Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

QODBC Driver for QuickBooks 10.0
QODBC jest w pełni funkcjonalny sterownik ODBC do odczytu i zapisu QuickBook 2008-2002 plików danych rachunkowych przy użyciu standardowych zapytań SQL.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Waterfall Chart Creator 5.17
Stwórca Wykres Waterfall pozwala na tworzenie wykresów wodospad jak w poniższym przykładzie wykresu wodospad: Można również tworzyć wykresy wodospad jak te przykłady wykresów kaskadowych (kliknij na zdjęcia aby powiększyć lub kliknij w link z lewej.
 
41

Demo
DBForms from MS Access to PHP + PostgreS 1.1.0
DBForms z MS Access do PHP + postgres QL jest skuteczna aplikacja, która pozwala na konwersję formularzy MS Access do stron internetowych i tabel programu Microsoft Access do PostgreSQL database.
 
41

Do darmowego wypróbowania
Export Database to SQL 1.0
Ta część strony zawiera narzędzia do bazy danych SQL Eksportuj do skryptu (zestaw Utwórz tabelę i INSERT).
 
41

Do darmowego wypróbowania
SQL Bunker 2.4
Zanthis SQL Bunker linia produktów jest umożliwienie menedżerów, technologów i użytkowników energii do ochrony organizacji S krytycznych informacji biznesowych, bez konieczności specjalistycznego zaplecza technicznego.
 
41

Demo
Ziata 5.1
Moc Ziata ! przekonujące. Ziata ! ma najbardziej wyrafinowane relacyjnej bazy danych i realizuje ją z przyjaznych dla użytkownika modułów procedur firmy. Z wielu 5-gwiazdkowy nagród i wyróżnień na swoim koncie, Ziata ! pozostaje najlepszym
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Splash Builder Pro 1.5.0.0
Splash Builder Pro jest łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia i wdrażania ekran powitalny dla aplikacji Microsoft Access.
 
41

Komercyjny
RMR Phone Web 1.7
Wystarczy ustawić listę i kolumna nazwy chcesz i zaimportować dane, a będziesz miał wielki wewnętrzny katalog dla yourintranet.
 
41

Demo
Sum-It -
Sum-It to arkusz kalkulacyjny dla systemu BeOS. To jest otwarta Sum-It , w wersji open source Maarten Hekkelman w Sum-It aplikacji. Programiści i testerzy są zaproszeni do odwiedzenia strony domowej (powyżej) i particpate w projekcie. Sum-It
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
JumbleDB Express 2.0.2
JumbleDB Express , to kompletne rozwiązanie do szyfrowania danych bazy danych, który umożliwia ochronę poufnych danych w środowiskach nieprodukcyjnych.
 
41

Do darmowego wypróbowania
MenuData 1.3.x
MenuData pozwala na zarządzanie kolumny arkusza Excel bazy danych znacznie bardziej efficiently.
 
41

Do darmowego wypróbowania
CottageMed 2009-2010
Czy zastraszani przez komputery Czy koszt elektronicznego rekordu medycznego ( EMR ) poza twoim zasięgiem Czy organizacja non-profit lub walczą lekarz młody czy stary Nasz zawód cierpi z powodu zamieci konkurencyjnych i sprzecznych for-profit.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Address Book Connect 4.0.0.0
Konserwacja i odzyskiwanie danych klienta bezpośrednio z bazy danych został właśnie łatwiejsze Address Book Połącz jest w pełni zintegrowane narzędzie, które umożliwia Outlook pobrać najbardziej aktualne dane klienta bezpośrednio z MYOB Biuro.
 
41

Do darmowego wypróbowania
CoreMan 1.2
CoreMan (Korespondencja Management System) jest oparty na sieci Web system zarządzania dokumentami i korespondencji, które umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom rozwijać się łatwo dostępną i archiwum cyfrowego dokumentu korespondencji, które.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
Local Projects Database 1.11
Local Database Projects (LPD) jest internetowym narzędziem do zarządzania rekordy dotyczące działań pomocowych na rzecz rozwoju finansowane i / lub realizowane przez partnerów na rzecz rozwoju.
 
41

Demo
RainDat PalmOS 2.0a
Dla specjalistów zraszaczy trawników nawadniania. Prawo w kieszeni, mieć dostęp do wszystkich danych o wydajności na popularnej Rain Bird dysze zraszaczy: promień w różnych nacisków, przepływu, itp. Wszystko w sprayu, wpływ, wirnik dysze i danych
 
40

Do darmowego wypróbowania
Schema Plus Lite 1.0
Schema Plus jest tablicą solidnych narzędzi zarządzania bazami danych, która eliminuje potrzebę uczenia liczne ilości systemów zarządzania bazami danych.
 
40

Oprogramowanie typu Freeware
XL Report Builder 2.1.4
Program XL Report Builder jest potężnym i elastycznym narzędziem do tworzenia raportów na dowolnym poziomie trudności, w postaci Księgi programu Microsoft Excel.
 
40

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server to XML Convert Software 7.0
Konwersja MS SQL Server 2000 lub 2005 stoły do XML za pośrednictwem kreatora krok po kroku. Wyjście XML może być w pełni dostosowane do zawierać pola bazy danych, jak i znaczniki dodatkowych do rozdzielania rekordów.
 
40

Do darmowego wypróbowania
eGrabber CallPad 2007
EGrabber CallPad zrozumieć zwykły angielski polecenia i wykonuje działania w ACT.
 
40

Do darmowego wypróbowania