Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

MS SQL Sync Toolkit 2.3
MS SQL Sync Toolkit jest wspaniałym narzędziem, które można wykorzystać do porównywania i synchronizacji strukturę i zawartość baz danych SQL Server.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Business Letter Templates for Word 2.0.1
Szablony Microsoft Letter Word dla kancelarii prawnych i celów biznesowych Automation Słowny pisma i korespondencja Szablony pomagają zagwarantować stałą produkcję dokumentów w wielu lokalizacjach biurowych i środowisk: list, faks, notatki, koperty,.
 
45

Do darmowego wypróbowania
SQLReporter 1.11
Aplikacja jest prosta generator raportów zaprojektowane do użytku z prawie każdego serwera bazy danych.
 
45

Do darmowego wypróbowania
Abetone-DB 9.1.4
Opis: oprogramowanie bazy danych z funkcji seryjny list indywidualną odbiorcy. Import wszystkich zwykłych baz danych, filtry i funkcje sortowania. Funkcja: Firma baza Kolejne litery z indywidualną odbiorcy, import wszystkich zwykłych baz danych,
 
44

Do darmowego wypróbowania
AclickStat 1.2
One oprogramowanie statystyczne dla przypadkowych osób. Wykonywanie zadania musi tylko kliknąć myszką lub skrót klawiaturowy po wpisaniu go przed, jeden BarChart monety kliknij, PieChart lub Word plik. Wiele bardzo praktyczne tematy są zainstalowany
 
44

Do darmowego wypróbowania
Smart Database Viewer Plus 1.2
Synchronizacja i przeglądanie, aktualizowanie Zarządzaj Microsoft Access, Excel, Oracle, FoxPro, dBase lub ODBC bazy danych z włączoną z Smartphone.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Power*Architect 0.9.0
Power Architect * to innowacyjny Java modelowanie danych narzędzie dostosowane specjalnie do hurtowni danych oraz Data Mart wzornictwa.
 
44

Demo
White Pages Reverse 2.3
White Pages Rewers - Szukam, aby dowiedzieć się prawdy o czyjejś przeszłości Nie trzeba zatrudniać PI, dzięki mocy Internetu. Internet pozwala zrobić całkowicie legalne poszukiwania tła na kogoś szybko, łatwo i tanio.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Reflect Free CRM Customer Database 1.11
 Sprawdź swój związek silniejszy z klientem i klientów poprzez śledzenie wszystkich informacji, zadania, notatki, połączeń i wiele więcej.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
MemoMaster 4
MemoMaster jest trochę Zarys bazie kompatybilny z MS Word i Excel, który przechowuje informacje takie jak listy, opisy, notatki, transkryptów telefonów, adresy i listy, itp oblicza notatek w formie drzewa i wsparcia dla tekstu i folderów jest.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
Altova MapForce Enterprise Edition 2011
Altova MapForce 2011 Enterprise Edition jest skalowalna mapowania danych, integracji i narzędzia ETL.
 
44

Demo
Clone Table for SQL Server 1.06.42
Funkcja Clone pozwala na tworzenie kopii wybranej tabeli (schemat i dane) do tej samej bazy danych.
 
44

Demo
Human Resources Annual Leave Attendance 2
Human Resources Roczne Uczestnictwo Leave jest odpowiednia dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw, a także przeznaczone są do pracy z istniejących produktów Microsoft Office.
 
44

Do darmowego wypróbowania
MS Access Database Converter 2.0.1.5
MS Access do MySQL Walutowy środek jest w pełni zdolny do konwersji bazy danych tabeli `s nawet wpisy chronione hasłem pliku MDB.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Restoration Helper 2011.25
Restoration Helper jest Software Restoration Automotive, który jest łatwy w obsłudze, niedrogie i wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć zadania zarządzania wspólne do samochodowego warsztatu, sklep motocyklowy, mały warsztat naprawy silników,.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
SSIS Remove redundancy 1.0
Tutaj jest jeszcze jeden trudny temat do odpływu ciekawe ciągu. Wymóg coś takiego: Masz jakieś źródła, niech to będzie pewne dane dotyczące sprzedaży lub Call center niektóre dane pochodzące z różnych źródeł. Dane te mogą być z różnych materiałów.
 
44

Oprogramowanie typu Freeware
FoxPro Copy Tables to Another FoxPro Database Software 7.0
Kopiowanie tabel między bazami danych FoxPro Kopiowanie tabel z jednej bazy danych FoxPro do drugiego. Podaj lokalizacje plików dla obu baz danych połączenia. Połącz się z FoxPro przez DBC pliku lub wielu plików DBF w folderze.
 
44

Do darmowego wypróbowania
Viobo MySQL to MSSQL Data Migrator Bus. 1.8
Małe narzędzie do migracji danych MySQL do MSSQL. DBA doświadczenie nie jest konieczne. Viobo MySQL do MSSQL Migrator jest najprostszym narzędziem migracji danych między MySQL i MSSQL obecnie. To migrację danych pomiędzy systemem baz danych MySQL i
 
44

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager 2007 for PostgreSQL 4.3.0.4
EMS SQL Manager dla PostgreSQL jest wysoce wydajne narzędzie do administracji PostgreSQL Database Server i rozwoju.
 
44

Demo
SpotSpy 1.5
SpotSpy Add on jest programem specjalnie do używania z SpotCollector. To extands SpotCollectors możliwości wspierania wizualny i dźwiękowy alarm dla potrzebnych znakach, IOTA tych, RDA i podmiotów DXCC. SpotSpy skanuje SpotCollector bazy Spot dla
 
44

Oprogramowanie typu Freeware