Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

MyDatabase 6.5
MyDatabase jest potężny, ale łatwy w użyciu program, który pozwala szybko wprowadzić, organizowanie i podsumowanie ważnych informacji.
 
10

Do darmowego wypróbowania
RazCafe Client 3.0
To jest oprogramowanie klienckie dla RazCafe Server. Jest on zainstalowany w Cyber Cafe lub stacji roboczych centrów biznesu, aby móc zdalnie zarządzać stacjami z serwera, dokonania niezbędnych siedzenia i gromadzenia informacji statystycznych na
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
SQL Deadlock Detector 2.0.2008.321
Kiedy SQL zakleszczenia występują, serwer Wydajność s spowalnia i cierpi. Blokady mogą używać serwera SQL Server S zasobów i mocy procesora jest marnowana. Takie problemy serwera może także powodować dezorientację użytkowników. Zakleszczenia
 
10

Do darmowego wypróbowania
Krystal DMS-Community Edition 4.0
KRYSTAL Community Edition to uproszczona wersja programu Enterprise Edition. To zapewniają różne funkcje zarządzania dokumentami. Jest łatwy w użyciu, wydajne i całkowicie darmowy program do zarządzania dokumentami, który umożliwia firmom i osobom
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
ACCESS Dictionary English Italian 1.0
Wielojęzyczne Databases także francusko-niemiecko-francuski, francusko-hiszpańsko-francuski, francusko-angielsko-francuski, francusko-holendersko-francuski, francusko-włosko-francuski, francusko-szwedzko-francuski, francusko-portugalski, francuski,.
 
10

Demo
AccessFix 5.59
AccessFIX jest najlepszy program do odzyskiwania danych z pliku programu Microsoft Access, który daje błąd na otwarciu.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Data Explorer 1.0
Trzy kratkę explorer bazy danych Access i płaskich plików tekstowych. Znajdź dane lub tabele programu Access i zapytań z wielką łatwością. Tworzenie i uruchamianie SQL w wierszu. Zapisz dane na siatce lub mieszkanie file.That tekst nie jesteś ty.
 
10

Do darmowego wypróbowania
ModelRight Viewer 3.5
W wersji tylko do odczytu, która umożliwia nie-projektant członkowie zespołu, aby przeczytać, wyświetlanie i drukowanie wszelkich ModelRight modelu.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Viobo MySQL to MSSQL Data Migrator Business 1.8
Viobo MySQL do MSSQL Migrator jest najprostszym narzędziem migracji danych między MySQL i MSSQL komunikatu.
 
10

Do darmowego wypróbowania
CarRestore 2.5
To jest dla miłośników motoryzacji. Śledzi informacje w trakcie renowacji i nawet po. Można wydrukować, zapisać, Dodaj, Szukaj, przewijać i kosztów całkowitych.
 
10

Do darmowego wypróbowania
DoneEx Unit Converter 1.0
Przelicznik jest unikalnym Microsoft Excel dodatek, z kilku kliknięć myszy można łatwo tworzyć listy rozwijane swoich własnych wyborów jednostek, z dużej liczby jednostek, w komórkach Excel.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Risk Premium -
Oblicza dorozumianej premii za ryzyko w rynku.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
Excel Importer 1.0
Aplikacja Excel ma możliwość importowania danych z wielu plików Excel do jednego pliku Excel Mistrza.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
FormSafe for Microsoft Access 2.0
FormSafe dla programu Microsoft Access zapewnia proste, ale potężne narzędzie do dynamicznie zdecydować, jakie pola i przyciski na formularzu powinny być ukryte, niepełnosprawnych lub zasłonięte, wszystkie na poziomie użytkownika.
 
10

Do darmowego wypróbowania
Standard Time 4.11.001
Standard Time jest przeznaczony do śledzenia czasu i kosztów, oraz zaplanowanie zadań zasobów dla dużych grup Standard Time jest przeznaczony do śledzenia czasu i kosztów, oraz zaplanowanie zadań zasobów dla dużych groups.
 
10

Do darmowego wypróbowania
aiSee for Linux 3.4
aiSee automatycznie oblicza konfigurowalny układ wykresów określonych w GDL (wykres De Język opisie).
 
10

Do darmowego wypróbowania
AutoSpreadsheet -
AutoSpreadsheet jest programowalny narzędziem makro do. Arkuszy xls. Jest idealny w sytuacjach, gdy trzeba wykonać szereg powtarzalnych operacji w arkuszu kalkulacyjnym z znanym układzie, ale z dowolnych danych.
 
10

Oprogramowanie typu Freeware
SNAPSHOT! 4.25
Konkurencyjne sporty zespołowe, takie jak hokej, in-line hokej, lacrosse i ringette zaoferować fanom Szybkie tempo akcji i intensywną fizyczną konkurencji.
 
10

Do darmowego wypróbowania
dotConnect for SQLite 5.2
DotConnect dla SQLite jest rozszerzoną dostawcy danych budowane przez ADO.NET architektury i ramy rozwoju wielu innowacyjnych technologii. Z stanu rozwiązań ORM sztuki, takich jak Entity Framework i LINQ do SQL, wprowadza nowe podejście do
 
10

Do darmowego wypróbowania
SQLWays 3.7
SQLWays jest innowacyjnym produktem migracji baz danych, które łatwo wykonać eksport (migruje wszystkie główne baz danych IBM DB2, Oracle, Microsoft SQL Server, Sybase i MySQL) w jednym systemie i importu w innym systemie i platformy (Windows lub.
 
9

Komercyjny