Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Database Oasis 3.1.3
Baza danych Oasis umożliwia zwykłych ludzi bez doświadczenia w programowaniu zaprojektować własne oprogramowanie dokładnie dostosowane do ich potrzeb i osobowości.
 
40

Do darmowego wypróbowania
e-SoftEasy Business Analytics 2.6
Unikalne narzędzie. Tworzenie HTML / PDF Raporty / Wykresy / Dashboards z wielu serwerów baz danych (Oracle, MS SQL Server, MS Access, MySQL, itp.) lub z programu MS Excel. Planowanie automatycznego eksportu do formatu PDF lub Excel, a także wysłać
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Viobo MSSQL to MySQL Converter 1.2
Viobo MSSQL do MySQL Converter narzędzie jest najprostszy konwerter danych między MSSQL i MySQL obecnie.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Altova DatabaseSpy Professional Edition 2012
Altova DatabaseSpy jest wyjątkowa zapytanie, design, porównaj i konwertowania narzędzie.
 
40

Demo
Data Export - DBF2Sybase 1.0
Xbase (dBase, FoxPro, VFP) do bazy danych Sybase Hxtt Eksport danych - DBF2Sybase to program do importu DBF (dBASE (II, III, IV, V, 2000), FoxBase, FoxPro, Visual FoxPro (3.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Hovitaga Report Generator 1.0
ABAP dodatek, który przyspiesza SAP raportowanie poprzez zmniejszenie czasu rozwoju Hovitaga Report Generator jest ABAP dodatek, który przyspiesza raportowanie SAP poprzez znaczne skrócenie czasu rozwoju.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Memory Database System Demo 1.0
Pokazują wyniki w bazie danych pamięci. To demo pokazuje działanie systemu bazy danych do pamięci przez silnik bazy danych opracowanej przez MemDB.
 
40

Demo
ModelRight 3 for SQL Server 3
Projektowanie bazy danych SQL Server i modelowanie Czy trzeba projektowania, wizualizacji lub dokumentu bazy danych SQL Server ModelRight 3 dla SQL Server może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych SQL Server, aby uzyskać widok graficzny.
 
40

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Generator 2005 for MySQL 2.3
EMS Data Generator for MySQL to potężne narzędzie do generowania danych testowych do kilku tabel bazy danych MySQL na raz.
 
40

Demo
Export Table to SQL for Paradox Demo 1.6
Z tego programu można eksportować zawartość wybranej tabeli do zestawu instrukcji SQL.
 
40

Do darmowego wypróbowania
TurboDB.NET 5.0
Z TurboDB Win32 dla ADO.NET aplikacja wyposażona jest w zintegrowany dostęp do bazy danych za pomocą SQL. Dostawcy ADO.NET i biblioteki bazy danych praktycznie tworzą unit.If szukasz pliku. Silnika NET bazy danych sprawdź TurboDB Zarządzane pierwszy.
 
40

Do darmowego wypróbowania
WinCHAP 3.0
WinCHAP jest samodzielny program bazy danych, która pozwala przechowywać podstawowe informacje o swoich pacjentów i ich aparaty słuchowe, jak i pomiarów przeprowadzanych z F nix audiometr i / lub analizatora aparatów słuchowych.
 
40

Do darmowego wypróbowania
MSBuild Community Tasks 1.3.0.528
Zadania MSBuild Community Projekt jest projektem open source do zadań MSBuild. Celem projektu jest zapewnienie zbiór otwartych zadań źródłowych MSBuild. Obecne wspólnotowe Zadania: - Dodaj: dodawanie numerów-AddTnsName: definiuje szereg bazy danych
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Diana Lite 2.0
Diana Lite pomaga znaleźć drogę przez wszystkie podmioty bazy danych. Łatwo poruszać się tabel, widoków, procedur i wszelkich podmiotów, ponad, na wszystkich serwerach i bazach danych. Znajdź dokładnie to, czego szukasz to skrypt to, przeglądać
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Sanmaxi Access File Password Recovery 5.0.1
File Access Password Recovery Software odzyskać utracone. MDB plików hasła. Jesteś administratorem bazy danych, użytkownicy bazy danych lub programistów baz danych i straciłeś. Hasło MDB. Don zmartwienie, dostęp Sanmaxi pomoc File Recovery Software
 
40

Do darmowego wypróbowania
Very Simple Database Inspector 2.21
on bardzo prosty Inspector Database jest bezpłatna porównania bazy danych i narzędzie do synchronizacji zaprojektowany, aby szybko i łatwo synchronizować struktury między dwoma lub więcej baz danych, w tym wyzwalacze, funkcje, widoki, tabele,.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Microsoft Organization Chart 2.0
Microsoft Organization narzędzie 2.0 instaluje oddzielną aplikację do tworzenia i edytowania schematów organizacyjnych w pakiecie Office 2003 wniosków. To narzędzie jest przede wszystkim dla użytkowników, którzy potrzebują do edycji istniejącej
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
Navicat Data Modeler 1.0.1
Navicat Data Modeler jest potężnym i łatwym w użyciu narzędzie do projektowania bazy danych do tworzenia i manipulowania modeli danych.
 
40

Do darmowego wypróbowania
Aglowsoft PIMS 1.0
Aglowsoft PIMS umożliwia zarządzanie pacjent & Medic Records. Zapewnia funkcje do manipulowania pacjenta i Medic Records. Użytkownik może dodawać, edytować, Usuń, Pokaż, i pacjenta Search & rekordy Medic korzystania przyjemny interfejs
 
40

Do darmowego wypróbowania
BadTechnique -
Prosty arkusz wyświetlane na trzy sposoby, aby zilustrować niebezpieczeństwa zastosowanie rzeczywistych wartości w formułach programu Excel i jak poprawić ten krytyczny błąd projektowy.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware