Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

EMS Data Import 2011 for SQL Server 3.4.0.2
EMS Data Import for SQL Server jest potężnym narzędziem do importowania danych do SQL Server tabele z MS Excel 97-2007, MS Access, DBF, XML, TXT, CSV, MS Word 2007, RTF, ODF i pliki HTML.
 
47

Do darmowego wypróbowania
FarStone Total Backup Recovery Server 9.05
Chronić Ciebie i Twojej firmy z katastrof, zminimalizować ewentualne przestoje, przywrócić ciągłość biznesu oraz poprawy productivityTotal Backup Recovery 7 Server upraszcza proces tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania przy minimalizacji.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Suunto DM4 with Movescount 1.1.5.1924
Suunto DM4 Z Movescount to oprogramowanie do zarządzania zalogowanych nurkowań, planuje nadchodzące nurkowań, a dla przesyłania nurkowania Przenosi do Movescount.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
xBaseView 10.0.2.992
Praca z istniejącymi bazami danych rozwoju uproszczenia w nowym za pomocą xBaseView , Eksploratora Windows, jak narzędzie przeznaczone dla początkujących użytkowników baz danych i administratorów baz danych, ale jest to również bardzo przydatne dla.
 
47

Do darmowego wypróbowania
ARC-online Upload Portal 2.0
Nowy serwis internetowy ARC HAMILTON oferuje po raz pierwszy możliwość monitorować czujniki Hamilton ARC przez Internet z dowolnego miejsca.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
PC-Rail Paddington 5.1
Teraz przejęcie dużego końca Londynie! Otwarty przez Great Western Railway w 1854, Paddington ma długą historię, ale dziś jest bardziej zajęty niż kiedykolwiek. Przy częstych przylotów i odlotów z wykorzystaniem wszystkich 14 platform mało jest wolne
 
47

Do darmowego wypróbowania
esProc Server
EsProc jest bardziej łatwe w obsłudze i może skrypt do statystycznego przetwarzania.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Boot Room 2000 1.9
Boot Room 2000 to potężny klub soccer league i administracji systemem MS Windows 95/98/NT.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Color Manager for Excel 2.0.3.40
Menedżer Paleta kolorów dla programu Microsoft Excel jest dodatkiem do programu Microsoft Excel 2000 - 2003 (Vista obsługiwane), które pozwala na tworzenie i stosowanie nowych palet kolorów w arkuszach programu Microsoft Excel szybko i łatwo.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Crystal Clear Reports 5.03
Crystal Clear Reports instaluje na dowolnym komputerze, który ma ustawy! 5.0.3 lub wyższej. Użytkownicy nie muszą instalować Crystal Reports, aby uruchomić krystalicznie czysty Reports . Po instalacji open ACT! , a zobaczysz krystalicznie czysty
 
47

Do darmowego wypróbowania
SQLIdl 1.0
SQLIdl jest oparty na sieci Web uniwersalny Command Line bazy danych (SQL) Narzędzie dla twórców aplikacji Cechy: - Wykonywanie poleceń SQL (DML / DDL) - Wywołanie z Windows Start -> Uruchom (wiersz poleceń) - Podłączyć do wszelkich baz danych,.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Waha Transformer Lite for DB 2.2.4
Waha! Transformer to program do automatycznego przetwarzania danych w formacie. Wszystko co musisz zrobić, to określić pracy przepływ przetwarzania danych i będzie można automatycznie tworzyć sumowanie i przekształceń, a znacznie zmniejszyć
 
47

Do darmowego wypróbowania
CD Catalogue Database 1.0.0
Teraz można łatwo nagrać i sprawdzić swoje pragnienie kolekcję audio / CD za pomocą danych programu Database poręczny CD katalog. Możesz też wykonać wyszukiwanie według tekstu, ale za to, najpierw wejście słowa do piosenki.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Employee Confidentiality Agreement Form 6.0
Niniejsza Umowa Poufność pracownik chroni prawa, poufnych informacji i wynalazków, jak również bezpieczeństwo finansowe swojej firmy.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Neevia Document Converter Pro 4.9.8.9
Neevia Document Converter Pro to oprogramowanie, które dynamicznie przekształca Microsoft Office 97, 2000, XP, 2003, 2007, WordPerfect, HTML, AutoCAD DWG, PostScript i wiele innych typów dokumentów do formatu PDF, PostScript, JPEG, TIFF, PNG, PCX ,.
 
47

Do darmowego wypróbowania
pyspread 0.1.2
Pyspread jest cross-platform arkusz kalkulacyjny Python. Zamiast formuł arkusza kalkulacyjnego, wyrażenia Pythona są wprowadzane do komórek. Każde wyrażenie zwraca obiekt Pythona. Opis: * Wyrażenia w komórce Python * Edytor Macro * Dostęp do 3rd
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Stellar Phoenix DB2 Recovery 1.0
Stellar Phoenix odzyskiwania DB2 1,0 skanowania i naprawy uszkodzonych baz danych DB2 i przywraca obiekty w nowej bazy danych DB2 bez uszkodzenia już uszkodzonej bazy danych.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Break-Even Analysis 1.01
Analiza break-even narzędzie zapewnia bardzo prosty sposób, aby odpowiedzieć na wiele pytań biznesowych.
 
47

Do darmowego wypróbowania
LibZIP for iTunes 2.6
przesyłanie muzyki z jednego komputera z systemem iTunes + iPod do innego. Opcje obejmują skompresowanie playlistę, tworzenie kopii zapasowych / skompresowanie pełne muzycznej biblioteki iTunes, skompresowanie tylko utwory, skompresowanie tylko
 
47

Do darmowego wypróbowania
Minder 3.0
Minder został opracowany do sklepu informacji o znajomych i krewnych, które mogą być łatwo przeglądać i edytować.
 
47

Do darmowego wypróbowania