Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Trend Analyser 3.0
Analizator Trend to narzędzie do analizy i dokumentacji archiwalnych danych pomiarowych.
 
44

Demo
Ways' CA Desk 1.9
Ta aplikacja zachowuje pełne dane klientów wraz z portfela pracy wszystkich klientów.
 
44

Demo
Netquote Equitypro 8.2
Equitypro Netquote zapewnia dostęp do szerokiej gamy papierów Informacje i dane, z podstawowym i historycznych informacji o firmie w czasie rzeczywistym dynamicznych strumieniowych cytaty i kanałów informacyjnych.
 
44

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for SQLite & MS SQL 1.4.2
DBConvert SQLite i MS SQL jest niezawodny dwukierunkowe narzędzie migracji bazy danych, który pozwala na konwersję z: SQLite do MS SQL SQLite do MS SQL Dump SQLite SQLite MS SQL do MS SQL MS SQL do SQLite, MS SQL, MS SQL Dump Konwersja bazy danych.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Investment Tracker 1.0
Inwestycja Tracker oprogramowanie jest arkusz kalkulacyjny finansowe do analizy wydajności inwestycji finansowych, takich jak akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne i inne produkty inwestycyjne.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Subscription Management 4.9.00
Zarządzanie Subskrypcji oprogramowanie jest zaprojektowany program, stosowane przez małych i średnich organizacji, wielkości do uproszczenia zarządzania subskrypcji klienckich.
 
44

Do darmowego wypróbowania
WindowWatcher 1.5.1
WindowWatcher to bezpłatna aplikacja, która zapisuje do bazy danych SQLite, które okno i aplikacja jest przed wszystkim innym.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Anonymous Data 1.1
Dane anonimowe pomaga wykonać dwa ważne zadania. Po pierwsze, może wstawić nowe wiersze danych w poszczególnych typach danych do bazy danych SQL Server. To może pomóc w procesie testowania na bazie nowych lub prototyp. Po drugie, można
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
CXLBatch 1.9
CXLBatch jest OA oprogramowanie, które może automatycznie przetwarza dokument programu Excel w partii, główne funkcje konwersji typów plików, danych, Wymiana, wprowadzenie formuły i modyfikacji, ustawienia czcionki, tworzenia wykresów, drukowania i.
 
44

Do darmowego wypróbowania
DB Vue 1.3.1
DB Vue pozwala użytkownikom łatwo edytować dane i tabele wyszukiwania i pola w Oracle i dostęp do baz danych i eksport danych do Excel.
 
44

Do darmowego wypróbowania
CitrusInvoicer 11.0.0
Faktura wpisy pochodzą z linii zinwentaryzowanych elementów listy (cały towar) niestandardowych elementów (nie Zinwentaryzowany) i liście Usługi kalkulacji stopy Pracy, lub przedmiotów wprowadzane ręcznie.
 
44

Demo
EasyBookTrac 3.0
Tworzenie wielu plików bazy danych do przechowywania praktycznie nieograniczoną liczbę rekordów książki.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Schema Plus 1.0
Schema Plus jest edytor SQL dla wszystkich baz danych ODBC wymogów. Siatka wyników SQL tekstu i schematów. Zobacz arkusze schematów i diagramów, nawigować pomiędzy bazami danych za pomocą jednego kliknięcia. Generowanie skryptów VB, VC, Java, ASP,
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Calendar Creator for Excel 1.3
Excel to arkusz kalkulacyjny zaprojektowany do stworzenia kalendarza obraz łatwy. Arkusz kalkulacyjny oblicza dni i dat. Można wstawiać zdjęcia. Wprowadź czcionki, style i kolory w styczniu, a są one kopiowane do innych miesięcy. Jest przeznaczony do
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
EVA Model -
Arkusze szablonów obliczania ekonomicznej wartości dodanej (EVA)
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Science Database 1.0
Obsługa importu i eksportu. Drukuje całej bazy danych lub wybranych rekordów. Sklepy zdjęć, jak również. Rekordy numery kategorii, nazwy wspólne, łacińskich nazw, kategorie, opisy, Szczegóły, kolektory, daty zbiórki, Lokalizacje kolekcja, zdjęcia i
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
XellPlan 1.3
XellPlan jest proste i łatwe w konfiguracji PHP / MySQL webowy system do zarządzania osób (pracowników) i zatrudnienia podczas wydarzeń na podstawie arkusza kalkulacyjnego, jak planuje zapewniając tym samym online Plan pracy.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
SimpleMed 2.0
SimpleMed Medical Billing i oprogramowania do zarządzania Practice SimpleMed to więcej niż Billing Software to Practice sa narzędzia do zarządzania, które pomogą zarządzać strony biznesowej swojej praktyce.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Duchess ESML Librarian Edition 1.0.8.1
Księżna ESML jest aplikacją przeznaczoną do katalogu oraz śledzenie prywatnych bibliotek na nuty.
 
44

Do darmowego wypróbowania
ModelRight for SQL Server 3.5
ModelRight może inżynierii wstecznej istniejącej bazy danych, aby dać widok graficzny to, wygenerować wszystkie instrukcje SQL do stworzenia bazy danych, czy synchronizacji modelu bazy danych z bazą danych, aby utrzymać swój projekt na bieżąco.
 
44

Do darmowego wypróbowania