Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

GridSQL 1.0
GridSQL to nic skupione shared-System bazy danych dla hurtowni danych zaprojektowany dla EnterpriseDB, Postgres Plus, i PostgreSQL. Obejmuje on inteligencję parallelize na wiele serwerów dla osiągnięcia szybsze czasy odpowiedzi kwerendy.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Mathematical Summary Utility 2.2
Ten Mathematical Utility Podsumowanie pozwoli użytkownikowi na natychmiastowe generowanie, z opcją drukowania, matematycznego podsumowanie każdego wybranego zakresu komórek w innym arkuszu.
 
11

Do darmowego wypróbowania
MSA Query 2.1.0
Narzędzie to pozwala w pełni zarządzać bazą danych MS Access. Jest on oparty na programie Microsoft DAO Engine. Zawiera następujące moduły: * SQL redaktor Zawiera edytor SQL z buforem podświetlanie składni Wynik. Można uruchomić dowolny rodzaj
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Navicat for SQL Server 10.1.6
Navicat dla MySQL jest potężnym administracja bazy danych i narzędzie rozwoju MySQL.
 
11

Do darmowego wypróbowania
RazCafe Server 3.0
Produkt zarządzania i księgowości, przeznaczony dla Kafejki internetowe. Pomaga administratorowi generowanie różnych raportów analizujących skuteczność kawiarni, więc, że zarządzanie może ponownie ocenić i dostosować swoje strategie
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Outsource Management 3.1.00
Baza ta historia serwisu pozwala kontrolować cały serwis i naprawy, które można zrobić, aby Twoi klienci jednostek, maszyny biurowe, komputery, maszyny przemysłowe, samochody, ciężarówki, dźwigi, cokolwiek, że albo naprawa w warsztacie, outsourcingu.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Compact Query 1.0.1.22
Compact Query jest naszym DARMOWE rodzimych IDE kod SQL Server Compact. Czy kiedykolwiek chciałeś, aby wdrożyć lekki IDE dla SQL Server Compact, aby umożliwić użytkownikom rozwiązywać problemy z integralnością danych Następnie Query Compact to
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Editor - Sumador ARC 1.00
Wprowadzanie danych i koncepcji, program będzie zamówić je, pokazując listę. Zapewnia oddzielnie wartości dodatnie, ujemne i suma. Aplikacja oferuje również widok drukarki. I można zapisać i wydrukować swoją pracę, oprócz wyszukiwania.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
odbcview 3.1.0
Odbcview to darmowe narzędzie kwerend SQL do przeglądania i eksportowania danych z dowolnej bazy danych zgodny z ODBC.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Viobo MSSQL to MySQL Data Migrator Professional 1.8
Viobo MSSQL do MySQL Migrator narzędzie danych jest najprostszym migrator danych między MSSQL i MySQL komunikatu.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Excel Delete Remove Duplicates 9.0
Excel Delete Usuń duplikaty i duplikatów komórek danych z wielu arkuszy kalkulacyjnych Excel Czy masz kilka różnych arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel z danych w nich, chyba, że używasz na listach, ale powiela potrzeby usunąć Jeśli tak, to.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Interbase Performance Monitor 2.2
InterBase 6.x Performance Monitor. Skanuje i pokazuje kilka parametrów stanu Interbase, takich jak: pamięć + i procesora + czyta + Bufor pamięci podręcznej Zapisuje do bufora pamięci podręcznej pamięci + czyta + bazy danych Zapisuje do bazy danych +
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
Reference Request Form 5.1
Nowy pracodawca żąda informacji o wnioskodawcy z jego / jej pracodawcą poprzednim. Używane przez pracodawcę w celu weryfikacji informacji podanych przez wnioskodawcę. Sprawdzanie poprawności informacji usprawnia proces selekcji kandydatów.
 
11

Do darmowego wypróbowania
FireFly Database Change Management 1.0
Narzędzie zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju bazy danych i poprawić zarządzanie zmian w bazie danych w sposób ciągły zintegrowane środowisko.
 
11

Do darmowego wypróbowania
Small Auction DBs 3.2
Mały Aukcje DB To jest 3 wersje programu do uruchomienia małych aukcje. Wszystkie prace w systemie Windows, jeden za pomocą myszki inni raz aktywowana tylko klawiaturę do sterowania i wpisów. Pełna instrukcja jest dołączona do każdej wersji wraz z
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
SSRS Subscription Manager 3.5
Wszystkie funkcje działają na jednym abonamencie, różnica subskrypcji na tym samym raporcie lub wielu abonentów w wielu raportach.
 
11

Do darmowego wypróbowania
XL Raider 2
XLRaider upoważnia użytkowników końcowych, w tym kadry kierowniczej, menedżerów i administratorów kolei kawałek nudnych liczb excel do raportu SMART dynamicznego i wykresy - łatwo i bezpiecznie tylko z myszy - Brak specjalistycznej wiedzy z kostki.
 
11

Demo
Perpetual Event Calendar 1.4
Perpetual Calendar Event , w którym można wyświetlać zdarzenia w kalendarzu bez ręcznego wprowadzania wydarzenia w odpowiednim terminie.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
DataBee 1.3.3.8
DataBee Oprogramowanie automatyzuje proces tworzenia referentially prawidłowe wyciąć podzbiór wersje Oracle zaoszczędzić czas databases.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware
GelSheet 1.0
GelSheet jest bezpłatny i otwarty arkusz kalkulacyjny web source, które pozwalają użytkownikom tworzyć, edytować i eksportować do wielu formatów swoją codzienną pracę.
 
11

Oprogramowanie typu Freeware