Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

True DBF Editor 2.12
DBF Editor umożliwia pełną kontrolę nad plików DBF, pozwala na wprowadzenie niezbędnych zmian do nich prawo w trakcie przeglądania, przywracania uszkodzonych baz danych i bezpośrednio edytować nagłówki plików z wbudowanym edytorze szesnastkowym.
 
8

Do darmowego wypróbowania
NativeWinds Database Manager 1.1.5
Menedżer bazy danych. Tworzenie / Zarządzaj / Protect. NDB to potężny menedżer bazy danych. Oprogramowanie NDB pozwala na tworzenie baz danych, aby śledzić wszystkich informacji istotne, listy adresów, numerów telefonów, zdjęć, dokumentów, list
 
8

Do darmowego wypróbowania
Database-Manager 2.1.1
Baza-Manager jest potężnym narzędziem do wykonywania czynności na bazie danych. Może zrobić wiele manipulacji do FoxPro i dBase. Można nawet tworzyć pliki XML bezpośrednio z programu. Jest to specjalnie zaprojektowany do zarządzania stare formaty,
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Export Schema to SQL for SQL Server Demo 1.6.20
Z tego programu można eksportować obiektów bazy danych definicji dla wybranych obiektów do zestawu instrukcji SQL (tworzenie tabeli, tworzenie przeglądać, zmieniać, etc).
 
8

Do darmowego wypróbowania
idbSQLMultiLoader 1.4.0.4
Przydatne narzędzie do obsługi kilka skryptów na raz i pracy z więcej niż jednego serwera na raz.
 
8

Do darmowego wypróbowania
SofTrack 1.2
SofTrack jest czas utrzymywania oprogramowania, w którym by za pomocą kodu kreskowego procesu skanowania pracownicy logowania się do różnych zadań / zleceń pracy.
 
8

Demo
TablePad 2.10
TablePad to narzędzie do edycji tabeli ustrukturyzowanych plików tekstowych. Możesz czytać pliki CSV oraz import tabel z baz danych SQL przez ODBC. Niektóre funkcje TablePad : * Odczyt pliki CSV z konfigurowalnych separatorów kolumn, cytaty,
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
CMS-1500 Collections 1.0
CMS-1500 Kolekcje Oprogramowanie jest doskonałym miejscem do gromadzenia się na tych wszystkich zaległych faktur, które są nie tylko płacą.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Color Access 5.3.3597
Główne funkcje: - Całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, o zmiennym rozmiarze i pełne oknie ekranu.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Capital Budgeting Analysis -
Podstawowy program robi Analiza budżetowania kapitałowego z włączeniem kosztów alternatywnych, pracujący wymogi kapitałowe, itp.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Excel Find and Replace In Headers and Footers Software 7.0
To oprogramowanie oferuje rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują do wykonywania operacji Znajdowanie i zamienianie w nagłówka i stopki z wielu plików Excela.
 
8

Demo
Information Analysis for MS Office 1.1
Speak Informacje Logic Analysis dla pakietu Microsoft Office umożliwia analizę informacji i komunikacji w programach Microsoft Word, Microsoft Outlook i Microsoft PowerPoint.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Roll Your Own 0.7
Ryo jest program, który zapisuje notatki, dane, dokumenty, obrazy, tabele, w rzeczywistości każdy rodzaj informacji, które mogą być stosowane praktycznie nieograniczona liczba stronie PagesEach może mieć inny formatDocuments mogą być chronione przez.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Attendance Robot 1.2
Robot Widownia jest Microsoft Excel dodatek, który zamienia karta obecności w samoobsługowych maszynach obecności.
 
8

Do darmowego wypróbowania
MDAccess 2.7
MDAccess to program, wykresów i raportowanie, który wyświetla dane w postaci raportu wykresu lub siatki z źródłami danych SQL.
 
8

Komercyjny
Viobo MySQL to MSSQL Data Migrator Professional 1.8
Viobo MySQL do MSSQL Migrator jest najprostszym narzędziem migracji danych między MySQL i MSSQL komunikatu.
 
8

Do darmowego wypróbowania
XLS Converter Professional Edition 2.6
 Teraz można łatwo przekonwertować pliki MS Excel do innych formatów np. html, DBF, CSV, TXT oraz mdb, itp. bez konieczności instalowania programu MS Excel z XLS Converter Professional Edition. Posiada wsparcie linii poleceń i działa szybko i ma
 
8

Do darmowego wypróbowania
Disciplinary Form 6.0
Dyscyplinarne Zawiadomienie informuje pracownika o pewnym problemie i opisuje działania naprawcze podejmowane przez przedsiębiorstwo i / lub pracownika.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Auction Wizard 2000 2.3.254
Aukcja Kreator 2000 jest kompletne rozwiązanie do zarządzania aukcja na eBay, Sklepy eBay, Yahoo.
 
8

Do darmowego wypróbowania
MySQL Move to Another MySQL Database Sof 7.0
Przesyłanie danych i tabel z jednego serwera na inny serwer szybko. Wystarczy podać dane logowania do obu baz danych połączenia. Brak wiedzy SQL jest wymagane.
 
8

Do darmowego wypróbowania