Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

PaGoDump for PostgreSQL 9.4.2
PaGoDump jest GUI narzędzie Windows do tworzenia kopii zapasowych bazy danych PostgreSQL zbudowane z MicroOLAP PostgresDAC.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
GamePadz 0.5.4 Beta
Nasze forum jest opuszczone nieużytki pozbawione prawdziwej rozmowy. Jeśli jesteś Gamer szuka nowego forum, aby zadzwonić do domu, zapraszamy do GamePadz ! Musimy zmotywowanych plakaty pomóc dostać słowo na temat GamePadz oraz doprowadzić do życia
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
Transforming Excel Data -
Użyj funkcji analizowania i konwersji tekstu do numbers.Force wartość przeformatowanych przez łączenie zachować formatowanie.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
Dismissal Letter 6.0
Ogłoszenie odwołania informuje pracownika o wygaśnięciu jego / jej pracy i co on / ona ma prawo w zakresie odszkodowań. Zawiadomienie w formie Oddalenie opisano również przyczyny zwolnienia.
 
3

Oprogramowanie typu Freeware
O-Schema 1.1
Baza danych Oracle ERD (diagram relacji podmiot) generator. Współpracuje z wszystkich baz danych Oracle do tworzenia schematów graficznych (ERDs). O-Schema jest także projekt bazy danych zbyt, umożliwiając użytkownikom tworzenie i edytowanie tabel
 
3

Demo
ParishManager Church Membership manager 2.1.8
ParishManager jest kompletna (nie obejmuje Accounting Software) członkiem kościoła system zarządzania.
 
3

Do darmowego wypróbowania
Customer Tracker 2.7.3
Klient Tracker jest śledzenie pracy i aplikacji fakturowania. Przechowywania wszystkich swoich klientów i klientów w jednym programie i rejestracji miejsc pracy dla nich zrobić. Klient Tracker pozwala na drukowanie faktur, kopert, dzienniki
 
3

Do darmowego wypróbowania
multiplaform console DBF View 1.25
CDBFlite pozwala pracować na plikach DBF z linii komend. Możesz wykonywać różne operacje, nie będąc w partii mode.The programu jest potężnym i multi-funkcjonalny linii poleceń DBF Viewer i redaktor. To jest w pewnym sensie podobny do SQL.Though
 
3

Do darmowego wypróbowania
Centre Manager Suite 4.0
CMS jest kolejnym krokiem po KMA3, martial Manager Club, i rozszerza się na funkcjonalności lidera.
 
3

Do darmowego wypróbowania
DocScan 3.0
Knowledgeone Corporation DocScan software 3.0 napędza skaner dokumentów, odczytuje kod kreskowy na pierwszej stronie dokumentów, a następnie organizuje zeskanowane strony do wielostronicowych plików TIFF oraz PDF. Może skanować koloru, łączenia i
 
3

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Version 2014.01
ApexSQL Wersja jest SQL Server Management Studio dodatek, który pozwala na kontroli wersji baz danych SQL i obiekty bezpośrednio z wnętrza SSMS.
 
3

Do darmowego wypróbowania
ApexSQL Monitor 2015.03
ApexSQL monitor śledzi wydajność serwera SQL i wydajność systemu na wielu lokalnych i zdalnych maszyn i instancji SQL Server.
 
3

Do darmowego wypróbowania
YottaXpress 12.0
YottaXpress jest najlepszy z najlepszych, dziś `s najbezpieczniejszy i najprostszy w obsłudze małych firm backup danych systemu.
 
2

Do darmowego wypróbowania
Personal Finance Model -
Prosty i czysty model śledzenia prywatnego bogactwa.
 
2

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Server Restore Toolbox 1.0.0
SQL Server Przywracanie Toolbox jest dokładnie to, co administratorzy baz danych muszą rozwiązać korupcji folderów bazy danych w SQL formatu obsługiwane.
 
2

Do darmowego wypróbowania
MDF Viewer Tool 2.1.8
Uszkodzenia bazy danych jest to wspólny problem, że wiele osób i firm od czasu do czasu zmierzyć.
 
2

Do darmowego wypróbowania
CSV to PDF 2.1.2
CSV do formatu PDF - Edycja CSV i TSV, Convert CSV do formatu PDF, Wstaw Tytuł i obrazu przed CSV, CSV do pliku PDF Merge CSV do formatu PDF jest dla tych, którzy chcą edytować, dzielić, zmienić kolejność drukowania i eksportu CSV w formacie PDF.
 
1

Do darmowego wypróbowania
YellowPageRobot Spain Edition 1.2
Bezpośredni narzędzie marketingowe. YellowPageRobot-ES-PA przechwytuje dane ze stron (żółty, super, itp.) na całym świecie i zapisuje go do programu Excel. Pay-per-line. Działa także z chińskim, rosyjskim, Czeck, słowacki, yellowpages arabski ... nie
 
1

Oprogramowanie typu Freeware
FuzzyCruce 1.7
Chcesz wyczyścić bazę danych nazw i adresów, które mogą się powtarzać? Chcesz przyłączyć dwie tabele z błędnie nazwy? Z FuzzyCruce będzie można wykonywać większość niezbędnych działań, aby oczyścić bazę danych i połączyć dwie tabele z różnych źródeł.
 
1

Do darmowego wypróbowania
The Ant 2.0
Obecnie jest ostra konkurencja, klienci są informowani, a jeśli jesteś mniej niż najlepiej - jesteś zamknięcia niczego z nikim .
 
1

Demo