj tekstu lub plików CSV do bazy danych Sybase SQL Anywhere. Utwórz nową tabelę lub dołączyć do istniejącej tabeli. Ten program nie jest przeznaczony do stosowania z Sybase ASE (Adaptive Server Enterprise).
 
39

Do darmowego wypróbowania
Cinemythics 4.2.0
Zarządzaj Twoja encyklopedia filmu Cinemythics został stworzony, aby pomóc w zarządzaniu film encyclopediaand / lub osobiste DVD library.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
CTRVoter25 2.1
Oprogramowanie do zarządzania głosowania. Oprogramowanie do zarządzania głosowania dla dwudziestu pięciu (25) płyty menber podczas spotkań. Zawiera oddzielny ekran dla przybyłych członków rejestrujących. Edytor jest wliczone do rekordu głosowanie
 
39

Do darmowego wypróbowania
ModelRight 3 for MySQL 3
Projektowanie bazy danych MySQL i modelowanie Czy trzeba projektowania, wizualizacji lub dokumentu bazy danych ModelRight 3 dla MySQL może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych, aby uzyskać widok graficzny to, wygenerować wszystkie.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Paradox to Oracle Conversion Software 7.0
Przeniesienie tabel z Paradox do Oracle DBS. Przeniesienie tabel z Paradox do baz danych Oracle. Program ten przeznaczony jest dla Paradox 5 baz danych. Wyższe wersje baz danych Paradox mogą być zapisywane jako 5 i używany z tego programu.
 
39

Do darmowego wypróbowania
Police Field Contact Manager 7
Ślady ludzi i kontakty dziedzinie pojazdów. Co to robi: Kontakt Pole śledzi każdy kontakt masz z każdej osoby lub pojazdu, i przechowuje informacje o tych kontaktach. Pozwala również zachować informacje na temat innych osób, takich jak chce,
 
39

Do darmowego wypróbowania
.rpt Inspector Enterprise Suite for Crystal Enterprise 9 / Crystal Reports 9 3.12
19 narzędzi Crystal Enterprise 9 zarządzania 19 narzędzi Crystal Enterprise w najbardziej potężne, zintegrowane, i najprostszy zestaw narzędzi do monitorowania, zarządzania, edycji, Analizuj, dokument, Modyfikuj, migracji i konwersji + więcej ::.
 
39

Komercyjny
Viobo MySQL to MSSQL Data Migrator Pro. 1.8
Małe narzędzie do migracji danych MySQL do MSSQL. DBA doświadczenie nie jest konieczne. Viobo MySQL do MSSQL Migrator jest najprostszym narzędziem migracji danych między MySQL i MSSQL obecnie. To migrację danych pomiędzy systemem baz danych MySQL i
 
39

Do darmowego wypróbowania
ZUD 9-13-2011
Ponad 1000 godzin w czasie rozwoju do produkcji tego programu. Oprogramowanie jest udostępniane za darmo, BAAC, Inc sprawia, że dochód, wspierając naszych klientów o niskich kosztach rocznego wsparcia lub klientów może zdecydować się ot zakupu
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
ChemRate 1.5.8
ChemRate to program, który zawiera bazy danych zawierające wyniki eksperymentalne dotyczące unimolecular reakcji, informacji dotyczących stanu przejściowego i struktur molekularnych niezbędnych do obliczenia stałych szybkości wysokiego ciśnienia i.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Clarisia Browser 1.0
Przeglądarka Clarisia działa z bazy danych, ponieważ is.Unlike innych narzędzi przeglądarki Clarisia : - Pozwala odkryć głębokie relacje w bazie danych, jest łatwe dla nietechnicznych użytkowników-Czuje się jak w arkuszu kalkulacyjnym-Czy naprawdę
 
39

Do darmowego wypróbowania
DELISprint 5.6.3
Z DELISprint żegluga staje się dziecinnie proste. Wystarczy wybrać produkt, DPD, wprowadź wagę i odbiorcę o swojej działce i wydrukować wymagane DPD działki etykietę. Program można zintegrować środowiska MS Windows. Główne cechy DELI Sprint można
 
39

Demo
Swiss Gravity Zones 2.2
METAS przypisał strefy grawitacyjne w Szwajcarii opracowano dyrektywę w sprawie stosowania stref grawitacyjnych w Szwajcarii na rzecz wprowadzania na rynek i weryfikację wag.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
OpenEMR 4.1
OEMR jest organizacją non-profit, utworzona w celu zapewnienia, że wszyscy ludzie, niezależnie od rasy, statusu społeczno-ekonomicznego lub położenie geograficzne, dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej poprzez oddawania wolnego, otwartego.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware
Ranch Manager Wildlife Edition 2.0
Ranczo Menedżer Wildlife Edition pomaga poprawić swój rekord przyrody utrzymanie (Deer / Elk / Exotics) dla działalności gospodarstw hodowlanych.
 
39

Do darmowego wypróbowania
AccidentTracker Express 1.0.5
Narzędzie, aby pomóc w rejestracji wypadków w miejscu pracy. To zapewnia systematyczny katalogu Szczegóły wypadków tak, że masz kompletny rejestr informacji źródeł wypadków, powodujące szkody i zaangażowanego personelu. AccidentTracker ekspresowe
 
39

Do darmowego wypróbowania
CUBRID Database Server 2008 R2.2
CUBRID jest kompleksowe open-source system zarządzania bazą danych (DBMS) zoptymalizowany dla aplikacji internetowych, zwłaszcza gdy kompleksowe usługi biznesowe przetwarzać duże ilości danych i generować ogromne jednoczesnych żądań.
 
39

Oprogramowanie typu Freeware