Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Psychiatric History 4.2
Z Historii Psychiatric programu masz możliwość nagrywania i zapisać Psychiatrycznego Historia .
 
9

Do darmowego wypróbowania
PF-Merge 2.2.4
PF-PrintMerge łączy swoje bazy danych ewidencji z formularzy Acrobat zestaw, w wyniku czego, jak wiele postaci określa się jako liczbę rekordów w bazie danych, automatycznie.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
SQL editor 25.4.6.2
Główne cechy programu poręczny oprogramowania SQL Editor są następujące: obsługuje składni zapytań SQL, podczas gdy może być stosowana do tworzenia zapytań SQL, można nacisnąć Ctrl + Spacja do oglądania wszystkich tabeli w bazie podczas wyświetlania.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Development Pro Forma with Unit Sales 3.1
Nieruchomości komercyjne działki Estate Development Koszt Pro Forma projekty przepływu Software pieniężne i wraca do zagospodarowania z wyprzedaży części zamówienia, domy, mieszkanie, kamienice, oraz wszelkiego rodzaju jednostki sprzedaży.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Option Pricing Spreadsheet 2.1
Powyżej Arkusz kalkulacyjny wyceny opcji pozwoli europejskiej ceny opcji call i put. Można również wprowadzić do dziesięciu różnych opcji / stock kombinacji nogi, aby zobaczyć oczekiwany wypłat na wydechu. Alternatywnie, można odwiedzić w wersji
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Personal Subs Toolbar 1.0
Prywatne Subs jest MS Excel dodatek. Upraszcza wezwanie osobistych makr pozwala połączyć je bezpośrednio z paska narzędzi aplikacji i jest w stanie zapewnić pomoc dla włączonych makr. To doskonałe narzędzie do studiowania, testowania i używania Excel
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Cute DB Explorer 3.0
Database Browser Multi relacyjne i aplikacji oprogramowania do zarządzania pozwala podłączyć jeden lub więcej relacyjnych baz danych ODBC obsługiwane w tym samym czasie, i łatwo przełączać się między nimi.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Addins Collection for Excel 2012.3
Kolekcja Excel zawiera 12 dodatkom, które zostały zaprojektowane specjalnie do czynienia z najbardziej żmudnych, żmudnych i podatne na błędy zadań w programie Excel, które zużywają lwią część swojego czasu, energii i cierpliwości.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Navicat (MySQL Manager) 8.1.20
Navicat jest szybkie, niezawodne i niedrogie narzędzie do administracji bazami danych specjalnie zbudowany dla uproszczenia zarządzania bazami danych oraz zmniejszenie kosztów administracyjnych.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Excel HTML Editor Tag -
Chcesz, aby uczynić plik Excel wewnątrz przeglądarek internetowych i pozwalają użytkownikom na edytowanie informacji w komórkach .
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Microsoft Dynamics CRM Demonstration 1.0
Microsoft Dynamics CRM narzędzia 4,0 demonstracyjne zapewnienia prostego interfejsu użytkownika, który pozwala na łatwe wprowadzanie i edycję danych, aby wypełnić lub zmodyfikować wystąpienie programu Microsoft Dynamics CRM.
 
9

Demo
MyBase Server 5.5.1
myBase jest wszechstronne oprogramowanie bazy danych dowolnych że tworzy pełni tekstowych baz danych do przeszukiwania i organizuje informacje w strukturze drzewa zarys postaci, wraz z możliwościami przechwytywania informacji z różnych źródeł danych,.
 
9

Do darmowego wypróbowania
gdx2oo -
Przekształca. GDX pliki danych do otwartych arkuszy kalkulacyjnych Office. Wykonane dla użytkowników systemu Linux.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
Vehicle Expense Manager 1
Spójrz na panelem i naciśnij samą nutę. Spójrz na panelem i naciśnij samą nutę. Spójrz na panelem i naciśnij samą nutę. Spójrz na panelem i naciśnij samą nutę.
 
8

Do darmowego wypróbowania
MS Access Extract Data & Text Software 7.0
Szukaj niektórych znaków w bazie danych programu Microsoft Access. Jeśli znaki te występują, ekstrakt z boiska i zapisać do pliku. Ponadto wyciąg Dostęp danych pomiędzy początkową i końcową znaków w całej bazie danych.
 
8

Do darmowego wypróbowania
SQLDBrowser 1.0.1
SQLDBrowser to praktyczne i przydatne narzędzie przeznaczone do szybkiego zbadania informacji przechowywanych w bazach danych SQL Server.
 
8

Do darmowego wypróbowania
UK Postcodes 1.0
Pakiet UK Kody pocztowe zapewni Ci rozszerzonej Kody pocztowe w Wielkiej Brytanii bazy danych, a także w Wielkiej Brytanii, takich jak dane geograficzne długości i szerokości geograficznej.
 
8

Do darmowego wypróbowania
AlderPump 2.4
AlderPump jest wzmocnienie GUI do Oracle Data Pump - następny zakład generacji wstrzyknąć w lub pobieranie danych z baz danych Oracle.
 
8

Do darmowego wypróbowania
Auto Shop Invoicer 2010.25
Auto Shop Invoicer jest Automotive Software fakturowania, który jest łatwy w obsłudze, niedrogie i wystarczająco elastyczne, aby obsłużyć zadania zarządzania wspólne do samochodowego warsztatu, sklep motocykl, mały warsztat silnika, itp.
 
8

Oprogramowanie typu Freeware
Exult Professional for SQL Server 1.4
New! Importuj kanały XML z WWW, FTP lub plików lokalnych. Łatwo go uaktualniać też! Exult Professional Edition dla SQL Server jest łatwy w użyciu aplikacji Kreator importu danych z jednego lub więcej plików XML do bazy danych SQL Server. Pliki XML są
 
8

Do darmowego wypróbowania