Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

iTrack Enterprise (Access 2000) 2.1F
iTrack Enterprise jest baza danych do śledzenia, raportowanie i analizowanie użytkownika wewnętrznego lub zewnętrznego incydentów pomocy technicznej.
 
6

Do darmowego wypróbowania
NodeXL 1.0.1.132
NodeXL jest Excel 2007 Szablon do przeglądania i analizowania wykresów sieciowych, wraz z zestawem.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
DataHouse Pipeline 1.43
Pipeline jest baza danych biznesowych rekrutacji działa na MS Access i ściśle zintegrowany z MS Office, który zarządza wszystkie informacje związane z klientami i kandydatami, trwałych miejsc pracy i kontraktu / Temp.
 
6

Komercyjny
Easy Well 1.1d
Easy A jest łatwy w użyciu dodatek do programu Microsoft Excel, który dodaje funkcje Prognoza spadek produkcji ropy naftowej do arkusza kalkulacyjnego.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Fast Formulas 2.1
 Szybko Formuły to najbardziej efektywny aplikacja oferuje MS Excel Spreadsheets skonfigurowane z głównych wzorów stosowanych w wielu różnych przedmiotów podręczników, w tym finanse, księgowość, zarządzanie operacjami, ekonomii i inżynierii.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Performance Solution Tool Kit -
Ocena zagadnień wydajności związanych z braków wiedzy.
 
6

Oprogramowanie typu Freeware
Personal Finance Spreadsheet for budgeting personal finances 9.0
Czy chcesz stać się lepszym w zarządzaniu finansami osobistymi A może chcesz nauczyć swoje dzieci, jak zarządzać finansami osobistymi, czy to nauczyciel chce nauczyć swoich uczniów Jeśli tak, to jest to świetna aplikacja do tworzenia Personal.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Small Business Management Professional 7.0
Small Business Management Professional to kompletne rozwiązanie biznesowe Internation Software zaprojektowany by dać właściciel firmy elektronarzędzi, których potrzebują, aby konkurować i wygrać z firm różnej wielkości, małych i dużych.
 
6

Do darmowego wypróbowania
DBF Viewer Tool 3.0.1
Plików DBF to podstawowy format bazy danych dla wielu popularnych systemów zarządzania bazami danych, takich jak FoxPro, dBase, Clipper.
 
6

Do darmowego wypróbowania
Database Cleaner 1.2
Cleaner Database pomoże Ci znaleźć i usunąć duplikaty rekordów i ujednolicenia listy bazy danych, można łatwo dopasować 2 oddzielne listy baz danych.
 
6

Demo
Code Compare Pro 4.00
Kod Porównaj to potężny plik i folder seryjnej narzędzie, które pokazuje nowy poziom porównanie kodu.
 
6

Do darmowego wypróbowania
ParadoxRecovery 1.1.0848
Recovery for Paradox jest potężnym oprogramowania do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików bazy danych Paradox (.
 
5

Demo
OlapCube 4.3.6
OlapCube jest proste, ale potężne narzędzie do analizy danych. OlapCube pozwoli utworzyć lokalne kostki (pliki z rozszerzeniem. Kuba) z danych zapisanych w dowolnej relacyjnej bazie danych (w tym MySQL, PostgreSQL, Microsoft Access, SQL aServer,
 
5

Do darmowego wypróbowania
SQL Sets 1.5
Zestawy SQL pozwala szybko uchwycić i zorganizować migawek danych SQL Server w jednym, własnym pliku o nazwie Portable Document Data.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Convert MSSQL database 2.0.1.5
MSSQL do bazy danych MySQL konwersji aplikacji jest w pełni zautomatyzowany zsynchronizowane oprogramowanie, które przekształca indywidualną tabelę lub cały rekord z bazy danych z MSSQL do MySQL.
 
5

Do darmowego wypróbowania
SQL Server Comparison Expert 2.5.8
Porównanie SQL Server Expert przeznaczony jest do automatyzacji migracji danych, analizy uszkodzonych danych i przywracania danych z kopii zapasowych.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Create Application Tool 5.6
Longtion Application Builder jest narzędziem do tworzenia aplikacji baz danych i aplikacji internetowych bez konieczności pisania kodu.
 
5

Do darmowego wypróbowania
FuzzyDupes 2011 7.0.0
Czy wiesz, że bazy danych kontaktów zawiera zwykle 3-10% duplikaty Te zapisy w duplikat wynik zbędnych kosztów przy wysyłaniu drukowane katalogi, tworzyć problemy w controllingu, itp.
 
5

Do darmowego wypróbowania
MS SQL Server Display Table Structure Software 7.0
Pokaż strukturę tabeli (nazwa pola, typ danych, opis, itp.) dla wielu tabel w MS SQL Server.
 
5

Do darmowego wypróbowania
Data Export - Text2DB2 1.0
TXT (CSV, TSV, PSV) do bazy danych DB2 Hxtt Eksport danych - Text2DB2 to program do importu TXT (CSV, TSV, PSV) w DB2 (8 lub wyższy) bazy danych.
 
5

Do darmowego wypróbowania