Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Reverse Cell Phone Finder 1.0
Run Free Reverse Lookup telefonów komórkowych, znaleźć właściciela dowolny numer telefonu komórkowego.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Create comma separated list or comma 9.0
Czy masz listę plików, które trzeba oddzielić na liście oddzielone przecinkami, np.
 
52

Do darmowego wypróbowania
Easysoft ODBC-ODBC Bridge 2.0.11
Easysoft zapewnić szereg ODBC, JDBC i XML kierowców, mostów i bram, które pozwalają aplikacji działających w systemie Windows, Unix, Linux i Mac OS X dostępu do relacyjnych baz danych i plików.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
Millionaire Calculator 1.0
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak długo to potrwa, aby zaoszczędzić milion dolarów Ten arkusz kalkulacyjny pozwoli wprowadzić tylko kilka prostych liczb i oblicza dokładną miesięcy, że będziesz milionerem.
 
52

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Table Audit 1.0.6
Audit Tabela SQL to kompleksowe rozwiązanie kontroli danych dla SQL Server. Jego prosty i łatwy w obsłudze interfejs sprawia, że dane audytu w tabeli łatwo. To potężny filtr i drążyć funkcji oznacza, że można szybko zobaczyć dokładnie to, co i
 
52

Do darmowego wypróbowania
AppShelf 1.0
Czy zakupione aplikacje w ciągu ostatnich kilku miesięcy lub nawet lat temu i mają dziś nie wiem, co numer seryjny był Nie trzeba kopać informacji zgłoszeniowy dla oprogramowania, którego zakupiony w zeszłym roku, w Ciebie email archiwum Szukasz.
 
52

Do darmowego wypróbowania
DocKIT for SharePoint 2013/2010/2007 8.0.1
DocKIT for SharePoint jest potężną aplikacją do dokumentów migrujących, uprawnienia NTFS, danych oraz ich właściwości metadanych z plików udostępnionych w sieci, serwerów plików i lokalne dyski twarde dla Microsoft SharePoint 2013, SharePoint 2010 i.
 
52

Komercyjny
Marketing Leads Database 2005 2005
Marketing prowadzi bazę danych 2005 ... 3000000 przedsiębiorstwom informacje kontaktowe, takie jak nazwisko, adres, miasto, stan, ZIP, telefonu i faksu. Bardzo dokładne dane. Wysoce zrealizowane. Nasza Database Marketing Leads może zapewnić
 
51

Demo
EMS MySQL Manager Lite 4.5
EMS SQL Manager dla MySQL oprogramowania typu freeware to wysoce wydajne narzędzie do administracji bazy danych MySQL i rozwoju.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware
Fleet Maintenance Pro Shop Edition 11.0.0.40
Fleet Maintenance Pro Shop ułatwia śledzenie i porządkowanie informacji prewencyjnej konserwacji i napraw na Twojej floty pojazdów i wyposażenia.
 
51

Do darmowego wypróbowania
MySQL Search & Extract Data Software 7.0
Szukaj niektórych znaków w bazie danych MySQL. Jeśli znaki te występują, ekstrakt z boiska i zapisać do pliku. Ponadto pobieranie danych MySQL pomiędzy początkową i końcową znaków w całej bazie danych.
 
51

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Find and Replace Software 7.0
Sprawdzić i wymienić dane (znaków) w MS SQL Server 2000 lub 2005 bazy danych tabel. Ty decydujesz, które tabele, aby zastępstwo w.
 
51

Do darmowego wypróbowania
ACT-To-Outlook Professional - 2007 9.1
Konwersja ACT! bazy danych do programu Outlook, w tym notatki, historię, załączników i pola zdefiniowane przez użytkownika w programie Outlook. Ponadto, konwersja wielu użytkowników w wielu folderach programu Outlook dla łatwego umieszczania
 
51

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Oracle Import, Export & Convert Software 7.0
Aplikacja ta pozwala na przeniesienie tabel iz MS SQL Server i bazy danych Oracle. Importowanie i eksportowanie można zrobić bez wiedzy SQL.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Oracle Find and Replace Software 7.0
Sprawdzić i wymienić dane (znaków) w tabelach bazy danych firmy Oracle. Ty decydujesz, które tabele, aby zastępstwo w.
 
51

Do darmowego wypróbowania
Excel FoxPro Import, Export & Convert Software 7.0
To Excel Add-in pozwala używać programu Excel do importowania i eksportowania tabel do iz baz danych FoxPro. Szybko pisać i czytać tabele z programu Excel i bez wiedzy SQL.
 
51

Do darmowego wypróbowania
TextMaster 3.0.1.9
TextMaster jest bardzo potężne i wyjątkowe mieszkanie edytor plików. To pozwala na bardzo szybkie i łatwe tworzenie zapytań stałe / rozdzielany plików, jak gdyby były one baza danych SQL. Oznacza to, że można wybrać, UPDATE, INSERT i DELETE,
 
51

Do darmowego wypróbowania
MySQL To MSSQL Migrator 2.0.1.5
MySQL oprogramowanie do konwersji bazy danych migracji tabel baz danych i zapewnia integralność kluczy, takich jak podstawowy, unikalny, klucz obcy, data i czas, wyzwalacze, indeksy i właściwości serwera.
 
51

Do darmowego wypróbowania
FoxPro Find and Replace Software 7.0
Zastąp zawartość w tabelach FoxPro bazy danych. Wybierz jeden lub więcej tabel, w których, aby wymiany.
 
51

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for PostgreSQL Express 5.10
DotConnect dla PostgreSQL Express jest wolne od bazy danych rozwiązanie za połączenia budowane przez ADO.
 
51

Oprogramowanie typu Freeware