Bazy danych & Narzędzia pliki do pobrania oprogramowania

Dynamic AI Personal Edition 6.4.15
Dotarcie do wszystkich danych pochodzących z różnych systemów jest tylko początek, wybór, sortowanie, w sumie i prezentacji informacji, które chcesz bez pomocy ekspertów są podstawowe wymagania dla systemu Business Intelligence.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
CSVtoTAB Converter 1.01
CSV do karty będzie przekonwertować pliki csv do plików znakami tabulacji. Szybko i łatwo przekonwertować pliki csv do plików znakami tabulacji za pomocą naszego Converter CSVtoTAB . Ten program pozwoli Ci zaoszczędzić godzin czasu można spędzić
 
12

Do darmowego wypróbowania
Excel to PowerPoint 1.2
Excel, który tworzy PowerPoint prezentację ładnie sformatowane slajdów z wierszy w arkuszu kalkulacyjnym.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
VelocityDB 1.0.7
VelocityDB jest Object Oriented Database Management System (OODBMS) lub po prostu Object Database Management System (ODBMS), ale jest to również NoSQL, Magazyn danych Wykres i doskonałe warunki do wbudowanej bazy danych lub bazy danych.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Accent Bank 1.0
Accent Bank sprawdza poprawność kodu sortowania UK i numery kont, zapewniając dokładne wprowadzanie danych i informacji gromadzenia, przed zebraniem polecenia zapłaty lub płatności bezpośrednich kredytów.
 
12

Demo
DV Book Manager 2.02
Bardzo łatwy w obsłudze program do zarządzania księgozbiór, z intuicyjnym interfejsem.
 
12

Do darmowego wypróbowania
ESRK 1.2
Za pomocą tej aplikacji można zarządzać rekord studenta jakiejkolwiek szkoły lub uczelni.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Image Gallery 2000 5.40
Zarządzaj zdjęć / obrazów za pomocą Image Gallery. Galeria zdjęć jest do pracy w sieci w całej sieci LAN, a tam jest internet / intranet Brama która umożliwia wyszukiwanie świat i wyświetlanie obrazów (nie włącza się tu). Galeria zdjęć jest na PC
 
12

Demo
Video Library 3.0
Taśmy video katalogowania program, który pozwala śledzić lub drukuje listy filmów. Śledzi tytuł, podtytuł, czas, ocena, kategoria, miejsce kupiłeś Film z, DVD, i streszczenie. Można wydrukować listę posortowaną na jednej z tych pozycji, z wyjątkiem
 
12

Do darmowego wypróbowania
Queueing Theory Software For Calc -
Zbiór arkuszy kalkulacyjnych OpenOffice rozwiązujących kolejkowania modele teoretyczne. Te arkusze mogą być używane oprogramowanie towarzysz do podręcznika Podstawy Queueing Theory przez Grossa i Harris.
 
12

Oprogramowanie typu Freeware
Energy Lens 1.6
Obiektyw Energy jest oprogramowanie do zarządzania energią na wspieraniu przedsiębiorstw i innych organizacji, aby zaoszczędzić energię i obniżyć koszty.
 
12

Do darmowego wypróbowania
Boat And Canoe Renting 2.0
To oprogramowanie jest dla każdego, kto wynajmuje łódki lub kajaki. Teraz można łatwo śledzić klientów. Można wiedzieć, co klient glancewhat wynajmuje najbardziej lub najmniej łodzie lub kajaki. Również wiem, co łodzie lub kajaki są wynajmowane
 
11

Do darmowego wypróbowania
csv2dg 2.0.
C2D ( Csv2dg ) - CSV do DataGrid: Tworzenie, edycja, Import i wyświetlacz CSV (wartości rozdzielone przecinkami) plików w łatwy w użyciu siatki danych z możliwością drukowania, uruchom program Excel lub nawet uruchomienie aplikacji niestandardowej.
 
11

Do darmowego wypróbowania
DataRoamer 2
DataRoamer to narzędzie do łatwego odkrywania struktury i danych w relacyjnej bazie danych.
 
11

Do darmowego wypróbowania
TechWriter 2007 for Databases 2009.R3
TechWriter for Databases jest generator dokumentacji baz danych, które wykorzystuje informacje zamknięte wewnątrz bazy danych do automatycznego sporządzenia dokumentacji referencyjnej bazy danych.
 
11

Do darmowego wypróbowania
DBConvert for Oracle and Access 1.1.0
DBConvert dla Oracle i Access to narzędzie migracji bazy danych, która wykonuje dwukierunkowej konwersji z baz danych Oracle i Access z programu Access do Oracle.
 
11

Do darmowego wypróbowania
MasterEmp_Net 5.5.0.
Jest to firma Human Program zasobu, na małe do umiarkowanego firmę rozmiar z programu zarządzania rozproszonego pracownika.
 
11

Do darmowego wypróbowania
EMS DB Comparer for SQL Server 3.3
Doskonałe narzędzie do bazy danych SQL Server porównania i synchronizacji jest EMS DB porównywarka, która pozwala na przeglądanie wszystkich różnic w porównaniu obiekty bazy danych i wykonać automatycznie wygenerowanego skryptu do synchronizacji.
 
11

Do darmowego wypróbowania
BBPlayers 1.74
OCENY rozwoju piłkarz systemowe: Oceń graczem na coachability i uzupełniającymi. Oblicz średnie wyniki, a następnie porównanie z wszystkimi innymi graczami w systemie, lub tylko te, które odgrywają taką samą pozycję. Scouting Ankieta: Wykorzystanie
 
11

Do darmowego wypróbowania
Classic Menu for Access 2007 6.01
Pokaż menu klasyczne i paski narzędzi na Wstążce programu Microsoft Access 2007. Nie widać menu i paski narzędzi znane z poprzednich wersji programu Microsoft Access Wystarczy pobrać i zainstalować ten program i będzie można zobaczyć i podziwiać
 
11

Do darmowego wypróbowania