Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Advanced CSV Converter 5.99
Advanced CSV Converter es una aplicaci N potente y amigable que le permite convertir cualquier Archiwum CSV en una amplia variedad de otros formatos, incluyendo XLS, XLSX, DBF, SQL, HTML, texto fijo y otros formatos comunes de documentos y zasady.
 
9

Do darmowego wypróbowania
OraLoader 5.0
OraLoader : Save Your Oracle import / eksport pracy. OraLoader to narzędzie do konwersji danych, które pomaga DBA i programistów importu / eksportu bazy danych Oracle Database z / do plików płaskich i Excel. OraLoader można importować /
 
9

Do darmowego wypróbowania
PTReportGen 5.1.0.0
PTReportGen jest generator raportów dla programu Microsoft PowerPoint, który wysyła raporty w formacie Microsoft PowerPoint.
 
9

Do darmowego wypróbowania
EZ Punch Clock Software 1.0
Simply the Best Automated Software Zegar dziurkacz. Łatwy do zainstalowania lokalnie lub sieciowa (LAN / WAN). Oblicza pracownikom podstawowe płace. Generuje pełną szczegółową i podsumowanie raportu.
 
9

Demo
Client Keeper 1.0.0.0
Do zarządzania klientom duże i średnie firmy osadzić ogromne wystawne systemów CRM.
 
9

Do darmowego wypróbowania
DBF data import for ORACLE 1.4
Program DBF importu danych dla Oracle jest profesjonalnym narzędziem, które może być stosowane do importu lub preparatu na import plików DBF rodziny języków programowania aplikacjach xBase (flagowy FoxBase, FoxPro, Clipper, dBaseIII +, dBaseIV,.
 
9

Demo
Church Directory Organizer Deluxe 3.7
Kościół katalog Organizer Deluxe dla systemu Windows: łatwe w użyciu oprogramowanie do zarządzania bazą danych, która pomaga organizować i zarządzać katalogi kościoła.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Database Command Executor 2.3
Jest to proste narzędzie, które może wykonać polecenia SQL na bazie danych. Możesz wykonać wstawiania, aktualizacji lub usuwania poleceń oraz instrukcji SELECT. Narzędzie zwraca liczbę przetworzonych rekordów jako kod wyjścia, można także zapisać
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
DBScribe for PostgreSQL 1.2
DBScribe jest Documenter baza PosgreSQL że tworzy dokładną dokumentację techniczną każdy szczegół schematu bazy danych w ciągu jednej chwili.
 
9

Do darmowego wypróbowania
DBSync for MySQL and DB2 1.0.0
DBSync Dla MySQL i DB2 to narzędzie do synchronizacji baz danych, które wykonuje dwustronną konwersję i synchronizację z baz danych MySQL do bazy danych DB2 oraz DB2 do MySQL.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Rapid Query 1.2
Rapid Query jest menedżer baz danych wsparcie Access, MySQL, PostgreSQL, SQL Server, baz danych Oracle i ODBC źródła.
 
9

Do darmowego wypróbowania
UI Builder for Access 4.0
Builder UI Dla Dostępu Jump-rozpocząć projekt programu Microsoft Access z naszych profesjonalnych, narzędzie elastycznego interfejsu użytkownika.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Viobo Access to MSSQL Data Migrator Bus. 1.0
Dostęp Viobo do MSSQL Danych Migrator jest najprostszym migrator danych pomiędzy Access i MSSQL obecnie.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Paradox to Sybase SQL Anywhere Conversion Software 7.0
Przeniesienie tabel między Paradox / Sybase SQL. Przeniesienie tabel z Paradox do baz danych Sybase SQL Anywhere. Ten program nie jest przeznaczony do stosowania z Sybase ASE (Adaptive Server Enterprise). Program ten przeznaczony jest dla Paradox 5
 
9

Do darmowego wypróbowania
Proximity Functions for MS Access 1.1
Zwiększona funkcjonalność MS Access steruje Funkcje zbliżeniowe to zestaw modułów MS Access, formy i kontroli, które można wykorzystać na łatwe dodawanie profesjonalnej funkcjonalności aplikacji MS Access bez programowania.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
EMS Data Export 2007 for MySQL 3.2.0.4
EMS Data Export dla MySQL jest potężny program do eksportu danych szybko z bazy danych MySQL do każdej z 19 dostępnych formatów, w tym MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF i więcej .
 
9

Demo
PostgreSQL Import Multiple Text Files 7.0
Załadować wiele tekstu lub plików CSV do bazy danych PostgreSQL. Utwórz nową tabelę lub dołączyć do istniejącej tabeli.
 
9

Demo
WhoIsActiveUI 1.0
WhoIsActiveUI jest SSMS dodatek dla SQL 2008 lub SQL 2008 SSMS R2, który zapewnia interfejs użytkownika dla Adama Machanic w WhoIsActive procedure.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware
spReporter 1.0.37
SpReporter narzędzie może być wykorzystywane zarówno przez administratorów baz danych Oracle i ekspertów Oracle tuningu i konsultantów do sporządzenia raportów wydajności bazy danych dla zdrowia tuningu i celów planowania wydajności.
 
9

Do darmowego wypróbowania
Add2it IM Product Buddy 11.0
Przechowuj wszystkie ważne szczegóły marketingu internetowego produktów w jednym, prostym w użyciu menedżera plików.
 
9

Oprogramowanie typu Freeware