Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Media Library Catalog 6.8
Łatwy Członkostwo Kościół został zaprojektowany, aby sprostać potrzebom małych kościołów.
 
47

Do darmowego wypróbowania
DTM DB Stress 1.24.00
DTM DB Stres to narzędzie do testowania stresu i obciążenia serwera części systemów informatycznych i aplikacji bazodanowych, jak i systemach DBMS i serwerów siebie.
 
47

Demo
Password Recovery .MDB 2.5.1
Czy straciłeś hasło do twojego dostępu bazy danych Nie martw się więcej, można już go odzyskać z tego wielkiego programu.
 
47

Do darmowego wypróbowania
PPC Mixer 1.6
PPC Mixer zapewnia łatwy w użyciu metodę tworzenia słowo kluczowe lub nazwa konkretnego domeny adresu URL zapłacić za kliknięcie kampanii.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
SqlLobEditor 2.8
SqlLobEditor - edycja danych LOB Sql Server. SqlLobEditor jest narzędziem, bazy danych, które pomaga DBA i programista edycji danych Sql Server LOB (tekst, ntext, image) dane bezpośrednio. Może import / eksport danych LOB również. W
 
47

Do darmowego wypróbowania
DiskInternals MySQL Recovery 1.0
DiskInternals MySQL Odzyskiwanie jest kompletnym rozwiązaniem dla administratorów baz danych, którzy chcą odzyskać utracone lub uszkodzone dane z baz danych MySQL.
 
47

Demo
EMS DB Comparer for MySQL 3.3
 EMS DB porównywarka jest narzędziem do bazy danych MySQL, która jest używana do porównywania i synchronizacji.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Adept XML to MDB Conversion Wizard 1.0
 Z tego oprogramowania, można przekonwertować plik XML do programu Microsoft Access.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Assembly Manager 1.0.1.0
Menedżer Zgromadzenie jest aplikacją Windows, mające na celu zarówno SQL CLR programistów i administratorów baz danych SQL, który rozwiązuje problemy próbuje zarządzać zespoły CLR używając tylko Visual Studio lub SSMS.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Database Dictionaries German 1.0
Słowniki dwujęzyczne niemiecki, hiszpański, francuski, portugalski, angielski, włoski, holenderski, szwedzki, SQL, MS-Excel, MS Access.
 
47

Komercyjny
Database Migration Tool For MS Access 2.0.1.5
Pobierz MS Access do MS SQL oprogramowania do migracji bazy danych zapewnia szybkie usługi konwersji DB, które konwertują pojedynczej tabeli lub wielu tabel z pliku mdb (chronione hasłem) do równoważnej serwera baz danych MySQL z obsługą wszystkich.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Export Query to Excel for SQL Server 1.06.42
Eksport Query do Excela dla Microsoft SQL Server pozwala zapisać wyniki wykonania zapytania do arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.
 
47

Demo
SQL Decrypter Pro 1.10
SQL Decrypter Pro to narzędzie SQL deszyfrowania, które pomaga DBA i programista baz danych odszyfrować zaszyfrowane obiektu sql.
 
47

Do darmowego wypróbowania
SQL-Splitter 1.0
Wszyscy to wiedzą, backup istnieje, ale pliki są zbyt duże, aby je odzyskać. Jest tylko jeden, można Splitt ręcznie lub przy użyciu SQL-Splitter ...
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
UGAM 2.0
Pokaż okno konta użytkowników i grup i Użytkownicy i uprawnienia grupy w programie Microsoft Access 2007, nawet z Accdb-pliku.
 
47

Oprogramowanie typu Freeware
Data Export - Oracle2Paradox 1.2
Baza danych Oracle do Corel Paradox Hxtt Eksport danych - Oracle2Paradox to program do importu Oracle (8, 8i, 9, 9i, 10g) bazy danych do programu Corel Paradox (3.
 
47

Do darmowego wypróbowania
dbForge Query Builder for SQL Server 3.5.130
Narzędzie do szybkiego tworzenia zapytań i rozszerzonego zarządzania danymi dbForge Query Builder dla SQL Server to rozwiązanie do szybkiego tworzenia zapytań i rozszerzonego zarządzania danymi.
 
47

Do darmowego wypróbowania
Nevron Gauge for SSRS 2012.1
Profesjonalne SSRS komponent Gauge Nevron dla SQL Server Reporting Services (SSRS) 2005/2008 to zaawansowany element raportu, który dostarcza kompletny zestaw typu przyrządu, wysoce konfigurowalne osie, ścisła integracja danych i niezrównane efekty.
 
47

Do darmowego wypróbowania
SQLMerger 2.1
Można użyć poręcznej oprogramowania SQLMerger dla następujących celów: do edycji i aktualizacji zawartości w dowolnej bazy danych, na wizualnie porównywania i łączenia danych z baz danych, szybko i łatwo edytować i przeglądać zawartość bazy danych, i.
 
47

Demo
Devart ODAC for Delphi 5 7.2
Oracle Data Access Components (ODAC) to biblioteka komponentów, które udostępnia natywnego połączenia do Oracle z Delphi, Delphi for.
 
47

Do darmowego wypróbowania