Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

DBForms from MSAccess to ASP.NET+MSSQL 1.3.2
DBForms z MS Access do ASP.NET + MS SQL jest skuteczna aplikacja, która pozwala na konwersję formularzy MS Access do stron internetowych i tabel programu Microsoft Access do MS SQL database.Using nowoczesnych i popularnych technologii internetowych,
 
49

Do darmowego wypróbowania
Firefly Excel Dashboard 4.0.8
Excel Panel ma na celu uproszczenie tworzenia złożonych arkuszy Excel, które wymagają danych z wielu różnych źródeł.
 
49

Do darmowego wypróbowania
MyDataBars -
MyDataBars jest Excel dodatek programu, który realizuje słupków danych funkcji w programie Excel przed 2007. Cechy: * pierwsze publiczne wydanie
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
Inventory Simulation Control Model -
Formalny model symulacji niedobory zapasów, czasy dostaw, kosztów, Zaległości i optymalnych stanów magazynowych
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
California Pleading Templates Package 3.1
California State: Superior, Odwoławczy, Arbitraż, State Supreme Court szablony US Federal Courts: Sąd Okręgowy (Northern / Southern / Central / Eastern District of California), Dziewiąty Okręgowy Sąd Apelacyjny szablony narzędzia do spisu treści i.
 
49

Do darmowego wypróbowania
Excel Writer 06
Excel_Out to pakiet do pisania łatwo plików Excel z podstawowych sformatowany. Umożliwia automatyczne tworzenie raportów. Standalone i bezwarunkowo przenośny kod. Żadne działanie potrzebne w programie Excel. Cechy: * Czysty Ada 95 (nic kompilator /
 
49

Demo
JDbMonitor for Linux 1.00
JDbMonitor jest narzędziem do monitorowania i analizowania wydajności bazy danych dla każdego Java application.
 
49

Do darmowego wypróbowania
NovaGrid 1.0
NovaGrid Arkusz kalkulacyjny jest lekki wykonany z Python / Tkinter, w oparciu o Tktable. Celem tego projektu jest mieć lekki obiekt spreasheet Pythona, które mogą być używane do większej projects.The kod jest totalnie napisany w Pythonie.
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
PocketDBNav (HPC/Pro) 1.0.1
PocketDBNav to darmowy program ADOCE zarządzać i kwerendy CEDB baz danych. Ten program jest z tych, Online Segue kursu prowadzonego przez instruktora: Opracowanie bazy danych na Pocket PC za pomocą ADOCE formantów ActiveX. Kod źródłowy jest dostępny
 
49

Oprogramowanie typu Freeware
FreshOutline 2.11
Idealne hierarhical narzędzie bazy danych, przydatne do organizowania danych w stylu drzewa.
 
48

Do darmowego wypróbowania
AxessPW 1.0d
Zapomniałeś hasła - Lost Password - Ex-pracownik odszedł bez ujawniania hasła - nie `s wiele uzasadnionych powodów, dlaczego może trzeba użyć AxessPW .
 
48

Do darmowego wypróbowania
MySQL to XML Convert Software 7.0
Konwersja tabel MySQL do XML za pośrednictwem kreatora krok po kroku. Wyjście XML może być w pełni dostosowane do zawierać pola bazy danych, jak i znaczniki dodatkowych do rozdzielania rekordów.
 
48

Do darmowego wypróbowania
BlueSky Integration Studio 8.2
Studio Integracji BlueSky jest Enterprise gotowe wizualne środowisko projektowe integracji ekstrakcji, transformacji i ładowania danych (ETL) danych z dowolnego źródła danych do dowolnego źródła danych za pomocą prostego przeciągnij i upuść,.
 
48

Komercyjny
OraDeveloper Studio 2.55
OraDeveloper Studio to kompleksowy IDE dla profesjonalnych programistów Oracle. OraDeveloper Studio daje potężny interfejs do przeglądania baz danych, tworzenie i modyfikowanie obiektów schematu, aktualizacji danych, wizualnie projektowania
 
48

Do darmowego wypróbowania
Oracle Move to Another Oracle Database Software 7.0
Transfer danych (tabel) z jednej bazy danych Oracle do innego szybko. Wystarczy podać dane logowania do obu baz danych połączenia. Brak wiedzy SQL jest wymagane.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Access Database to MySQL Conversion Tool 2.0.1.5
Oprogramowanie konwerter bazy danych jest profesjonalny i postęp MS Access oprogramowanie migracji DB, który bezpiecznie konwersji całych rekordów i tabel wybrane (według wyboru użytkownika) na ekwiwalent bazy danych MySQL w sposób łatwy i skuteczny.
 
48

Do darmowego wypróbowania
EMS SQL Manager for MySQL 4.5
 Menedżer Menedżer MySQL EMS SQL służy do podawania i rozwoju bazy danych MySQL. Posiada łatwy w JES interfejs graficzny, który obsługuje MySQL wyzwalacze, widoki, procedury przechowywane i funkcje, InnoDB klucze obce, dane Unicode, itp. To pozwala
 
48

Do darmowego wypróbowania
Database Dictionaries Dutch 1.0
Słowniki dwujęzyczne holenderski, hiszpański, francuski, niemiecki, angielski, portugalski, włoski, szwedzki, SQL, MS-Excel, MS Access.
 
48

Komercyjny
DBConvert for MS SQL & MySQL 2.1.0
DBConvert dla MS SQL i MySQL jest narzędziem migracji bazy danych do konwersji danych z bazy danych MS SQL do serwera MySQL i MySQL db do Microsoft SQL.
 
48

Do darmowego wypróbowania
Employee Phone Directory Pro 2.7
Pracownik Telefon katalog Pro dla systemu Windows: oprogramowanie do zarządzania bazą danych, która pomaga organizować i zarządzać katalogi pracownik firmy telefoniczne.
 
48

Do darmowego wypróbowania