Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

StarWind Server 4
 Zaawansowane, niezawodne i wydajne oprogramowanie iSCSI SAN jest StarWind Server, który służy do konwersji dowolnego systemu Windows Server w sieci SAN w czasie krótszym niż 30 minut.
 
51

Komercyjny
Database Dictionaries Swedish 1.0
Słowniki dwujęzyczne szwedzki, hiszpański, francuski, niemiecki, angielski, portugalski, włoski, niderlandzki, SQL, MS Excel, MS Access.
 
51

Komercyjny
DataPipe Database Search Replace 3.9
Znajdź i zastąpić wewnątrz baz danych. Fix danych na śmieci, usuwanie znaków binarnych, zmienić osadzone ścieżki UNC zakodowane w bazie danych. DataPipe interaktywnie lub automatycznie wyszukać / zastępuje dane w dowolnej tabeli. Można poprawić
 
51

Do darmowego wypróbowania
DBScribe for SQL Server 1.4
DBScribe jest SQL Server sql narzędzie dokumentacji, który tworzy dokładny dokumentację techniczną każdy szczegół schematu bazy danych w ciągu kilku sekund.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Export Query to XML for SQL server 1.06.42
Eksport do XML Query dla Microsoft SQL Server pozwala na zapisanie wyników kwerendy jako dokument XML.
 
51

Demo
OLAPCharts for SharePoint 2010
Interactive OLAP Charts for SharePoint 2010 udostępnia SharePoint części internetowej wykresów i analizy wizualnej danych OLAP.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Viobo Access to MSSQL Data Migrator Pro. 1.0
Dostęp Viobo do MSSQL Danych Migrator jest najprostszym migrator danych pomiędzy Access i MSSQL obecnie.
 
51

Do darmowego wypróbowania
XML to CSV Converter 1.0
Dynamicznie konwersji XML do formatu CSV jest bardzo skomplikowane i trudne zadanie. W przeciwieństwie do innych sformatowanych plików, każdy plik XML może mieć własny schemat, strukturę i formę, a każdy program / programiści po swój styl hierarchii
 
51

Demo
Acc Compact 1.10
Microsoft Access Database AccCompact Administrator to narzędzie dla programistów baz danych Microsoft Access oraz administratorów.
 
51

Demo
Daisy System Light EN 1.55
Daisy Light System jest nowa granica Strategii Biznesu Daisy Light System jest wydajne i niezawodne rozwiązanie przeznaczone do enabe łatwo i intuicyjnie analizy ekonomicznej i finansowej data.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Excel-to-Oracle 3.1
migrację danych MS Excel do bazy danych Oracle Excel do Oracle to program do migracji danych do programu MS Excel bazy danych Oracle.
 
51

Do darmowego wypróbowania
PostgreSQL IBM DB2 Import, Export & Convert Software 7.0
Przeniesienie tabel między PostgreSQL i DB2. Przeniesienie tabel iz baz danych PostgreSQL i IBM DB2. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
51

Do darmowego wypróbowania
EZ-Forms-REAL 5.50.ec.22
Prawdziwe formy nieruchomości FormFiller, Drukarka Viewer.Forms zostały dostosowane przez EZ-Forms.More @ http://ez-forms.com/ezforms_real_estate.htmThe zawarte Filler / Typer pozwala załadować formularz, a następnie wypełnić go po prostu wybierając
 
51

Do darmowego wypróbowania
EMS Data Export 2007 for SQL Server 3.4.0.6
EMS Eksport danych do programu SQL Server jest potężnym narzędziem do eksportu danych bazy danych SQL Server szybko do każdej z 19 dostępnych formatów, w tym MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF, ODF i inne.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Fast E-Delivery Engine 2.5.3384
Szybki E-mail silnika Dostawa oprogramowania jest wysoka wydajność do dostarczania dużej ilości e-maili do wielu odbiorców.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Lab Partners 2.0
Lab Partners zawiera teraz dwie opcje: Losowe partnerów i Partnerzy Lab przez Grades.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Spinnaker Image Wizard 1.0.2
Spinaker pliku Wizard zapewnia szybki i łatwy sposób na dodanie zdjęć do bazy danych lub arkusza kalkulacyjnego i usunąć je ponownie tak szybko.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Training Manager 2008 Enterprise 1.0.1105
Manager 2008 Enterprise Training to wersja sieciowa Training Manager 2008 Standard Edition, o wszystko inne, obie wersje są tak samo.
 
51

Do darmowego wypróbowania
HomeInformationTerminal 0.1
HomeInformationTerminal (HIT) jest centrum informacji z domu. Tutaj można używać systemu automatyki domowej i kontrolować systemu multi-room (audio, UPnP). To jest możliwe połączenie się linki do stron internetowych lub kamery strumieni. Wszystko
 
51

Demo
SQLDTS File Transfer Protocol Task 1.1.0.12
SQLDTS Zadanie FTP jest zaprojektowany, aby zapewnić większą kontrolę nad FTP operacji w porównaniu do zadania dostarczonej z SQL Server 2000, a także wspieranie SQL Server 7.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware