Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Como-Jet Connections Monitor 1.4
Como zegarki baz danych MS Access i monitory łączące kont użytkowników. Aplikacja śledzi każde połączenie i rozłączenie do zbioru bazy danych lub grupy roboczej plików informacyjnych i nazwę użytkownika rekordów, nazwę komputera, plik bazy danych i
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
ProPack 2.0
ProPack to wielki zbiór wartości 20 aplikacji biurowych i użyteczności publicznej.
 
43

Do darmowego wypróbowania
PerpetualWorkbook 3.6
Arkusze odgrywają istotną rolę w dziedzinie rozwiązań informatycznych. Standard dokładności i uczciwości w aplikacji dane zostały podniesione w ciągu roku tak, że poważne implementacje Excel muszą zapewnić, że skonsolidowane dane są prawidłowe.
 
43

Do darmowego wypróbowania
Lin-ProLi 1.9
W ciągu ostatnich lat używałem małej bazy danych AppleWorks do podawania moich projektów ( Mac-Habu , Win-Habu , Bambini ).
 
43

Oprogramowanie typu Freeware
XLSafe 1.1
Nasza Microsoft Oprogramowanie ochronne EXCEL, XLSafe , może pomóc zabezpieczyć zawartość plików i ograniczenie ich dystrybucji w tym samym czasie.
 
43

Demo
RainDat PocketPC 2.0a
Dla specjalistów zraszaczy trawników nawadniania. Prawo w kieszeni, mieć dostęp do wszystkich danych o wydajności na popularnej Rain Bird dysze zraszaczy: promień w różnych nacisków, przepływu, itp. Wszystko w sprayu, wpływ, wirnik dysze i danych
 
42

Do darmowego wypróbowania
eBay Companion 1.0
EBay Companion dla Windows jest potężnym programem zawierającym kilka linków użytecznych i narzędzia najszybciej rozwijającym się rynku internetowym.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
List Remove, Compare & Duplicate Manager Software 7.0
Program ten daje wiele opcji do zarządzania listami. Włóż jedną listę i usunąć elementy listy, które zawierają pewien tekst, usuń puste wpisy z listy, lub usunąć duplikaty z listy. Włóż dwie listy i porównać je do zapałki lub odjąć różnice z jednej
 
42

Do darmowego wypróbowania
MSSQL2MySQL PRO 2.1.0
DBConvert dla MS SQL i MySQL to narzędzie do migracji bazy danych do konwersji danych z bazy danych MS SQL do serwera MySQL i MySQL db do Microsoft SQL.
 
42

Do darmowego wypróbowania
MDB Password Recovery 1.0.2
Czy kiedykolwiek zapomniane hasło do bazy danych MS Access Czy masz lub mieć nie będziesz doceniają to rozwiązanie wszystkich problemów utracone hasło przywrócenia haseł do przeprowadzania audytów bezpieczeństwa oraz inne hasła administracyjnego.
 
42

Do darmowego wypróbowania
Database Converter Tool 2.0.1.5
Oprogramowanie do migracji bazy danych synchronizuje i konwertuje bazy danych z MS Access do serwera MySQL.
 
42

Do darmowego wypróbowania
XlsToSql 3.0
XlsToSql - Import Excel do programu SQL Server łatwo i szybko. XlsToSql to narzędzie do importowania danych z programu Excel do programu SQL Server. Główne cechy: 1. Odczyt danych z arkusza excel do tabeli SQL Server. 2. Uruchom polecenia SQL,
 
42

Do darmowego wypróbowania
Easy Database Manager win 1.1
To oprogramowanie pozwala na tworzenie i zarządzanie bazami danych. W efekcie wszystkie podstawowe narzędzia potrzebne do tworzenia i zarządzania bazami danych są podłączone graficznie, dzięki czemu użytkownik może łatwo korzystać. Ponadto oferuje
 
42

Do darmowego wypróbowania
Friendly SQL 1.6.1010.7
Friendly SQL dla Oracle jest lekki, zero konfiguracji klient Oracle wyposażony edytor SQL, Visual Database Browser oraz w branży Kreatora skryptów SQL.
 
42

Komercyjny
CSV to MSSQL Loader 3.6
CSV do MSSQL to narzędzie do konwersji, migracji danych z / do MS SQL do pliku CSV lub plików CSV do MSSQL.
 
42

Do darmowego wypróbowania
DreamCoder for MySQL Enterprise Freeware 6.0
Teraz możesz łatwo mange i rozwój baz danych MySQL za pomocą różnych modułów DreamCoder dostarczone i narzędzia.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
DBF Script 1.00
Script DBF jest potężnym narzędziem, które pozwala na tworzenie małych programów (skryptów) do zarządzania plikami dbf.
 
42

Do darmowego wypróbowania
dbForge Schema Compare for MySQL 3.1
Schemat dbForge Porównaj MySQL jest szybki łatwy w użyciu narzędzie do porównywania i synchronizacji struktur baz danych MySQL.
 
42

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MS Access & MSSQL 2.0.0
DBSync dla MS Access i MSSQL jest synchronizator bazy danych, która wykonuje MS Access (MDB) do MS SQL Server i MSSQL Access konwersji bazy danych i synchronizacji po prostu przez skonfigurowanie kilku opcji w aplikacji kreatora podobny.
 
42

Do darmowego wypróbowania
evolve online recruitment software 5.0
Jeśli chcesz, aby obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i cieszyć funkcjonalny, elastycznego i bezpiecznego oprogramowania rekrutacji wszystkie za jednym razem, trzeba się rozwijać .
 
42

Komercyjny